Maciej Gawarkiewicz

Poznań

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Profesjonalną fotografią portretową zajmuję się od ponad dwóch lat. Każdego klienta traktuję indywidualnie. Staram się, aby klient z każdego mojego zlecenia był tak samo zadowolony. Podczas sesji wykorzystuję całe moje doświadczenie i w stu procentach skupiam się na powierzonym zadaniu.
Stań przed moim obiektywem :)

Branża

Obszar działania

Lubuskie, Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

2 opinie

5 5
(2)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Asia M. 19 sierpnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Cała sesja przebiegła profesjonalnie, w miłej atmosferze, a obrobione zdjęcia dotarły do mnie bardzo szybko. Serdecznie polecam.

Mateusz J. 15 sierpnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca z Maćkiem była niezwykle przyjemna. Potrzebowałem na szybko zdjęcia do pracy, żeby wyglądać profesjonalnie. Napisałem do Maćka i na następny dzień już byłem umówiony na sesję. Atmosfera była koleżeńska, ale widać było jego poświęcenie i profesjonalizm. Myślałem, że Maciek zrobi kilka zdjęć i każe mi wybrać jedno i na tym się to zakończy. Jednakże bardzo mile się zaskoczyłem, nie jestem w stanie teraz powiedzieć ile zdjęć zrobił, ale na pewno ponad 100. Maciek poświęcił też sporą ilość czasu, by wybrać kilka najlepszych według niego zdjęć i zapytał się mnie czy również się zgadzam z jego wyborem. Następnie nałożył odpowiednie poprawki i muszę przyznać, że efekt był niezwykle zadowalający. Z czystym sumieniem mogę polecić Maćka jako fotografa.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Maciej Gawarkiewicz
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Sesja portretowa LUX

Polska - Poznań

9 profesjonalnie obrobionych zdjęć, 2 lokalizacje, czas sesji 1,5-2h 350-400 zł

Sesja portretowa

Polska - Poznań

5 profesjonalnie obrobionych zdjęć, 1 lokalizacja czas sesji 40-50 minut.

Mini Sesja portretowa

Polska - Poznań

3 profesjonalnie obrobione zdjęcia, 1 lokalizacja, czas sesji ok. 30 minut.

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Niegolewskich 8, 60-001 Poznań

WWW

https://www.instagram.com/gawarkiewicz.maciej/

Telefon

690 ••• ••• Pokaż numer