Marek Suszek Głogów Małopolski - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Marek Suszek nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Marek Suszek

O specjaliście

Posiadam nowy lokal do wynajęcia na dużym i wciąż powiększającym się osiedlu mieszkaniowym w Głogowie Małopolskim. Osiedle znajduję się praktycznie na obrzeżach miasta Rzeszowa - około 4 km. od węzła autostradowego "Rzeszów Północ". Lokal znajduje się na działce narożnej u zbiegu głównych ulic osiedlowych przez które wiedzie dość duży ruch samochodowy i pieszy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się market sieci Biedronka , Salon Urody i Usługi drukarskie. Do dyspozycji jest 280 m2 z szeroką możliwością adaptacji i wydzielenia potrzebnej powierzchni. Przed lokalem duży przestronny parking na około 30 samochodów.
Lokal idealnie nadaje się na sklep, hurtownie, pub, biura lub gabinety.
Z kolei na I pietrze budynku istnieje możliwość zaadoptowania 4 niezależnych lokali mieszkalnych lub wydzielenia osobnych gabinetów lub biur.
Ceny najmu: Bardzo preferencyjne !!!

Branża

Wynajem nieruchomości

Obszar działania

Podkarpackie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Marek Suszek?

Dodaj swoje referencje

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Marek Suszek
Jaka nieruchomość Cię interesuje?

Powiązane produkty i usługi: Mieszkania na sprzedazGumtree mieszkania,  Mieszkanie dla młodych, Mieszkanie dla młodych kalkulator, Mieszkania na sprzedaz RzeszówGumtree mieszkania Rzeszów,  Mieszkanie dla młodych Rzeszów, Mieszkanie dla młodych kalkulator Rzeszów, Lokal usługowy do wynajęcia, Budynek do wynajęcia

Oferta

Nowy lokal/budynek do wynajęcia
Polska - Głogów Młp
do uzgodnienia

Posiadam nowy lokal do wynajęcia na dużym i wciąż powiększającym się osiedlu mieszkaniowym w Głogowie Małopolskim. Osiedle znajduję się praktycznie na obrzeżach miasta Rzeszowa - około 4 km. od węzła autostradowego "Rzeszów Północ". Lokal znajduje się na działce narożnej u zbiegu głównych ulic...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kościuszki 2, Głogów Małopolski

Telefon

608****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Marek Suszek