Powiedz jak możemy Ci pomóc

Markus Usługi Budowlane i Ogrodnicze

Warszawa

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych klientów. Chciałbym przedstawić Państwu ofertę i zakres wykonywania zleceń oferujemy Państwu:
-Usługi budowlane wszystkiego typu:
*ocieplenia budynków,
*wykończenie wnętrz,
*układanie płytek,
*budowa murków betonowych z kamienia,
* itp.
-Usługi Ogrodnicze:
*projekty ogrodów,
*zakładanie ogrodów od podstaw,
*pielęgnacja ogrodów, opieka całoroczna,
*oczka wodne,
*strumienie,
*systemy automatycznego nawadniania,
-Usługi brukarski układanie kostki brukowej, płyt itp.
-Budowa Ogrodzeń z różnych materiałów:
*budowa ogrodzenia od podstaw różnego typu,
*renowacja ogrodzeń,
-Przygotowanie projektów terenów zielonych,
-Budowa tarasów murowanych i drewnianych,
Wykonujemy wiele różnych prac, działanie naszej firmy, w obszarze warszawa i okolice do 100km. Firma działa już od kilku lat nasza firma jest stabilna dobrze wykonujemy swoje zlecenia, konkretna w działaniu. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klientów nawet tych najbardziej wymagających, nasza oferta jest skierowana do klienta indywidualnego jak i instytucji.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie, Lubelskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.29

Gwiazdki opinii

17 opinii

5 gwiazdek (14)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (3)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Anna D. 4 marca 2020
Pozytywna opinia

Witam Pan Marek wykonywał u mnie kilka zleceń, między innymi układanie tarasu z kostki betonowej, zabudowę tarasu oraz balustradę spawaną na zamówienie. Wszystkie prace zostały wykonane tak jak założyliśmy z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni, nie musieliśmy szukać kilku ekip do poszczególnych prac, zaoszczędziliśmy dzięki temu mnóstwo czasu i prawdopodobnie nerwów. Chętnie polecam tą firmę wszystkie chcącym zacząć współpracę z nimi. Ja lepszej firmy jak dotąd nie znalazłam i na pewno będę do niej wracać, jeśli będę miała jakieś prace związane z domem czy otoczeniem.

Marcin B. 4 marca 2020
Pozytywna opinia

Pan Marek to fachowiec. Wykonał wszystkie zlecone zadania bez żadnego problemu i zgodnie z moimi założeniami i założeniem projektu. Ogrodzenie oraz taras wyszły wspaniałe, polecam tego sprzedawcę i tą firmę.

Robert B. Rokitno, 3 marca 2017
Szukam firmy do nadbudowy piętra domu, pow. 110m2, Rokitno
Pozytywna opinia

Łukasz  R. Jasionka, 16 października 2015
Pozytywna opinia

Witam wszystkich zainteresowanych usługami tej firmy. Miałem przyjemność zlecić tej firmie ułożenie kostki brukowej dookoła mojego domu oraz ogrodzenia mojego placu i bardzo się cieszę, że mój kolega mi ją polecił, a ja polecam ją dalej. Wszystko zrobione tak jak chciałem, równo i elegancko. Jestem bardzo zadowolony z ułożonego bruku oraz ogrodzenia. Polecam

Jakub P. Gliwice, 23 lipca 2015
Kupię taras drewniany i zlecę jego montaż, 17m2
Negatywna opinia

Zleciłem Panu Markowi wykonanie drewutni. Komentarz składam z kilku powodów, dotyczy on jakości wykonanej pracy w ramach Umowy na wykonanie drewutni podpisanej w dniu 10.10.2014 r. W ramach przedmiotu umowy Pan Marek zobowiązał się do wykonania również dachu dwuspadowego pokrytego gontem bitumicznym w kolorze ceglanym. Niestety nie stosując się do przyjętej technologii i nie zgrzewając prawidłowo gontu, spowodował, że po krótkim czasie wiatr urwał gont, który został niefachowo przymocowany. Wielokrotnie próbowałem mailowo oraz telefonicznie umówić termin naprawy, natomiast cały czas Pan Marek ignorował moje zgłoszenia i przedłużał termin pojawiania się na naprawę w ramach 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot umowy, której udzielił. Poniżej próby wyegzekwowania naprawy dachu: a. 14 kwietnia zgłoszenie telefoniczne oraz mailowe b. 4 maja telefon w sprawie przypomnienia się w sprawie naprawy c. 25 maja 2 nieudane próby połączenia się d. 26 maja nieudana próba połączenia i SMS z prośbą o kontakt w sprawie e. 27 maja wymiana kilku SMSów, na podstawie których wynikało, że Pan Marek musiał sobie przypomnieć, o co chodziło w zgłaszanym problemie f. 10 czerwca – wymiana SMS oraz wysłanie ponownego e-mail ze zdjęciem uszkodzonego dachu, co świadczyło o ignorancji g. 19 czerwca – wymiana SMSów i deklaracja, że Pan Marek skontaktuje się ze mną w dniu 22 czerwca w celu umówienia dnia naprawy dachu. h. 4 lipca – kolejna wiadomość SMS z prośbą o informację dotyczącą przedmiotu reklamacji będąca bez odpowiedzi i. 7. lipca - wysłanie listu poleconego z oficjalną reklamacją, list został odebrany i pozostał bez odpowiedzi. Jakość wykonania z powodu uszkodzeń pozostawia wiele do życzenia, umowa nie została dotrzymana w zakresie gwarancji. Jeśli chodzi o komunikatywność to sami Państwo widzą jak ona wyglądała. Odradzam współpracę z tym Panem, jest niesłowny i nie szanuje innych.

Marek T. Mysiadło, 17 marca 2015
Zlecę wykonanie ogrodzenia o długości 49mb
Negatywna opinia

Unikać! Praca polegająca na postawieniu ogrodzenia z bloczków skończona z 4 miesięcznym opóźnieniem (pamiętajcie o karach umownych za zwłokę, bo ta firma to wykorzystuje), ogrodzenie było poprawiane wielokrotnie, pracownicy codziennie inni, jeżeli w ogóle się pojawiali, dokładnie ten sam schemat jak w opisie MonikaZ, poprzeczki sami musieliśmy malować, bo zaczęły rdzewieć i brudzić daszki, przy zakładaniu bramy na słupki okazało się, że słupek się sypie i trzeba go zalewać od nowa i tak można wymieniać w nieskończoność. Najgorsze, że był chamski. Nerwy nie warte żadnych pieniędzy. Unikać!

Jan D. Warszawa, 16 czerwca 2014
Pozytywna opinia

Firma miała wykonać ogrodzenie z bloczka betonowego 30mb, ułożyć taras z modrzewia syberyjskiego 26mk, oraz ułożyć kostkę brukową przy wjeździe do garażu i przed domem. Praca została wykonana szybko, bez żadnych komplikacji, w trakcie zmieniliśmy nieco wcześniejsze plany. Umówiliśmy się również na wykonanie ogrodu. Polecam!

Dariusz O. Warszawa, 19 maja 2014
Pozytywna opinia

Umowa dotyczyła wykonania ogrodzenia z bloczka łupanego (48m) oraz montażu bramy automatycznej. Firma wywiązała się ze zlecenia w terminie, wszystkie prace zostały wykonane solidnie, bez żadnych problemów. Po pracy ekipa zostawiła należyty porządek. Świetny stosunek jakości do ceny.

Monika Z. Lesznowola, 5 maja 2014
Zlecę wykonanie ogrodzenia o długości ok. 50mb
Negatywna opinia

Nie wiem jakim cudem wykonawca jest oceniany pozytywnie. Nie wywiązał się z umowy, pojawiając się kiedy chciał, mając inne zobowiazania lub zostawiając na terenie niewykwalifikowanych pracowników. Nie dotrzymał terminu, to co zrobił jest fuszerką budowlaną. Na każdą uwagę reagował agresywnie, twierdzac, że klient się czepia. Masakra. Przestrzegam z całego serca.

Barbara K. Warszawa, 20 października 2013
Pozytywna opinia

Ogrodzenie wykonane zgodnie z zamówieniem. Firma rzetelna i godna polecenia. W trakcie realizacji zamówienia uzgodniliśmy znaczne poszerzenie zakresu usług o inne prace wokół domu, w tym między innymi ułożenie kostki, przebudowę schodów i ich obłożenie, kompleksowe ocieplenie fundamentów, położenie trawy. Wszystkie prace wykonane solidnie.

Zdzisław  O. Kobyłka, 14 lutego 2013
Pozytywna opinia

Współpraca polegała na wykonaniu ogrodzenia z pustaków łupanych Joniec (fundament, murowanie bloczków, montaż przęseł, bramy, furtki. Ogólnie praca wykonana sprawnie, fachowo, estetycznie. Dodatkowo, zapłata nastąpiła po zakończonej pracy bez potrzeby uiszczania zaliczek po wykonanych etapach budowy ogrodzenia. Gorąco polecam.

Przemysław W. Warszawa, 10 lutego 2013
Zlecę skucie 21m2 betonu i położenie kostki
Pozytywna opinia

Firma wykonała usługe zgodnie z umową , terminowo ,rzetelnie , po skończonej pracy zostawiła porządek - polecam

Paweł O. Warszawa, 10 stycznia 2013
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia. Panowie wykonywali kompleksowo dwa tarasy z modrzewia syberyjskiego. Prace obejmowały: wylanie ław, montaż konstrukcji nośnej oraz desek, impregnacja i olejowanie. Dodatkowo zbudowana została drewutnia oraz osłona na kosz. Wysoka elastyczność i zrozumienie potrzeb klienta. Efekt końcowy doskonały.

Mariusz W. Ząbki, 28 grudnia 2012
Zlecę kompleksowe wykonanie ogrodzenia, 60mb
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam Tego wykonawcę, zaskoczyła mnie Jego sumienność i jakość wykonania do tego stopnia że jesteśmy już umówieni na następne zlecenie- razie pytań proszę o kontakt telefoniczny

Andrzej W. Cybulice Małe, 21 września 2012
Zlecę wykonanie ok. 150 m ogrodzenia z paneli 3D Ral 9005
Pozytywna opinia

Szybka realizacja umowy. Dostosowanie się do wszelkich wymagań zamawiającego usługę, w tym na zmianę koncepcji. Po wykonaniu zadania zostawienie należytego porządku. Cena usługi adekwatna do jakości wykonania. Firma godna polecenia.

Lidia K. Marki, 27 sierpnia 2012
Pozytywna opinia

Wszystko Ok gorąco polecam dziękuję pozdrawiam

Dominik F. Lesznowola, 1 sierpnia 2012
Pozytywna opinia

Firma rzetelna, wykonana usługa zgodnie z umową, terminowo, polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Markus Usługi Budowlane i Ogrodnicze
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Wilanów ogrodzenie

Polska - Warszawa Wilanów

Wilanów

Ogrodzenie na wilanowie kompleksowa usługa

Polska - Warszawa Wilanów

Kompleksowa usługa polegająca na budowie nowego ogrodzenia oraz odnowieniu starego jak również odwodnieniu, wykonaniu przęseł, ułożeniu kostki, wykonaniu schodów, daszka i barierki

Wykonanie schodów i obłożenie płytkami i gresem

Polska

Gres Ursus

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Grzybowska 30, 00-863 Warszawa

Telefon

500 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy MARKUS USŁUGI BUDOWLANE I OGRODNICZE MAREK BANACH
Imię (pierwsze) MAREK
Drugie imię WOJCIECH
Nazwisko BANACH
Data rozpoczęcia działalności 2014-06-02
NIP 5391479178
Regon 147261809

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Wola
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00863
Poczta Warszawa
Ulica ul. Grzybowska
Numer nieruchomości 30
Numer lokalu 412

Kontakt

Email MWBANACH@INTERIA.PL

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2014-06-05
Data powstania 2014-06-03
Data rozpoczęcia działalności 2014-06-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
Przeważające PKD
1610Z PRODUKCJA WYROBÓW TARTACZNYCH
2562Z OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
4211Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG I AUTOSTRAD
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.