M&R GLAZURNIK Wejherowo - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak M&R GLAZURNIK nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

M&R GLAZURNIK

O specjaliście

Jesteśmy dla Ciebie, jeśli poszukujesz usług typu układanie glazury, hydroizolacje.

Działamy na rynku od 2002. Terenem naszej działalności jest Gdańsk, Sopot, Gdynia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Gwiazdki opinii 4 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Krystyna B., 10 listopada 2020
Pozytywna opinia

Zleciłam wykonanie kapitalnego remontu 2-pokojowego mieszkania firmie Pana Mariusza M&R Glazurnik. Ekipa solidna, zdyscyplinowana. Wszystkie usterki oraz niedociągnięcia zgłaszali i od ręki usuwali. Prace wykonane rzetelnie i w terminie, zgodnie z oczekiwaniami. Mieszkanie lśni. Polecam.

Diana D., 28 października 2020
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam tą ekipę remontową. Panowie wczoraj skończyli u mnie łazienkę i jestem zachwycona. Był to generalny remont - chowanie rur w podłogę, przenoszenie grzejnika, kafelki, sanitarka, armatura, totalnie wszystko, a nawet jeszcze wymiana drzwi. Wszystko odbyło się terminowo i zgodnie z ustaleniami (a nie było łatwo bo wg projektu). Fachowcy mają duże doświadczenie, odpowiedni sprzęt i dobre poczucie estetyki. Pan Mariusz jest złotą rączką i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a Pan Robert jest cudownym kafelkarzem. Prace były wykonywane sprawnie, szybko i czysto. Podobało mi się również dbanie o powierzone mienie i zabezpieczenie pozostałej części mieszkania, a nawet klatki schodowej. Polecam ich do wszelkich prac remontowych. Doradzą, podpowiedzą w jakie materiały warto zainwestować, a na czym można zaoszczędzić. Do tego są uczciwi, słowni, przychodzą na umówione spotkania, odbierają telefony. Jeżeli ktoś szuka dobrych fachowców w rozsądnej cenie to z całego serca polecam!

Wojciech L., 5 października 2020
Pozytywna opinia

Jedni z najlepszych fachowców z jakimi miałem do czynienia. To nie kwestia ceny - to kwestia podejścia - chodź i to pierwsze jest w mojej ocenie rynkowej na najwyższym poziomie. Mariusz i Robert wykończyli mój nowy dom perfekcyjnie. Od momentu wyjścia Panów po pracach nie dzwonimy do siebie, ale nie dlatego, że się nie lubimy - tylko po prostu wszystko jest wykonane z taką precyzją, jakością, poświęceniem i pasją, że dzwonić już po nikogo nie muszę. Wiem kogo wybiorę przy remoncie kolejnych - na pewno będzie to M&R Glazurnik.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak M&R GLAZURNIK

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul.f.fenikowskiego 13/29, Wejherowo

Telefon

789****** Pokaż numer

Telefon

789****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Mariusz Szczęsny