Marek Suszek Głogów Małopolski - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Marek Suszek nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Marek Suszek

O specjaliście

Posiadam nowy lokal do wynajęcia na dużym i wciąż powiększającym się osiedlu mieszkaniowym w Głogowie Małopolskim. Osiedle znajduję się praktycznie na obrzeżach miasta Rzeszowa - około 4 km. od węzła autostradowego "Rzeszów Północ". Lokal znajduje się na działce narożnej u zbiegu głównych ulic osiedlowych przez które wiedzie dość duży ruch samochodowy i pieszy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się market sieci Biedronka , Salon Urody i Usługi drukarskie. Do dyspozycji jest 280 m2 z szeroką możliwością adaptacji i wydzielenia potrzebnej powierzchni. Przed lokalem duży przestronny parking na około 30 samochodów.
Lokal idealnie nadaje się na sklep, hurtownie, pub, biura lub gabinety.
Z kolei na I pietrze budynku istnieje możliwość zaadoptowania 4 niezależnych lokali mieszkalnych lub wydzielenia osobnych gabinetów lub biur.
Ceny najmu: Bardzo preferencyjne !!!

Branża

Wynajem nieruchomości

Obszar działania

Podkarpackie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Marek Suszek
Jaką nieruchomość chcesz wynająć?

Powiązane produkty i usługi: Mieszkania na sprzedazGumtree mieszkaniaMieszkania na sprzedaz RzeszówGumtree mieszkania Rzeszów,  Lokal usługowy do wynajęcia, Budynek do wynajęcia

Oferta

Nowy lokal/budynek do wynajęcia
Polska - Głogów Młp
do uzgodnienia

Posiadam nowy lokal do wynajęcia na dużym i wciąż powiększającym się osiedlu mieszkaniowym w Głogowie Małopolskim. Osiedle znajduję się praktycznie na obrzeżach miasta Rzeszowa - około 4 km. od węzła autostradowego "Rzeszów Północ". Lokal znajduje się na działce narożnej u zbiegu głównych ulic...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kościuszki 2, Głogów Małopolski

Telefon

608****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Marek Suszek