Kserokopiarki A3 do A0 nowe - Najlepsi w 2020

Kserokopiarki A3 do A0 nowe, 2020

569 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 569 firm
w kategorii Kserokopiarki A3 do A0 nowe

Kserokopiarki A3 do A0 nowe
Mariusz P.

Podejście do transakcji i komunikacja najwyższego formatu! Cała transakcja odbyła się zgodnie z normami Unii Europejskiej, NATO, Układu Warszawskiego, Grupy G8, UNESCO, ONZ, OHP i ZHP. Dziękuję i pozdrawiam!

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

OptiBiuro Marek Witkowski

Gorzów Wielkopolski
JERZY KIELAN "AZYMUT" ZAKŁAD USŁUG GEODEZYJNYCH

Rozmowa konkretna i rzeczowa, bardzo dobre zrozumienie potrzeb klienta, elastyczność w przedłożonych ofertach, wysoka kultura osobista.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe
proszę o ofertę na Canon IR 4225i, 4235i

Bardzo szybko otrzymaliśmy ofertę dostosowaną do naszych wymagań. Dostaliśmy lepsze warunki niż oferowała konkurencja. Kontakt z pracownikami Dostawcy był łatwy i odbywał się w miłej atmosferze.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

Copy Master sp.j.

Skórzewo
Produkcja kotłów CO "FAUSTMANN"

Miły kontakt, szybkie załatwienie sprawy, ale niestety sprzęt był wadliwy, czego nie sprawdzili u siebie na miejscu i to troszkę obniża ocenę. Jak tylko wyeliminują to niedociągnięcie to można śmiało polecić firmę CopyMaster

Kserokopiarki A3 do A0 nowe
Instytucja publiczna

Mamy u nas w firmie kilka dużych kser od tej firmy i jesteśmy bardzo miłe zaskoczeni szybkością reakcji że strony Dambis. Jeśli jest jakiś problem natychmiastowo zostaje rozwiązany. Dawno nie spotkaliśmy się z tak dobra obsługa klienta. Z czystym sumieniem POLECAMY DAMBIS. Instytucja publiczna - setki tysięcy wydruków miesięcznie

Dołącz do naszych Dostawców Nowych Kserokopiarek A0-A3

Działasz na rynku jako Dostawca Nowych Kserokopiarek A0-A3 i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kserokopiarki A3 do A0 nowe

kopiarki.net

Poznań
Garitech

Pełen profesjonalizm, począwszy na doradztwie przy wyborze odpowiedniego urządzenia (Konica Minolta Bizhub C284e), a skończywszy na odpowiedniej i szybkiej realizacji zamówienia. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług firmy. Polecam Pana Tomasza Wojciechowskiego!

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

TelePrint s.c.

Poznań
x

Współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Kontakt telefoniczny jak i mailowy bardzo dobry. Jakość jak i cena urządzenia b. dobra.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

Inprosystem Sp. z o.o.

Bielsko-Biała
Szkoła Podstawowa, GMINA KRZESZOWICE

Oferta w kilku wariantach. Dobra cena oferowanych kopiarek. Bardzo dobra cena materiałów eksploatacyjnych. Szybka realizacja zamówienia od momentu doprecyzowania oczekiwań z naszej strony - finał w dniu dzisiejszym. Bardzo wysoka kultura osobista podczas rozmów telefonicznych z p. Marcinem Listowskim.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe
Elżbieta P.

Wszystko odbyło się sprawnie i bardzo dobrze. Polecam usługi tej firmy.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

DKS Sp. z o.o.

Łódź
Kancelaria adwokacka adwokat Mariusz Ciupiński

Realizacja zamówienia przebiegła sprawnie i zgodnie z obietnicami złożonymi przez firmę. W cenie zamówienia była dostawa urządzenia i montaż. Firma godna polecenia.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

DIP

Wrocław
Kancelaria Podatkowa MITAX

Szybki kontakt, miła i fachowa obsługa. To co zgłaszaliśmy zostało naprawione błyskawicznie. Polecam!

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

AVI SYSTEM

Wałbrzych
Usługi Montażowo Budowlane A.j.m.

Wspaniały kontakt i fachowe doradztwo. Oferta bardzo czytelna.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

GRUPA MARCOVA POLSKA SOLUTIONS SP. Z O.O.

Marki
Danuta W.

Sytuacja gospodarcza oraz rosnąca konkurencja rynkowa sprawia, że firmy oczekują maksymalnego zwrotu z inwestycji w rozwiązania technologiczne. W obszarze zarządzania środowiskiem wydruku oraz archiwizacji dokumentów mamy do zaproponowania ofertę, dzięki której obniżysz koszty użytkowania systemów drukujących jednocześnie zwiększając ich efektywność.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

NUCLEAR

Wrocław
A. M.

Sprawne wdrożenie nowej infrastruktury LAN i stanowisk roboczych. Udana transakcja, sensowny kontakt nie tylko w godzinach pracy. Polecamy!

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

"KSEROSERWIS IT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Łódź
Nonna Sp. z O.o.

Bardzo szybka, profesjonalna i miła obsługa. Polecam!

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

COPY - GRAF Grzegorz Sroka i Wspólnicy Sp.J.

Rzeszów
URSZULA PENAR-WOŹNIAK PODKARPACKA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W SANOKU

Pracownicy przeprowadzili ze mną rozmowę na temat potrzeb w zakresie wykorzystywania sprzętu, opracowali kilka wariantów oferty ze wskazaniem na atuty, funkcjonalność, ale także słabe strony, odpowiadali na wszystkie moje pytania w sposób zrozumiały - bez technicznego bełkotu. Zainstalowali kopiarkę i przeprowadzili szkolenie w zakresie jej obsługi.

TMB - Kserokopiarki A3 do A0 nowe Żagań

TMB

Żagań
Plastbud Sp. z o.o.

Rozmowy przebiegały bardzo sprawnie. Przedstawiciel firmy wyczerpująco wyjaśnił ofertę oraz na bieżąco odpowiadał na wszystkie dodatkowe pytania. Pracowników polecam za bardzo sprawny, profesjonalny i szybki kontakt.

AC Telekontrakt PHU Witold Ratkowski, Grażyna Ratkowska Sp.J. - Kserokopiarki A3 do A0 nowe Poznań

AC Telekontrakt PHU Witold Ratkowski, Grażyna Ratkowska Sp.J.

Poznań
PPHU

Oferta spełniła nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy profesjonalną i uprzejmą pomoc począwszy od etapu ofertowania, aż do wsparcia serwisowego przy uruchamianiu urządzenia. Polecamy firmę.

ABM SYSTEM SP. Z O.O. - Kserokopiarki A3 do A0 nowe Warszawa

ABM SYSTEM SP. Z O.O.

Warszawa
Jakub O.

ABM System – dystrybutor kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych i systemów optymalizacji druku. Oferta handlowa ABM System obejmuje najnowocześniejsze kserokopiarki oraz urządzenia biurowe i rozwiązania informatyczne dostępne aktualnie na rynku. Nasze bogate doświadczenie umożliwia nam rozpoznanie i zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Od początku działamy zgodnie ze ścisłą polityką jakości oraz szczegółową organizacją pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie sukcesywnie wdrażać nowe rozwiązania, które zapewniają wymierne korzyści nie tylko nam, lecz także wszystkim naszym odbiorcom. Współpracujemy tylko z zaufanymi producentami sprzętu biurowego. Jesteśmy autoryzowanym partnerem czołowych producentów: KONICA MINOLTA, LEXMARK, XEROX oraz HSM.

CopyDigital - Kserokopiarki A3 do A0 nowe Czeladź

CopyDigital

Czeladź
Rolmatik

Oferta została przedstawiona w sposób bardzo czytelny, zrozumiały wraz ze wszystkimi szczegółami. Pracownicy bardzo mili, sympatyczni. Bardzo szybka realizacja.

Copy Control Service Spółka Cywilna

Warszawa
Dorota M.

Dokonaliśmy zakupu urządzenia, firma profesjonalna, świadcząca usługi na wysokim poziomie. Pracownicy wykazują się kulturą osobistą, profesjonalizmem, fachowością w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Otwartość i elastyczność oraz miła obsługa są dodatkowym i istotnym atutem firmy Firma godna polecenia.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

Telcop

Warszawa
proszę o ofertę na Canon IR 4225i, 4235i

Bardzo szybko otrzymaliśmy ofertę dostosowaną do naszych wymagań. Dostaliśmy lepsze warunki niż oferowała konkurencja. Kontakt z pracownikami Dostawcy był łatwy i odbywał się w miłej atmosferze.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

F.H.U. MEGABITS

Kalisz
ABC Biuro Magdalena Machowska

Szybko i sprawnie.

BIURO INNOWACJE PŁAWIŃSKI SZULIM SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Kserokopiarki A3 do A0 nowe Warszawa

BIURO INNOWACJE PŁAWIŃSKI SZULIM SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Warszawa
Iweta D.

Dzierżawa i sprzedaż urządzeń biurowych KONICA MINOLTA KYOCERA Brother oraz CANON. Oferujemy również oporgramowanie do skanowania dokumentów , nadzoru nad urządzeniami drukującymi, kontrole dostępu i dystrybucję dokumentów.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

Madax Plus Sp. z o.o.

Warszawa
Wiesława F.

Pełny profesjonalizm. Od pierwszego kontaktu, szczegółowa oferta, dokładne i konkretne uzgodnienia, dostarczenie sprzętu w ciągu 6 dni od złożenia oferty. Bardzo fachowy i zrozumiały instruktaż. Komentarz pozytywny, to za mało. Ja wystawiam celujący.

Amagraf

Zgierz
Adam W.

Zmieściliśmy się w budżecie i jesteśmy bardzo zadowoleni.

F.U.H. "APS" ANNA SMENDOWSKA - Kserokopiarki A3 do A0 nowe Radomsko

F.U.H. "APS" ANNA SMENDOWSKA

Radomsko
Iwona Ś.

Świadczymy usługi na rynku od 1999. Sfera działań firmy to serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego i biurowego. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Radomsko, powiat radomszczański. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Profserwis - Kserokopiarki A3 do A0 nowe Opole

Profserwis

Opole
Krapkowicki Dom Kultury

Rozmowy przebiegały bardzo dobrze, szybko otrzymałem ofertę spełniającą moje oczekiwania, serwisant po przywiezieniu sprzętu szybko i bardzo konkretnie przeprowadził szkolenie pracowników z obsługi urządzenia.

PHU AIM - Kserokopiarki A3 do A0 nowe Łódź

PHU AIM

Łódź
"ANIMALS" - Anna Ołubek

Rozmowy przebiegały bardzo konkretnie. Pracownik zrobił wszystko, co tylko możliwe, aby spełnić moje oczekiwania i dodatkowo przedstawił inne oferty spełniające SPECYFIKACJĘ. Rzetelna i bardzo punktualna Firma ceniąca Klienta i jego portfel.

Wifax Sp. z o.o. - Kserokopiarki A3 do A0 nowe Poznań

Wifax Sp. z o.o.

Poznań
Łukasz K.

Firma Wifax zajmuje się sprzedażą, dzierżawą oraz serwisem urządzeń biurowy firmy Canon. Wybór firmy współpracującej to wybór kogoś kto oferuje najwyższej jakości sprzęt oraz wiedzę w branży którą reprezentuje .To ktoś komu można zaufać.Takie kryteria spełnia Nasza firma . Wifax sp z o.o powstała w 1990 r jako oficjalny przedstawiciel firmy Canon . Wejście na rynek nie było przypadkowe: wspólnicy oraz pracownicy firmy już w latach osiemdziesiątych prowadzili serwis urządzeń kopiujących firmy Canon. Możemy się pochwalić technikiem serwisu przeszkolonym w siedzibie Canon w Tokyo .

roland

Myślibórz mały
Urszula T.

Główny zakres naszej działalności to sprzedaż i serwis urządzeń wielofunkcyjnych. Realizujemy zlecenia od 2000. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. zachodniopomorskie, lubuskie. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

E-serwis

Poznań
Dariusz K.

Z czystym sumieniem polecam firmę. Pełen profesjonalizm we wszystkim co robią.

AZMultimedia

Częstochowa
Andrzej K.

Ja także polecam produkty firmy azmultimedia.pl, Szybka realizacja, miła obsługa, dobra cena. Rzetelna firma która fachowo podchodzi do obsługi klienta i realizacji zamówień. Daje 5 gwiazdek.

RAND Sp. z o.o

Wrocław
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Z czystym sumieniem wystawiam pozytywną opinię dla RAND Sp. z o.o. Szybki i profesjonalny kontakt, miła obsługa. Przedstawiciel firmy telefonicznie uzgodnił, jakie parametry techniczne sprzętu są dla mnie niezbędne i doradził optymalne rozwiązania. Dodatkowo przygotował dwie, podobne cenowo oferty sprzętu dwóch firm, tak abym mogła wybrać to, co mi odpowiada. Dostawca sprawdzony i godny polecenia.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

KSERDRUK

Zebrzydowice
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Majcherczyk

Firma KSERDRUK skontaktowała się z nami i uprzejmie odpowiadała na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. W ramach negocjacji, firma zaproponowała również dodatkowe ulepszenie produktu w pierwotnej cenie. Przedstawiciel firmy KSERDRUK był uprzejmy i bezproblemowy. Dodam również, że firma ma również dobrą obsługę posprzedażową i reakcja na zgłoszenia jest ekspresowa.

Copyfelix Ludwik Tuszyński - Kserokopiarki A3 do A0 nowe Kraków

Copyfelix Ludwik Tuszyński

Kraków
Irena M.

Kyoserwis Technika Biurowa

Lubliniec
U Rafała

Profesjonalny serwis kserokopiarek. Bardzo szybka realizacja i dobry kontakt z technikiem serwisu. Polecam

Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

Warszawa
A4

rewelacyjny serwisu. urządzenia OK. Ceny przystępne. Polecam

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

Polso II Sp. z o.o.

Katowice
AKADEMIA PITAGORASA Szkoła Matematyki

Kiedyś, gdy będę już za stary by pracować, zasiądę przy kominku, zapalę fajkę i opowiem wnukom o współpracy z firmą POLSO II;) TO LŚNIĄCY DIAMENT WŚRÓD SPRZEDAWCÓW KSEROKOPIAREK! Profesjonalna i miła obsługa, wzorowy kontakt. Super sprzęt za super pieniądze. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM! DZIĘKUJE I POZDRAWIAM!

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

PHU Biurotechnik S.C.

Piła
Geo-sys

Rozmowa profesjonalna konkretna ale w luźnej atmosferze.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

Pronicom Sp. z o.o.

Rawicz
Jakub K.

Witamy serdecznie na naszej stronie, Mamy przyjemność zaoferować Państwu szeroką gamę usług informatycznych na najwyższym poziomie oraz sprzęt najlepszej jakości zarówno nowy jak i używany. Chęć dzielenia się wiedzą zdobytą wieloletnim doświadczeniem sprawia, że czerpiemy przyjemność z wykonywanej pracy, a Państwa zadowolenie jest najlepszą wizytówką naszej firmy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, analizujemy problem i szukamy odpowiedniego rozwiązania. Innowacyjność i profesjonalizm to cechy jakie nas wyróżniają na rynku, dzięki czemu możemy świadczyć usługi zarówno dla Firm jak i osób prywatnych, zdalnie i stacjonarnie oraz o każdej porze. Istniejemy na rynku od kilku lat i ciągle poszerzamy swoją ofertę, tak aby sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Działamy na najnowszych technologiach i inwestujemy w ciągły rozwój techniczny, a Państwa zadowolenie jest dla nas motywacją do dalszej profesjonalnej pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli nie znajdą Państwo odpowiedniego działu dla siebie to zapraszamy do Kontaktu z nami. Wierzymy, że istnieje rozwiązanie na każdy problem a my pomożemy je Państwu znaleźć. Zespół Pronicom

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

Kserotech Dawid Zieliński

Chorzów
foto smiejka

Firma KSEROTECH zapewnia opiekę serwisową w naszej firmie. Szybka reakcja oraz profesjonalne podejście to zaleta wyróżniająca ich z pośród innych firm. Polecam również ze względu wysokiej jakości do korzystnej ceny.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

MFP Solutions

Luboń
Maria M.

Bardzo polecam firmę MFP solutions, nie tylko za dobrze działającą kserokopiarkę ale również za szybką pomoc serwisu : przez telefon udzielają porad za darmo ,w związku z czym problem rozwiązany jest od ręki ,nie trzeba czekać na przyjazd serwisanta.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

Żaneta Gruszecka

Piotrków Trybunalski
Dom Dziecka „Zakątek”

Polecam kontakt z profesjonalną menadżerką w celu uzyskania najkorzystniejszej oferty w profesjonalnej i kulturalnej atmosferze negocjacji. Piotr Jarocki

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

Egida IT Solutions sp. z o.o.

Warszawa
Łukasz B.

Egida IT Solutions to zespół prężnie działających ludzi z wiedzą kierunkową i wieloletnim doświadczeniem, niebojących się wyzwań i pracy. Egida IT Solutions oznacza dla nas dostarczanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne w tym integracyjne na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również instytucji, w tym operatorów telekomunikacyjnych, przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych, instytucji finansowych oraz jednostek administracji publicznej. Podstawą naszej oferty jest sprzęt od najlepszych producentów IT podnoszący efektywność pracy Państwa instytucji. Korzystamy z naszego bogatego doświadczenia i najnowszych rozwiązań ze świata technologii. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich producentów jak: Dell, Kyocera, Samsung, Konica Minolta, Nec, Xerox/Epson, Fujitsu, Salicru. Egida IT Solutions oferuje także usługi dopasowane indywidualnie do potrzeb swoich klientów,

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

DARKNET

Zamość
Klientka M.

Wszystkie komputery i laptopy naprawione, wszystko co zlecę zawsze zrobione tak jak powinno być. Niedrogo i solidnie. Polecam nigdy się nie zawiodłam i na pewno nie raz skorzystam jeszcze z usług tej firmy.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

MICAN Centrum Sprzedaży Kopiarek Sp. z o.o.

Warszawa
Sylwia K.

Współpracujemy z firmą MICAN od 10 lat. Zakupiliśmy od Nich kilka kopiarek i korzystamy z usług serwisowych. Wszystko na najwyższym poziomie.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

BIURO RAJ WASILEWSKI SP. Z O.O.

Konin
Karol K.

Super obsługa, bardzo profesjonalnie. Polecam zdecydowanie!

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

Naprawa drukarek - serwis laptopów - sprzedaż kserokopiarek

Częstochowa
Jacek K.

Bogaty wybór kserokopiarek i drukarek. Fachowa pomoc i profesjonalne doradztwo. Po zakupie kserokopiarki na drugi dzień miałem już ją zamontową i zainstalowaną pod komputerami.

Kserokopiarki A3 do A0 nowe

Taniekserokopiarki.pl

Świętochłowice
Bażej K.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Tonery gdy się kończą przywozi kurier. W razie awarii serwis zazwyczaj zjawia się tego samego dnia, a najpóźniej następnego. Zarządzanie drukiem super sprawa. Ustawiamy filtry i ograniczenia dla odpowiednich grup zaciąganych bezpośrednio z naszego kontrolera domeny. Możliwość rozliczania kosztów na działy, użytkowników. Wreszcie nie ma problemów z urządzeniami, a koszty eksploatacji stały się bardziej przejrzyste.

Jaki stan kserokopiarek Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.