Łukasz Kołodziej Remonty, Wykończenia Wnętrz Kraków - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Łukasz Kołodziej Remonty, Wykończenia Wnętrz nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Łukasz Kołodziej Remonty, Wykończenia Wnętrz

4

O specjaliście

Stawiamy na rzetelne podejście do prac remontowo-wykończeniowych.
Zajmujemy się kompleksowymi wykończeniami wnętrz jak i podejmujemy się także drobniejszych prac remontowo-naprawczych. Wykańczamy obiekty w stanie deweloperskim oraz zmieniamy, odnawiamy, modernizujemy wnętrza robiąc remont. Realizujemy projekty mieszkań, domów, adaptację poddaszy i innych obiektów tj: biura, szkoły. Działamy na terenie Krakowa i jego okolic.
Jesteśmy grupą ludzi, którzy lubią wykonywać swoją pracę, dlatego też myśl przewodnia „Lubimy Robić Remonty” jest autentyczna co przekłada się na efekt wykonywanych prac. Jesteśmy na rynku od wielu lat, zdobywając doświadczenie w branży, równocześnie rozwijamy swoje umiejętności, otwierając się na nowe pomysły i aranżacje.
Solidnym fundamentem naszej pracy jest organizacja, dzięki której dotrzymujemy umówionych terminów. Ważnym dla nas elementem jest dobra komunikacja z klientem. Służymy poradą i pomocą zarówno przed przystąpieniem do remontu, jak i w trakcie jego trwania. Z nami remont jest przyjemny a nie uciążliwy. Mamy duże grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu na nasza stronę: http://kolodziejremonty.pl/

Branża

Remonty mieszkań, Malarz, Płyta karton gips, Glazurnik, Remont łazienki, Gładzie

Obszar działania

Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

19 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Zbigniew G. 11 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Zbyszek G. Pan Lukasz wykonal u mnie remont mieszkania w starym bloku osiedlowym.Nie bylo latwo:sciany,sufity,podlogi i rolatujaca sie instalacja elektryczna i kanalizacyjna.Dla takiego fachowca jak Pan Lukasz i jego ekipa nie bylo problemu z wykonaniem tych prac.Przy wyborze materialow doradzil i przywiozl na miejsce remontu. jesli kiedykolwiek chcialbym wykonac remont mieszkania to tylko firma Pana Lukasza.serdecznie polecam.

Jacek K. 10 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Jasne zasady wykonania usługi - wycena, umowa, konsultacje zmian. Prace wykonane solidnie i terminowo.

Martyna B. 8 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam firmę p. Łukasza. Na przełomie czerwca-lipca 2020 r. p. Łukasz wykonywał na moje zlecenie wykończenie mieszkania o metrażu 66 m2 ze stanu deweloperskiego na terenie Krakowa. Za szybki termin rozpoczęcia robót oraz sprawne prowadzenie prac wykończeniowych daję dużego plusa. Na pierwszym spotkaniu podczas oględzin mieszkania p. Łukasz wykazał się ogromną wiedzą i doświadczeniem przez co zdecydowanie pomógł mi w wyborze odpowiednich rozwiązań oraz materiałów tak żeby mieszkanie stało się praktyczne. P. Łukasz zajął się zakupem całej chemii budowlanej co było dla mnie dużym ułatwieniem, w przypadku gdy zabrakło materiałów leżących po mojej stronie również pomagał w zakupach. Prace polegały na wykonaniu gładzi w całym mieszkaniu wraz z przygotowanie ścian do malowania, położeniem farby podkładowej. Wykonanie przeróbek instalacji sanitarnych oraz elektrycznych w całym mieszkaniu. Kompleksowym wykonaniu łazienki wraz z montażem sanitariatów. Położeniem podłóg w całym mieszkaniu (panele/płytki) wraz z listwowaniem. Montażem stolarki drzwiowej. Prace wykonywane były w sposób sumienny a uzyskany efekt pozwala na użytkowanie mieszkania bez żadnych ukrytych wad.

Aleksandra K. 20 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem w 100% polecam firmę remontową Pana Łukasza. Kompleksowa usługa remontu całego domu (ok. 100m2) wykonana od A do Z, bez najmniejszych problemów. Pan Łukasz ma super podejście cały czas w kontakcie, doradza, załatwia materiały i wykonuje wszystko na czas. Według mnie rzadko można trafić na taką firmę remontowo-wykończeniową. Polecam, ocena celująca! Remont miał miejsce w zeszłym roku w okresie zimowym.

Agnieszka R. 28 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Polecam! Musiałam szybko znaleźć ekipę, która zdecydowałaby się wykończyć mieszkanie w stanie deweloperskim. Czas "gonił", a ja musiałam podjąć decyzję. Szukałam, szukałam i znalazłam. Nie ukrywam, że sugerowałam się opiniami, a one zawierały wszystkie argumenty które przekonały mnie, że to właśnie Pan Łukasz i jego ekipa będą zmieniać surowe ściany w piękne, przytulne mieszkanko. Muszę przyznać, że się nie pomyliłam i dobrze wybrałam. Na początku pomoc w odbiorze mieszkania od dewelopera. Pan Łukasz znalazł usterkę którą musiał usunąć deweloper, a której ja pewnie bym nie zauważyła. Kolejny etap to ustalenie co robimy, jak robimy. Ten czas był dla mnie bardzo ważny, ponieważ żaden z moich pomysłów nie był odrzucony i nie usłyszałam stwierdzenia " nie da się". Wszystko sprawnie, bez opóźnień. Przez cały czas remontu mogłam liczyć na radę i pomysły od Pana Łukasza i Pana Sebastiana (nieocenione). Efekt końcowy "powala z nóg"! Bardzo miła współpraca i atmosfera spowodowały, że czas remontu nie był dla mnie uciążliwy. Zakres wykonywanych robót to: burzenie i stawianie ścian, przeróbki wodnokanalizacyjne, flizowanie, przeróbki elektryczne, gładzie, malowanie, wyłożenie ściany cegłą klinkierową, panele, osadzanie drzwi i wiele, wiele innych. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Łukasza. Nie szukajcie dalej, to jest własnie ta ekipa.

Krzysztof S. 4 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Łukaszem, który wraz ze swoimi współpracownikami wykańczał mieszkanie w stanie deweloperskim. Wszystkie niezbędne prace były etapami omawiane w związku z czym nie doszło do żadnych nieporozumień. Kontakt z Panem Łukaszem był znakomity, na bieżąco dawał znać jeśli pojawiały się jakiekolwiek komplikacje czy też wątpliwości co do moich oczekiwań, nawet w przypadku niedoszacowania materiałów (z mojej strony) Pan Łukasz sam zaproponował, że się tym zajmie. W przeciwieństwie do innych wykonawców Pań Łukasz nie używał określeń "nie da się", starał się sprostać oczekiwaniom lub proponował sensowną alternatywę. Rzetelnie wykonana praca, polecam.

Przemysław L. 1 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam tego fachowca, bardzo ładnie wykonał wykończenie łazienek i salonu. Uczciwy i solidny fachowiec.

Anna P. 12 września 2019
Pozytywna opinia

Pan Łukasz wykonywał u mnie wykończenie mieszkania od stanu deweloperskiego wliczając przesuwanie ścian, instalacji wod-kan i elektrycznych jak również stawianie ścian z GK, sufity podwieszane jak i odwodnienie liniowe pod natrysk w posadzce, aż po gładzie, tynkowanie, malowanie, kładzenie płytek. Już na samym początku chętnie wspierał mnie swoim doświadczeniem, pomagając również przy samym odbiorze mieszkania od dewelopera. Zwrócił uwagę na kilka ważnych spraw co zapewne uchroniło mnie przed kosztem usuwania wad budowlanych na własny koszt. Samo wykończenie szło bardzo sprawnie i z tygodnia na tydzień widoczny był postęp. Na mieszkanie wystarczyło zajrzeć raz w tygodniu, by omówić jakieś kolejne etapy projektu, czy przegadać to co już jest zrobione. Mieszkanie wykonane jest bardzo starannie z dbałością o zakupione materiały. Pan Łukasz jako osoba bardzo komunikatywna i otwarta chętnie doradzał, podpowiadał i zawsze odbierał, czy oddzwaniał. Serdecznie polecam współpracę z Panem Łukaszem, bo prócz rzetelności, terminowości i uczciwości jest bardzo słownym i konkretnym człowiekiem.

Olga K. 3 września 2019
Pozytywna opinia

Pan Łukasz Kołodziej wykonywał u nas remont dwóch pokoi i kuchni. Zakres prac był szeroki. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze sposobu pracy Pana Łukasza i remontu, który u nas wykonał a nie było to łatwe, gdyż remont dotyczył przedwojennego domu, w którym cały czas mieszkaliśmy. Na każdym etapie prace były z nami konsultowane, omawiane, przedstawiane były różne rozwiązania, możliwości. Pan Łukasz Kołodziej dużą wagę przywiązuje do wykonywania prac zgodnie ze sztuką budowlaną. Jeśli trzeba poczekać żeby coś wyschło, wywietrzało to czeka, żeby później nie było nieprzyjemnych niespodzianek. Posiada samochód więc nie ma problemu z przywożeniem nawet większych gabarytowo materiałów, posiada profesjonalne narzędzia. Sprzątanie po remoncie nie nastręczało większych problemów, kurz jest nie do uniknięcia, ale okna i meble były oklejone i zabezpieczone. Zajął się także zorganizowaniem wywozu odpadów po-budowlanych. Koszt remontu pokrył się z wstępnym kosztorysem, przygotowanym przed remontem. Pan Łukasz jest człowiekiem słownym, kulturalnym oraz godnym zaufania i polecenia.

Michał L. 23 czerwca 2019
Pozytywna opinia

Prace wykonane szybko i sprawnie doskonały kontakt z wykonawcą duża dbałość o szczegóły zero zastrzeżeń z mojej strony przy odbiorach. Pan Łukasz pomógł mi w doborze odpowiednich materiałów, wykonał prace hydrauliczne, fliziarskie, oraz wykończeniowe wszystko w wysokim standardzie. Polecam wszystkim tego wykonawce.

Michal l. 14 czerwca 2019
Pozytywna opinia

Prace remontowe wykonane szybko i sprawnie bardzo dobry kontakt z wykonawca jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie, polecam.

Kaja O. 28 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Polecam! Pan Łukasz wraz ze swoją ekipą wykonywał u mnie prace polegające na wykończeniu mieszkania ze stanu deweloperskiego wraz ze zmianami aranżacyjnymi. Warto podkreślić, że część prac miała charakter nietypowy (skośny sufit, tapeta na ścianie o wysokości 4 m, zabudowy pod oświetlenie, estetyczne poprowadzenie wentylacji do okapu na przeciwległą ścianę, wygłuszenie ściany). Cały zakres prac wykonano terminowo, bardzo starannie, z dbałością o wszystkie detale. Pan Łukasz jest osobą z profesjonalnym podejściem do Klienta - doradzał, podpowiadał sprawdzone rozwiązania (widać, że ma duże doświadczenie), a jednocześnie bezproblemowo reagował na modyfikacje, które wprowadzałam już w trakcie wykonywania prac. Sam kupował część materiałów, przedstawiając rachunki. Po wykonaniu ustalonych prac mieszkanie pozostawił wysprzątane. Warto zaufać Panu Łukaszowi, bo to człowiek rzetelny i uczciwy, a do tego bardzo kontaktowy. Rozliczenie finansowe usług było przejrzyste, bez żadnych niespodzianek. Ofertę wykonawstwa wybrałam na podstawie opinii internetowych i nie zawiodłam się. Gorąco polecam usługi Pana Łukasza i jego ekipy!

Kuba P. 25 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Łukasz kładł u nas płytki w łazience i kuchni ale także wykonywał różne drobne prace remontowo-budowlane np. montaż i przeniesienia gniazdek, montaż oświetlenia, obróbkę ścian po montażach drzwi, montaż armatury łazienkowej, drzwi prysznicowych itp. Wszystkie prace zostały wykonane z dużą starannością co powoduje że efekt końcowy jest bardzo zadowalający. Ponadto bardzo cieszę się że od początku mieliśmy dobry kontakt. Dostaliśmy wycenę a w trakcie rozliczania nie pojawiły się żadne niespodziewane koszty. Wszystkie nasze uwagi także zostały uwzględnione, a kiedy po wprowadzeniu się znaleźliśmy drobne wady zostały one usunięte. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Łukasza jako solidnego i słownego wykonawcę.

Sylwia G. 21 września 2018
Pozytywna opinia

Ekipa Pana Łukasza wykonywała dla nas kompleksowe wykończenie mieszkania ze stanu deweloperskiego z malowaniem, kładzeniem płytek, elektryką, wykonaniem pryszniców z odpływami liniowymi oraz "białym montażem". Wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie i bez opóźnień. Po malowaniu ścian i sufitów ich powierzchnie są estetyczne i równo pomalowane, pomimo że w stanie deweloperskim ściany były chropowate i niejeden fachowiec narzekał, że będzie z tym problem. Płytki i fugi w łazienkach zostały położone pęknie, nie mamy również żadnych zastrzeżeń do montażu kabin prysznicowych, geberitów, baterii i reszty "montażu białego" - łazienki pod względem estetyki wyglądają jak z renderów komputerowych i nie wyobrażamy sobie, żeby ktoś mógłby to zrobić lepiej. Warto tu również wspomnieć o profesjonalnie zrobionych odpływach liniowych, które wymagały wykucia odpowiednich krzywizn w podłodze. Panowie profesjonalnie wykonywali u nas również zmiany w instalacji elektrycznej i montaż lamp. Na każdym etapie prac mieliśmy bardzo dobry kontakt z Panem Łukaszem i jego pracownikami - umieli zarówno doradzić jak i posiadali wartościowe namiary na innych, sprawdzonych fachowców (w naszym przypadku polecili nam bardzo dobrego fachowca od podłóg, z którym odpowiednio zsynchronizowali swoje prace). Po zakończeniu prac ekipa Pana Łukasza zostawiła po sobie porządek, a w czasie wykonywania prac zadbała o zabezpieczenie mieszkania przed zabrudzeniami. Z całego serca polecamy.

Małgorzata B. 7 września 2017
Pozytywna opinia

Pan Łukasz robił u mnie remont 2 pokoi i łazienki w styczniu 2017 r. Do wymiany było praktycznie wszystko. Efekt końcowy jest super, bardzo ładnie wykończone ściany i sufit (a nie było łatwo). Cena warta tej pracy. Pan Łukasz ze współpracownikiem to bardzo dobrzy fachowcy, pełen profesjonalizm i duża kultura osobista, rzetelni, dokładni, terminowi, używali specjalistycznego sprzętu. Pan Łukasz słucha życzeń klienta, ma świetne pomysły, podpowiada, ale nie narzuca się, ma uczciwe podejście do klienta, naprawdę wysokie umiejętności. Cenna była też pomoc w zakupie drzwi. Remont przebiegał spokojnie i czysto, cały czas panował porządek, bo panowie codziennie sprzątali po sobie. Nie było żadnych problemów, a wręcz przeciwnie cała masa porad i wskazówek, odpowiedzi na każde pytanie. Zero reklamacji. Gorąco polecam.

Krzysztof S. Kraków, 7 lutego 2017
Pozytywna opinia

Gorąco polecam. Pan Łukasz i jego ekipa zajmowali się wykończeniem mojego mieszkania na przełomie stycznia i lutego tego roku. Zajmowali się całkowitym wykończeniem łazienki (gres na ścianach i na podłodze, biały montaż). Zrobili zmianę rozprowadzenia instalacji wodnej i elektrycznej. Postawili 2 ścianki działowe i zrobili podwieszany sufit. Zamontowali oświetlenie, położyli tapety w sypialni, resztę mieszkania pomalowali. Najbardziej zadowolony jestem z tego, że nie musiałem sam zajmować się przywożeniem materiałów. Od razu widać, że Panowie mają duże doświadczenie w tym co robią bo potrafią bardzo dobrze doradzić, nie tylko tak żeby ładnie wszystko wyglądało ale również jak ograniczyć koszty remontu. Istotne jest też to, że Pan Łukasz prawie codziennie informował mnie jak idą postępy prac jak również to że był bardzo wyrozumiały pomimo że cały czas wymyślałem im nowe rzeczy do zrobienia.

Beata B. Kraków, 7 grudnia 2016
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Łukasza jako świetnego fachowca. We wrześniu 2016 zleciliśmy mu kompleksowe wykończenie łazienki. Zakres prac obejmował przeróbki hydrauliczne, elektryczne, ułożenie płytek na ścianach i podłodze, zabudowę rur, montaż LEDów, biały montaż. Pan Łukasz ułożył nam również płytki na podłodze w korytarzu i w kuchni. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo. Pan Łukasz zawsze pozostawiał po sobie porządek, profesjonalnie i rzetelnie wykonał wszystkie powierzone prace. Ma spore doświadczenie w branży, zawsze służył radą i podpowiadał praktyczne rozwiązania. Na każdym etapie prac konsultował z nami wszystkie szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskanego efektu. Szczerze polecam Pana Łukasza – profesjonalista w każdym calu.

Krystyna L. Sosnowiec, 22 sierpnia 2016
Pozytywna opinia

Z usług Pana Łukasza Kołodzieja korzystaliśmy gdy wykonywał w naszym mieszkaniu w 2 pokojach gładź, gruntowanie oraz malowanie. Prace zostały wykonane fachowo, szybko, przy zachowaniu porządku i czystości. Pan Kołodziej jest konkretny, kontaktowy i uczciwy. Doradził nam także w sprawach bardziej skomplikowanego remontu i przebudowy przedpokoju. Polecam z czystym sumieniem.

Karolina B. Kraków , 11 lipca 2016
Zlecę prace wykończeniowe w mieszkaniu, 40m2, Kraków
Pozytywna opinia

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Łukasz Kołodziej Remonty, Wykończenia Wnętrz

Powiązane produkty i usługi: Wywóz gruzuGładzie gipsoweKonserwacja zabytkówWyrównanie podłogiWywóz gruzu Kraków,  Gładzie gipsowe Kraków, Konserwacja zabytków KrakówWyrównanie podłogi KrakówUkładanie glazuryBiały montażInstalacje elektryczneInstalacje hydrauliczneMalowanieSuche zabudowyTapetowanie,  Montaż stolarki okiennej i drzwiowej, Układanie paneli,  Montaż sztukaterii, Inne usługi

Oferta

Usługi malarskie, tapeciarskie
Małopolskie - Kraków
do uzgodnienia

Usługi malarskie, tapeciarskie

Zabudowy gips-karton
Małopolskie - Kraków
do uzgodnienia

Zabudowy gips - karton, ścianki działowe, sufity podwieszane, zabudowa poddaszy

Układanie płytek, flizowanie
Polska
do uzgodnienia

Remonty i wykończenia wnętrz

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Słomczyńskiego 2/32 , Kraków

WWW

kolodziejremonty.pl

Telefon

730****** Pokaż numer

Telefon

730****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Łukasz Kołodziej

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Łukasz Kołodziej Remonty, Wykończenia Wnętrz
Imię (pierwsze) ŁUKASZ
Drugie imię STANISŁAW
Nazwisko KOŁODZIEJ
Data rozpoczęcia działalności 2015-06-08
NIP 6442741736
Regon 361706482

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat Kraków
Gmina Kraków-Krowodrza
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 31234
Poczta Kraków
Ulica ul. Macieja Słomczyńskiego
Numer nieruchomości 2
Numer lokalu 32

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2015-06-08
Data powstania 2015-06-05
Data rozpoczęcia działalności 2015-06-08

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
Przeważające PKD
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
5819Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA
6201Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
7311Z DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
7420Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8219Z WYKONYWANIE FOTOKOPII, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I POZOSTAŁA SPECJALISTYCZNA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE BIURA
9003Z ARTYSTYCZNA I LITERACKA DZIAŁALNOŚĆ TWÓRCZA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.