Powiedz jak możemy Ci pomóc

LAKFRONT

Radom

3

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku od przeszło 17 lat. W aspekcie realizacji, które możemy Państwu zaproponować to warte podkreślenia jest fakt, że jesteśmy samodzielnym zakładem produkcyjnym, który nie korzysta z podwykonawców stąd mamy kontrolę nad każdym etapem produkcji Państwa mebli oraz mamy bezpośredni wpływ na termin realizacji całości usługi. Większość firm korzysta z usług innych podmiotów i nie mają wpływu na czas ani jakość w takim stopniu jak Nasza Firma LAKFRONT. Zakład produkcyjny mamy zlokalizowany w Radomiu, natomiast prowadzimy realizacje na terenie całego kraju.
Zapraszamy do współpracy!

Branża

Obszar działania

Świętokrzyskie, Łódzkie, Mazowieckie, Dolnośląskie, Lubelskie, Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

2 opinie

5 gwiazdek (2)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Anna B. 20 grudnia 2022
Dam zlecenie na wykonanie mebli do łazienki o pow. 7m2, Legionowo
Pozytywna opinia

Polecam usługi, terminowo, szybko, profesjonalnie wykonany projekt, oraz wysoka kultura całego zespołu.

Piotr S. Solution Piotr Stachurski, 19 września 2022
Dam zlecenie na wykonanie biurka, Radom
Pozytywna opinia

Jestem zachwycony współpracą z firmą LakFront. Chciałem zamówić jedynie biurko do firmy, a skończyło się na meblach kuchennych do mieszkania, oraz garderobie. Kontakt z firmą bez zarzutów, fachowa pomoc i doradztwo w każdym aspekcie realizacji. Serdecznie polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak LAKFRONT
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Szafki umywalkowe, szafki nad geberitem itd

Oferujemy kompleksowe wyposażenie wraz ze sprzętami ich instalacją oraz montażem blatów.

Kuchnie na wymiar

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

TARTACZNA 29, 26-600 Radom

NIP

9482422128

WWW

www.lakfront.pl/

Telefon

606 ••• ••• Pokaż numer