Powiedz jak możemy Ci pomóc

Martyna Laska Fotografia

Szczecin

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Witaj! Rozgość się w mojej naturalnej fotografii.
Fotografia lifestyle to reportaż z Waszej codzienności. Tej nie do końca perfekcyjnej, czasem zaskakującej. To wartościowy czas, który spędzacie ze sobą, a ja Wam w tym towarzyszę. Podczas naszej spotkania rozmawiamy, pijemy kawę, bawimy się razem z dziećmi. To sprawia, że zdjęcia są naturalne, nieprzerysowane. Wasze twarze są autentyczne, a emocje, które się na nich piszą - prawdziwe!
Uwielbiam bliskie kadry i ciepłe tonacje. Oglądając moje zdjęcia zobaczysz bliskość, uśmiechy i czułość. Nie potrzebujecie do sesji żadnych rekwizytów. To Wy i Wasza relacja jesteście na pierwszym planie.
Spotykamy się w Waszych domach lub w plenerze. Dzięki temu czujecie się swobodnie. Jesteście tu, gdzie czujecie się najlepiej i nie ogranicza Was przestrzeń studia. Całe mieszkanie to nasze studio! Nie ma także napięcia, ani presji czasu. Bazuję na naturalnym świetle, nie używam lamp błyskowych, co sprawia że sesja jest komfortowa także dla maluszków.

Branża

Obszar działania

Zachodniopomorskie, Lubuskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

3 opinie

5 gwiazdek (3)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Mar M. 26 maja 2022
Pozytywna opinia

Pani Fotograf to prawdziwa profesjonalistka. Za pomocą obiektywu, zatrzyma ulotne chwile na wieczność, fotografie doskonale ukażą emocje. Pani Martyna stworzy piękne kadry, dzięki którym będziecie mogli powracać do magicznych chwil w każdej chwili. Współpraca przebiega w bardzo miłej atmosferze. Sesja domowa i plenerowa jest oryginalna, Pani Martyna jest otwarta na sugestie klientów i dopasowuje się do indywidualnych oczekiwań. Polecam z całego serca!

Emilia S. 5 maja 2022
Pozytywna opinia

Byłam bardzo miłe zaskoczona tak profesjonalnym podejściem . Z wyczuciem, cierpliwością i wielką atencją do naszej całej rodzinki. Dziekujemy i polecamy z całego serca

Adrian G. 5 maja 2022
Pozytywna opinia

Współpraca z Panią Martyna to czysta przyjemność. Pani Martyna swoja pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, widać, że sprawia Jej to ogromna radość. Podczas sesji cała nasza ferajna czuła się swobodnie, Pani Martyna podpowiadała co mamy robić aby zdjęcia wyszły perfekcyjne, w rezultacie takie też są. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią fotograf. Pozdrawiamy.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Martyna Laska Fotografia
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Świąteczna oferta LAST MINUTE

Polska - Szczecin

10 zdjęć, 45 minut, ekspresowa obróbka

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Gen. Maczka 20, 71-116 Szczecin

WWW

www.martynalaskafotografia.pl

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer