Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Kwadrat Styl

15

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Balustrady nasze są z tworzywa aluminiowego anodowanego, sprowadzanego z Grecji.

Materiał ten posiada wszelkie niezbędne certyfikaty.

Nasze balustrady mają różnorodność systemową montażu, co pozwala na nie ograniczone możliwości.

Branża

Balustrady, Balustrady nierdzewne, Balustrady szklane

Obszar działania

Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Zachodniopomorskie

Opinie

4.0

Gwiazdki opinii

4 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Krzysztof K. 3 lutego 2022
Pozytywna opinia

Jak na tą to współpraca bardzo dobra ........

Damian K. 26 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Elegancka robota chłopaki , dam znać o kolejnych montażach na moich inwestycjach . Damiano

Katarzyna P. 31 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Dzień Dobry, jestem zadowolona z szybkości wykonania Balustrady Balkonowej w systemie FRAME 1 dzień konstrukcja i jeden dzień włożenie szkła. Pozdrawiam.

Kwadrat Styl, 4 stycznia 2022

Dziękujemy serdecznie.

Krzysztof W. 21 października 2021
Szukam firmy do wykonania balustrady schodowej, 11-20mb, Zgorzelec
Negatywna opinia

Moja ocena odnosi się do czasu realizacji. W lipcu umówiłem się z Firmą na wykonanie dwóch balkonów francuskich. Po wielu telefonach w końcu przyjechali założyli. Do dziś robota nieskończona. Na dwa, głupie elementy wykończeniowe czekam już od prawie 3 tygodni. Trzeba ciągle monitować i szukać forteli aby ruszyć z robotą do przodu. Moim znajomym barierki na balkon z szyba zakładają też od lipca. Umawiają się potem nie przyjeżdżają. Potem przyjeżdżają z nienacka bez zapowiedzi. Pan zapewnia, że wszystko gotowe, Założenie, to będzie chwilą. Po czym przyjeżdżają zakładają dwa szalupki i zaś znikają na dłuższy czas. Ręce opadają, trzeba się dwa razy zastanowić czy będziecie Inwestorzy mieć czas na takie przepychanki.

Kwadrat Styl, 15 listopada 2021

Nasza odpowiedz jest taka, a nie inna - wszystko mają ci Państwo skończone. Przyjaciele również po wielu zmian koncepcji i próśb o wykonanie czegoś, gdy nikt inny nie chciał wykonać, lecz dobre serce naszego człowieka spowodowało ze jednak się podjęliśmy. Mamy wiele inwestycji na terenie całego kraju, i wszystko jest ściśle planowane. Jeśli ktoś nas zawodzi my niestety bierzemy to na swoje plecy, każdy popełnia błędy i jeśli nie ma czegoś i jest nam nie po drodze, przyjedziemy kiedy możemy. Pozdrawiamy wielu naszych klientów którzy nie mieli szansy napisać negatywnych wpisów i nie mieli czasu by wpisać pozytywnych.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kwadrat Styl

Powiązane produkty i usługi: Wyposażenie wnętrzBarierki na schodyBalustrady szklane cenaWyposażenie wnętrz GłogówBarierki na schody Głogów,  Balustrady szklane cena Głogów

Oferta

Balustrady Kwadrat Styl
Polska - Głogów

Balustrady z Aluminium Anodowanego , schodowe , balkonowe ,okienne ,tarasowe,samonośne .Wypełnienia szklane oraz tralki. Montaże na słupkach ,na uchwytach od czoła ,na listwie i rotulach.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Okrężna 46, Głogów

WWW

www.kwadrat-styl.pl

Telefon

532 ••• ••• Pokaż numer

WhatsApp

bal ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się