MAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wrocław

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ, REALIZACJE POD KLUCZ, MEBLE NA WYMIAR, SKLEP Z MATERIAŁAMI: PODŁOGI, DRZWI, WYPOSAŻENIE, PRODUKTY WŁOSKIE

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i naszych social mediów:
masstudio.pl
FB: facebook.com/masstudioarchitecture
IG: instagram.com/masstudioarchitecture

Nasze doświadczenie na rynku to ponad 13 lat pracy z Klientami. W tym czasie wykonaliśmy ponad 750 projektów, ok.150 realizacji, a Klienci wybrali wielokrotnie oferowany przez nas produkty i meble wykonywane na wymiar.

Jesteśmy pasjonatami, wszystko co robimy i co oferujemy wynika z naszego poczucia estetyki i miłości do architektury i designu. Zawsze projektowaliśmy przy wsparciu BIM, rozwiązując dzięki temu wiele trudności jeszcze przed realizacją naszych projektów, jednocześnie redukując w ten sposób koszty i czas.

Nasze biuro, sklep oraz showroom powstały z połączenia idei, celów i profesjonalizmu włoskiej pracowni inżynierskiej i polskiej pracowni projektowej. Stawiamy się pomiędzy Tobą, a rzemieślnikami i producentami, dokładnie analizując każdy element wnętrza i oferując w ten sposób najkorzystniejsze rozwiązania. Nawiązaliśmy cenną współpracę, która pozwala nam zaplanować Twoje wnętrze w oparciu o bogate doświadczenie, wykorzystując nowoczesne technologie i innowacyjne produkty oraz gwarantując najlepsze ceny.

Jesteśmy tu dla Ciebie, jeśli nie chcesz się martwić, możemy zająć się całym procesem projektowym, od części administracyjnej, poprzez kierowanie inwestycją, aż po wykonanie mebli na wymiar i zarządzanie zamówieniami.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz udzielimy darmowej porady:
660 * 402 * 343

Branża

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie, Dolnośląskie, Pomorskie, Opolskie, Podkarpackie, Kujawsko-pomorskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie, Śląskie, Zachodniopomorskie, Mazowieckie, Podlaskie, Lubuskie, Łódzkie, Lubelskie, Małopolskie, Włochy

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

4 opinie

5 5
(4)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Grażyna Kwaśnik  14 maja 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo doceniam indywidualne podejście do moich potrzeb, co zaowocowało stworzeniem wnętrz odzwierciedlających mój styl życia. Choć nie uniknęliśmy drobnych różnic wizji podczas projektu, ostateczny rezultat przeszedł moje oczekiwania. Polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje nie tylko pięknych, ale również funkcjonalnych wnętrz, stworzonych z pasją i profesjonalizmem.

Magda M.  10 maja 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Fantastyczni ludzie z pasją, firma godna zaufania. Gorąco polecam MAS studio!

Miłosz K  10 maja 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam! Szybka i kompleksowa obsługa, projekt łazienki dokładnie odzwierciedlił oczekiwania, współpracowaliśmy przez kilka tygodni i nasz projektant zawsze odpowiadał na wszelkie pytania i sugestie. Zakupiliśmy też płytki za pośrednictwem firmy MAS.

Aneta Drozdowska  10 maja 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam współpracę z firmą MAS, moim projektem zajmowała się p. Joanna i muszę przyznać, że jest to architekt z powołania. Brała pod uwagę mój budżet, który wskazałam na początku naszej współpracy, a następnie pomogła w nadzorze i realizacji całej inwestycji. Dziękuję za pomoc w stworzeniu wymarzonego domu, w którym ja i moje psiaki czujemy się wspaniale.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak MAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

NOWODVORSKI, TK-LIGHTING, AGGIO LIGHT Italia

W naszym sklepie oferujemy Państwu oświetlenie wielu topowych marek, zarówno do wnętrz jak i ogrodów. W ofercie mamy lampy klasyczne, nowoczesne, industrialne i wiele innych. Zapraszamy do składania zapytań, chętnie doradzimy i przygotujemy dla Państwa ofertę.

szafy wnękowe, komody, garderoby, spiżarnie, biblioteczki, meble łazienkowe

od 2000 zł

Wykonamy dla Państwa dowolne meble na wymiar, korzystamy z oferty dostępnej na polskim rynku i sprowadzamy włoskie produkty. Pracujemy na wszelkich dostępnych materiałach: drewno, płyty meblowe, kamień, konglomerat, lakierowany MDF, akryl, fronty w okleinie. Wykorzystujemy okucia i systemy firm tj. BLUM, PEKA, Hettich, Rejs oraz wielu innych. Przy ...

Rozwiń

projektowanie wnętrz użyteczności publicznej, nadzór autorski

od 129 do 199 zł

Projektujemy różnego rodzaju wnętrza komercyjnego dla naszych Klientów biznesowych. Oferujemy profesjonalne doradztwo i dobór odpowiednich technologii oraz produktów. Projekty opracowujemy zgodnie z aktualnymi normami i najnowszymi trendami.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rynek 60/2, 50-116 Wrocław

WWW

www.masstudio.pl

Telefon

660 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy MAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2023-05-24
NIP 8971922901
Regon 525398921

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław
Gmina Wrocław-Stare Miasto
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50116
Poczta Wrocław
Ulica Rynek
Numer nieruchomości 60

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2023-05-25
Data powstania 2023-05-24

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
Przeważające PKD
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4759Z SPRZEDAŻ DETALICZNA MEBLI, SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO I POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW UŻYTKU DOMOWEGO PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
3102Z PRODUKCJA MEBLI KUCHENNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.