Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Mariusz

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Oferuje wykonanie prac remontowych, wykończeniowych domów i mieszkań. Zajmuje się kładzeniem glazury i terakoty, kuchnia, łazienka, regipsy, tynki tradycyjne, remonty budynków np. wstawianie futryn, ram okiennych, demontaż. Posiadam własny sprzęt, dojeżdżam do klienta na terenie Chełma i okolic. Posiadam 6 letnie doświadczenie w zawodzie, cena do uzgodnienia indywidualnie z klientem. Chetnie doradzam przy projekcie remontu. Podejmuje się montażu mebli, wnoszenia i wynoszenia mebli.
Remonty mieszkań nie należą do zadań łatwych a z cała pewnością nie są to tanie przedsięwzięcia dlatego warto skorzystać z usług fachowca, który już na samym wstępie oceni jak dużego nakładu finansowego wymaga dany remont. Czasami bywa tak, że nasze oczekiwania względem pewnej aranżacji wnętrz nie mogą być zrealizowane z przyczyn technicznych np. Klientowi zależy na powiększeniu pomieszczenia przez usunięcie ściany która może być nosna. Warto już a wstępnym etapie poradzić się doświadczonej osoby oszczędzając na tym czas i ewentualne koszty. Profesjonalista także podpowie jakie materiały byłyby lepsze do danego pomieszczenia, czego należy unikać poda przybliżony koszt i czas realizacji remontu a tym samym klient będzie miał pewność sukcesu nie narażając się na działanie na własną rękę. Cenna uwaga może okazać się sama informacja od czego rozpocząć dany remont, jak będzie wyglądał jego przebieg i jaki efekt uzyskamy. Warto też wiedzieć czego należy unikać przy pracach remontowych i jakie produkty są polecane przez fachowca, z pewnością podpowie jakieś ciekawe rozwiązania.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Tomek D. 11 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Polecam, pan konkretny dojeżdża na miejsce. Remont łazienki udany.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Mariusz

Powiązane produkty i usługi: AntresolaKominki kozyWykładzina remontowaZagospodarowanie poddaszaAntresola ChełmKominki kozy ChełmWykładzina remontowa Chełm,  Zagospodarowanie poddasza Chełm

Oferta

Remonty mieszkań, glazura, terakota, kucnie, lazienki
Polska - Chełm

Zajmuje się remontem mieszkań, domów, prace wykończeniowe posiadam własny sprzęt dojeżdżam do klienta na terenie Chełma i okolic. Posiadam 6 letnie doświadczenie w zawodzie. Podejmuje się montażu mebli, wnoszenia i wynoszenia mebli.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

AWP, 19, 165, Chełm

Telefon

518 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się