Powiedz jak możemy Ci pomóc

MASTER BRUK Andrzej Pałaszewski

Wrocław Krzyki

26

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Okres naszej działalności rozpoczął się w 1998 roku.

Od początku firma nastawiona była na wysokie wymagania klientów, szczególnie w pracach przydomowych. Zawsze staraliśmy się w pełni profesjonalnie wykonywać swoja pracę, począwszy od rozmowy wstępnej, oględzin, propozycji sposobu wykonania, aż po sama pracę zwieńczającą całość.

Ważne, żeby to klient był na końcu zadowolony z naszej współpracy, gdyż jest to gwarancją dalszego rozwoju naszej firmy.

Sfera działań firmy to bardzo skomplikowane i wymagające wysokich umiejętności prace przydomowe.

Teren działania firmy to Wrocław i okolice.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

Przykłady naszych realizacji: www.masterbruk.pl.

Branża

Obszar działania

Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

26 opinii

5 gwiazdek (26)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Agnieszka K. 6 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Praca wykonana bardzo solidnie i w ekspresowym tempie. Bardzo polecam Współpracę z Panem Andrzejem !

Krzysiek S. 15 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalna ekipa, która wie co robi świetny kontakt, zarówno telefoniczny jak i bezpośredni. Oczywiście trzeba wiele rzeczy dopilnować i przypominać bo chłopaki potrafią o szczegółach zapomnieć, ale na szczęście Pan Andrzej też sam wszystko sprawdza i czuwa nad jakością. Wybierając ponownie pewnie znów wybrałbym Pana.

Bartlomiej F. 4 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Podjazd 250 m2 wykonany kompleksowo i dobrze.

Iwona P. 15 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Firma pana Andrzeja podjęła się wykonania bardzo trudnego tarasu z murowaną donicą. Praca wykonana solidnie ,na czas. Wszystkie uzgodnienia zostały zrealizowane a pan Andrzej doradzał w kwestiach technicznych. Jestem zadowolona z efektów praz oraz współpracy. Polecam na 100%.

Kris D. 2 listopada 2021
Pozytywna opinia

Polecam Firmę Master Bruk , która wykonała u mnie taras z podjazdem. Jestem zadowolony z wykonanej usługi.

Łukasz K. 28 października 2021
Pozytywna opinia

Naprawdę polecam, ułożenie kostki wykonane zgodnie ze wcześniej ustalonym terminem w 3 dni. Szef firmy nie tylko mówi ze jest najlepszy, co mówi obecnie każda ekipa budowlana tylko naprawdę jest THeBest. Po stronie inwestora nie musiałem interesować się czymkolwiek co przy pracy w corpo jest olbrzymia zaleta, firma ma cały sprzęt i ludzi którzy znają się na swojej robocie. Na ukończeniu domu nie wielu podwykonawców mogę polecić ale Pana Andrzeja z czystym sercem a państwa zmartwieniem może być tylko czy MasterBruk ma wolny termin. Oby więcej takich firm

Adam M. 24 października 2021
Pozytywna opinia

Bardzo konkretnie, jednego dnia wykonana praca, jednym słowem, profesjonaliści.

Bartosz Z. 20 września 2021
Pozytywna opinia

Firma profesjonalna, rzetelna i terminowa. Potrafi dobrze doradzić oraz wskazać problemy w zaplanowanej lub zrealizowanej inwestycji. Dobrze zorganizowani i pracowici. Wszelkie uwagi natychmiast poprawiane. Inwestycja musiała się niespodziewanie opóźnić z mojej strony o dwa dni, a Panowie byli na tyle wyrozumiali, że nie było problemu. Bardzo polecam.

Jarosław G. 8 września 2021
Pozytywna opinia

Jarosław G. Firma godna polecenia, realizacja zgodna z umową, kompleksowo wykonane prace, bez przestojów, szybko i sprawnie.

Arkadiusz W. 20 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Realizacja wykonana niecałe 2 lata temu, zawierała ułożenie kostki na podjeździe przed domem plus opaska wokół domu. Praca wykonana zgodnie z umową w krótkim terminie. Wszelkie uwagi zostały uwzględnione. Przed i w trakcie realizacji fachowe doradztwo i pomoc. Ceny średniorynkowe. Firma ma duże doświadczenie w układaniu kostki co przekłada na sprawną realizację inwestycji.

Sebastian M. 14 kwietnia 2021
Zapotrzebowanie na ułożenie kostki przy domu, budynku, około 200m², Smardzów
Pozytywna opinia

Ułożenie kostki zostało zrealizowane zgodnie z przedłożonym projektem. Pracownicy mili i uczynni. Wszystkie zauważone usterki zostały usunięte. Mały minus to zaproponowana kostka, która jest niby bianco, ale tak naprawdę nie do końca jest biała (producent powinien zmienić nazwę.

Grzegorz C. 30 marca 2021
Do wykonania brukowanie kostką brukową, 101-150m², Wrocław
Pozytywna opinia

Dzięki Panu Andrzejowi wróciła mi wiara w firmy budowlane. Wszystko zrobione ze sztuką i w terminie (pomimo złych warunków pogodowych), włącznie z "dobiciem" bruku po dwóch tygodniach. Cena za wykonaną usługę - rynkowa. Po ustaleniu wszelkich szczegółów prac właściciel udzielił dodatkowo rabatu. Serdecznie polecam! Szczególne podziękowania dla zespołu RR.

Paweł A. 6 marca 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalna i godna polecenie Firma. Pan Andrzej służy doradztwem i jest elastyczny w podejściu i oczekiwaniach inwestora. Usługa wykonana terminowo i bez żadnych problemów. Kompleksowe podejście od planowania, przygotowania gruntu i kruszywa do finalnego położenia kostki. Dodatkowo wykonane inne elementy takie jak donice czy stopnie tarasu oraz łączenie np. Kostki z płyta chodnikową. Polecałem i będę polecał

Bogusława K. 3 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalna firma, doradztwo w wyborze materiału, terminowość, wykonanie w krótkim czasie bez żadnej nieuzasadnionej zwłoki. Ekipa uprzejma, miła i bardzo fachowa. Teren na którym wykonana została usługa dość trudny duży pochył, poradzili sobie. Szef firmy bardzo konkretny. Polecam ta firmę z pełną świadomością.

Anna W. 28 grudnia 2020
Zapytanie o układanie kostki brukowej, 160m2, Nadolice Wielkie
Pozytywna opinia

Pan Andrzej -szef firmy od samego początku wzbudził moje zaufanie począwszy od wykonania pomiaru, wyceny, wykazując duży profesjonalizm w rozmowie poparty wiedzą doradztwem! Dokumentacją wykonanych prac przez co można było sobie wyobrazić efekt końcowy, Nadzorem wykonywanej pracy. Polecam firmę duży profesjonalizm.

Mirosław G. 15 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Firma wykonała swoją pracę solidnie, terminowo i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Panowie posiadają duże doświadczenie, są bardzo komunikatywni, w każdej chwili mogłem liczyć na ich fachową poradę. Firmę Master Bruk polecił mi znajomy. Widząc efekty wykonanej pracy nie żałuję wyboru tej firmy.

Łukasz K. 15 września 2020
Pozytywna opinia

Prace zostały wykonane zgodnie z umową i w ustalonym terminie.

Slawek Z. 6 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Firmie Materbruk zleciłem wykonanie podjazdu i ścieżek na posesji w sumie ponad 200m2 bruku. Ekipa działała bardzo sprawnie, czysto i dokładnie. Nie było problemu z uwzględnieniem żadnych dodatkowych zmian które wyszły już w trakcie prac. Panowie mają duże doświadczenie i wiedzą co i jak mają robić. Bez zbędnego zastanawiania się. Dodatkowo szef ekipy pomógł w dodatkowych zadaniach jak zorganizować materiał, sprzęt, dobór kostki, transport kruszywa oraz wywóz zbędnej ziemi. Wykonawca udzielił 2-letniej gwarancji na swoje usługi. Na dzień dzisiejszy (a trochę czasu już minęło) nie mam zastrzeżeń. Jestem bardzo zadowolony z wykonania i chętnie polecam tą firmę.

Andrzej M. 1 maja 2020
Pozytywna opinia

Bardzo polecam. Pan Andrzej to świetny fachowiec. Prace wykonywane są tak, żeby klient był zadowolony, a nie najprościej dla wykonawcy. Master Bruk to gwarancja jakości.

Andrzej G. 4 kwietnia 2020
Zapotrzebowanie na ułożenie kostki przy domu, budynku, około 150m², Kobierzyce
Pozytywna opinia

Jestem zadowolony z efektów prac brukarskich firmy Master Bruk. Zadanie do wykonania było trudne bo połączenie różnego rodzaju kostki, dużych betonowych płyt i geokraty na działce z różnicą poziomów wymagało dużego doświadczenia. Panowie z Master Bruk poradzili sobie z tym wzorowo. Pracownicy bardzo sumienni, kostka docięta idealnie, wszystkie szczegóły można było z nimi uzgodnić na etapie wykonywania prac. Z szefem dyskusje bywały trudne, ale zawsze dochodziliśmy do porozumienia. Sprawnie, rzetelnie i zgodnie z ustaleniami. Polecam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak MASTER BRUK Andrzej Pałaszewski
Gdzie chcesz położyć kostkę brukową?

Oferta

Montaż płyt betonowych i gresowych( 2 cm ) na tarasach

Polska - Wrocław

Od wielu lat zajmujemy się montażem wszelkiego rodzaju płyt na tarasach przydomowych . najczęściej układamy duże płyty Maxima Libetu lub też gresy ceramiczne o grubości 2 cm.

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Krucza 3/2, 53-409 Wrocław Krzyki

WWW

www.masterbruk.pl

Telefon

501 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy "MASTER BRUK" USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE PAŁASZEWSKI ANDRZEJ
Imię (pierwsze) ANDRZEJ
Drugie imię JÓZEF
Nazwisko PAŁASZEWSKI
Data rozpoczęcia działalności 1998-04-01
NIP 8992166698
Regon 931166139

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław
Gmina Wrocław-Krzyki
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53409
Poczta Wrocław
Ulica ul. Krucza
Numer nieruchomości 3
Numer lokalu 2

Rejestracja

Organ rejestrowy PREZYDENT MIASTA WROCŁAW
Data powstania 1998-04-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4299Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ POZOSTAŁYCH OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.