Krzysztof Okoń Usługi Hydrauliczne - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Krzysztof Okoń Usługi Hydrauliczne nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Krzysztof Okoń Usługi Hydrauliczne

O specjaliście

Witam serdecznie Nazywam się Krzysztof Okoń. Jestem hydraulikiem, który dla Państwa wykona wszelkie usługi hydrauliczne oraz instalatorskie.
W zawodzie pracuję od 1991 roku, zdobywając doświadczenie i wiedzę, która procentuje w przypadku bardziej skomplikowanych awarii. Wiele lat doświadczenia pozwala mi na ekspresowe podejmowanie działań, która jest bardzo ceniona.
Specjalizuję się w instalacji i błyskawicznych naprawach awarii instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych i hydraulicznych. Jeżeli więc, po powrocie do domu, spotkała Cię niemiła niespodzianka, nie martw się, sprawnie poradzę sobie z każdą usterką.
Jeżeli więc szukasz doświadczonego hydraulika, który wykonuje prace , sumiennie i solidnie zapraszam do kontaktu. Z chęcią odpowiem na Twoje pytania i udzielę fachowej rady.

Branża

Hydraulik

Obszar działania

Mazowieckie, Lubelskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Krzysztof Okoń Usługi Hydrauliczne
Jakie prace chcesz zlecić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ryki, Ryki

Telefon

Telefon