Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Mała Manufaktura

O specjaliście

Główną motywacją firmy jest stworzenie marki, która będzie mogła stać się wizytówką zarówno w naszym kraju jak i w Europie. Projektując kolejną lampę, stół, czy regał, myślimy o wnętrzach, które mogą zyskać nowy charakter dzięki odpowiednio dobranym komponentom. Ważne jest dla nas to, aby nasi odbiorcy czuli się ważni, dlatego jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Jesteśmy przekonani, że miejsce w którym mieszka lub pracuje nasz klient, we współpracy z nami stanie się jego wizytówką.
Wykorzystanie w produkcji połączenia drewna i stali, stanie się gwarancją trwałości produktu, nadając mu jednocześnie indywidualny charakter. Obydwa materiały podlegają różnorodnej obróbce, można nadawać im różną fakturę i kolor.
Proste a zarazem wytrzymałe, oryginalne kształty i formy produktów, produkowane przez Małą Manufakturę stanowią gwarancję jakości i użyteczności. Wykorzystanie prostych a zarazem trwałych materiałów jak stal, stopy metali, drewno czy blacha, umożliwia wprowadzenie na rynek produktu o wysokim standardzie wykonania, a jednocześnie oddającego indywidualny charakter klienta.
Stal: stop żelaza z węglem jest materiałem zimnym, surowym, ciężkim i twardym, a zarazem idealną podstawą do tworzenia konstrukcji wszystkich produktów, których wytwarzaniem zajmuje się Mała Manufaktura.
Drewno: jako drugi kluczowy element, z którego za pomocą pracy rąk, narzędzi i zmysłów można wydobyć jego duszę, to co jest dookoła nas, czego doświadczamy każdego dnia, czyli czystą naturę,
Zapraszamy do kontaktu i zakupów w Małej Manufakturze.

Branża

Meble na wymiar, Architekt wnętrz, Projektowanie wnętrz, Wyposażenie wnętrz

Obszar działania

Mazowieckie, Łódzkie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie, Śląskie, Austria, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Szwajcaria, Ukraina, Węgry, Włochy

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Mała Manufaktura

Powiązane produkty i usługi: Aranżacja wnętrzMeble łazienkowe na wymiarSchody wewnętrzneZlecę wykonanie kuchni,  Projektowanie wnętrz Pabianice, Aranżacja wnętrz Pabianice, Meble łazienkowe na wymiar Pabianice, Schody wewnętrzne PabianiceZlecę wykonanie kuchni Pabianice,  Firma oferuje1 meble z drewna i stali stoły, Krzesła, Ławy, Stoliki nocne, Regały różnego typu, Ramy łóżek, Hokery, Lampki nocne i inne2 meble pod wymiar

Oferta

Hoker
Polska
400.00 zł

Hoker z drewna i stali, idealny do kuchni. Styl naturalny. Bardzo stabilny i trwały.

Krzesła z drewna i stali
Polska
300.00 zł

Krzesło z drewna i stali. Idealnie komponuje się w stylu loftowym, jak również sprosta obecnym trendom stylu naturalnego. Solidne i trwałe.

Ławy z drewna i stali
Polska
700.00 zł

Mała Manufaktura oferuje Państwu stolik/ława z drewna jesionowego i stali. Idealnie komponuje się w stylu loftowym, jak również sprosta obecnym trendom stylu naturalnego. Solidny i trwały. Wymiary: 44cmx60cmx100cm

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Slądkowice, Dłutów

WWW

www.mala-manufaktura.eu

Telefon

507 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Mała Manufaktura Piotr Madaliński
Imię (pierwsze) PIOTR
Drugie imię SŁAWOMIR
Nazwisko MADALIŃSKI
Data rozpoczęcia działalności 2017-11-02
NIP 8311563873
Regon 100926533

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat pabianicki
Gmina Dłutów
Miejscowość Ślądkowice
Kod pocztowy 95081
Poczta Dłutów
Numer nieruchomości 22

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2017-10-24
Data powstania 2017-10-23
Data rozpoczęcia działalności 2017-11-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
3109Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MEBLI
Przeważające PKD
2561Z OBRÓBKA METALI I NAKŁADANIE POWŁOK NA METALE
2562Z OBRÓBKA MECHANICZNA ELEMENTÓW METALOWYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się