Łukasz Kołodziej Remonty, Wykończenia Wnętrz Kraków - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Łukasz Kołodziej Remonty, Wykończenia Wnętrz nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Łukasz Kołodziej Remonty, Wykończenia Wnętrz

O specjaliście

Stawiamy na rzetelne podejście do prac remontowo wykończeniowych.
Zajmujemy się kompleksowymi wykończeniami wnętrz jak i podejmujemy się także drobniejszych prac remontowo naprawczych. Wykańczamy obiekty w stanie deweloperskim oraz zmieniamy, odnawiamy, modernizujemy wnętrza robiąc remont. Realizujemy projekty mieszkań, domów, adaptację poddaszy i innych obiektów tj: biura, szkoły. Działamy na terenie Krakowa i jego okolic.
Jesteśmy grupą ludzi, którzy lubią wykonywać swoją pracę, dlatego też myśl przewodnia „Lubimy Robić Remonty” jest autentyczna co przekłada się na efekt wykonywanych prac. Jesteśmy na rynku od wielu lat, zdobywając doświadczenie w branży, równocześnie rozwijamy swoje umiejętności, otwierając się na nowe pomysły i aranżacje.
Solidnym fundamentem naszej pracy jest organizacja, dzięki której dotrzymujemy umówionych terminów. Ważnym dla nas elementem jest dobra komunikacja z klientem. Służymy poradą i pomocą zarówno przed przystąpieniem do remontu, jak i w trakcie jego trwania. Z nami remont jest przyjemny a nie uciążliwy. Mamy duże grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu na nasza stronę: http://kolodziejremonty.pl/

Branża

Remonty mieszkańRemont łazienkiRemonty biur

Obszar działania

Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 5 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

21 września 2018
Pozytywna opinia

Ekipa Pana Łukasza wykonywała dla nas kompleksowe wykończenie mieszkania ze stanu deweloperskiego z malowaniem, kładzeniem płytek, elektryką, wykonaniem pryszniców z odpływami liniowymi oraz "białym montażem". Wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie i bez opóźnień. Po malowaniu ścian i sufitów ich powierzchnie są estetyczne i równo pomalowane, pomimo że w stanie deweloperskim ściany były chropowate i niejeden fachowiec narzekał, że będzie z tym problem. Płytki i fugi w łazienkach zostały położone pęknie, nie mamy również żadnych zastrzeżeń do montażu kabin prysznicowych, geberitów, baterii i reszty "montażu białego" - łazienki pod względem estetyki wyglądają jak z renderów komputerowych i nie wyobrażamy sobie, żeby ktoś mógłby to zrobić lepiej. Warto tu również wspomnieć o profesjonalnie zrobionych odpływach liniowych, które wymagały wykucia odpowiednich krzywizn w podłodze. Panowie profesjonalnie wykonywali u nas również zmiany w instalacji elektrycznej i montaż lamp. Na każdym etapie prac mieliśmy bardzo dobry kontakt z Panem Łukaszem i jego pracownikami - umieli zarówno doradzić jak i posiadali wartościowe namiary na innych, sprawdzonych fachowców (w naszym przypadku polecili nam bardzo dobrego fachowca od podłóg, z którym odpowiednio zsynchronizowali swoje prace). Po zakończeniu prac ekipa Pana Łukasza zostawiła po sobie porządek, a w czasie wykonywania prac zadbała o zabezpieczenie mieszkania przed zabrudzeniami. Z całego serca polecamy.

7 września 2017
Pozytywna opinia

Pan Łukasz robił u mnie remont 2 pokoi i łazienki w styczniu 2017 r. Do wymiany było praktycznie wszystko. Efekt końcowy jest super, bardzo ładnie wykończone ściany i sufit (a nie było łatwo). Cena warta tej pracy. Pan Łukasz ze współpracownikiem to bardzo dobrzy fachowcy, pełen profesjonalizm i duża kultura osobista, rzetelni, dokładni, terminowi, używali specjalistycznego sprzętu. Pan Łukasz słucha życzeń klienta, ma świetne pomysły, podpowiada, ale nie narzuca się, ma uczciwe podejście do klienta, naprawdę wysokie umiejętności. Cenna była też pomoc w zakupie drzwi. Remont przebiegał spokojnie i czysto, cały czas panował porządek, bo panowie codziennie sprzątali po sobie. Nie było żadnych problemów, a wręcz przeciwnie cała masa porad i wskazówek, odpowiedzi na każde pytanie. Zero reklamacji. Gorąco polecam.

Kraków, 7 lutego 2017
Pozytywna opinia

Gorąco polecam. Pan Łukasz i jego ekipa zajmowali się wykończeniem mojego mieszkania na przełomie stycznia i lutego tego roku. Zajmowali się całkowitym wykończeniem łazienki (gres na ścianach i na podłodze, biały montaż). Zrobili zmianę rozprowadzenia instalacji wodnej i elektrycznej. Postawili 2 ścianki działowe i zrobili podwieszany sufit. Zamontowali oświetlenie, położyli tapety w sypialni, resztę mieszkania pomalowali. Najbardziej zadowolony jestem z tego, że nie musiałem sam zajmować się przywożeniem materiałów. Od razu widać, że Panowie mają duże doświadczenie w tym co robią bo potrafią bardzo dobrze doradzić, nie tylko tak żeby ładnie wszystko wyglądało ale również jak ograniczyć koszty remontu. Istotne jest też to, że Pan Łukasz prawie codziennie informował mnie jak idą postępy prac jak również to że był bardzo wyrozumiały pomimo że cały czas wymyślałem im nowe rzeczy do zrobienia.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Łukasz Kołodziej Remonty, Wykończenia Wnętrz

Powiązane produkty i usługi: wywóz gruzu, gładzie gipsowe, konserwacja zabytków, wyrównanie podłogi, ile kosztuje adaptacja poddasza, wywóz gruzu Kraków, gładzie gipsowe Kraków, konserwacja zabytków Kraków, wyrównanie podłogi Kraków, ile kosztuje adaptacja poddasza Kraków, układanie glazury, biały montaż, instalacje elektryczne, instalacje hydrauliczne, malowanie, suche zabudowy, gładzie gipsowe, tapetowanie, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, układanie paneli, montaż sztukaterii, wywóz gruzu, inne usługi

Oferta

Usługi malarskie, tapeciarskie
Małopolskie - Kraków
do uzgodnienia

Usługi malarskie, tapeciarskie

Zabudowy gips-karton
Małopolskie - Kraków
do uzgodnienia

Zabudowy gips - karton, ścianki działowe, sufity podwieszane, zabudowa poddaszy

Układanie płytek, flizowanie
Polska
do uzgodnienia

Remonty i wykończenia wnętrz

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Słomczyńskiego 2/32 , Kraków

Telefon

730****** Pokaż numer

Telefon

730****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Łukasz Kołodziej

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Łukasz Kołodziej Remonty, Wykończenia Wnętrz
Imię (pierwsze) ŁUKASZ
Drugie imię STANISŁAW
Nazwisko KOŁODZIEJ
Data rozpoczęcia działalności 2015-06-08
NIP 6442741736
Regon 361706482

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat m. Kraków
Gmina Kraków-Krowodrza
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31234
Poczta Kraków
Ulica ul. Macieja Słomczyńskiego
Numer nieruchomości 2
Numer lokalu 32

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2015-06-08
Data powstania 2015-06-05
Data rozpoczęcia działalności 2015-06-08

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
Przeważające PKD
9003Z ARTYSTYCZNA I LITERACKA DZIAŁALNOŚĆ TWÓRCZA
8219Z WYKONYWANIE FOTOKOPII, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I POZOSTAŁA SPECJALISTYCZNA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE BIURA
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
7420Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
5819Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4331Z TYNKOWANIE
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.