Krzysztof Nowak Będzin - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Krzysztof Nowak nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Krzysztof Nowak

O specjaliście

Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od pięciu lat. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Oferujemy usługę w zakresie wykonywania elewacji i dociepleń –styropian. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i bogatym zapleczem sprzętowym. Pracujemy na własnych rusztowaniach, które dowozimy na miejsce. Zlecenia wykonane przez nasza firmę charakteryzują się szybkością i profesjonalizmem wykonania. Wykonane przez nas powierzchnie są gładkie, równe, wolne od krzywizn i zarysowań. Wykonujemy podbitki i inne prace związane z wykończeniem wyglądu zewnętrznego budynków.

Wykonujemy:
* Balkony
* Ogrodzenia
* Bramy
* Balustrady
* Poręcze
* Tynkowanie

Serdecznie Zapraszamy.

Branża

Montaż ogrodzeniaElewacjeOcieplanie elewacjiSiatka ogrodzeniowaBalustradyTynkowanie elewacjiOgrodzenia paneloweSchodyKonstrukcje staloweMontaż płyt warstwowychIzolacje fundamentów

Obszar działania

Śląskie , Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 5 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

1 września 2017
Pozytywna opinia

Dziękujemy bardzo za fachową usługę i wykonanie elewacji naszego domu. Oczywiście polecamy innym firmę "Krzysztof Nowak".

19 sierpnia 2017
Zlecę kompleksowe wykonanie elewacji, do 200m2, Sławków
Pozytywna opinia

Rozmowy z firmą przebiegły bardzo szybko i konkretnie. Pan Krzysztof po odebraniu telefonu wysłuchał o co mi chodzi, na następny dzień przyjechał wymierzył budynek zaproponował cenę jaką oczekuje i która bardzo mnie zadowalała. Poza tym pokazał swoją pracę na budynku. Pan Krzysztof wraz z żoną są bardzo miłymi ludźmi, z którymi naprawdę warto nawiązać współpracę. Gorąco polecam!

14 czerwca 2017
Zlecę kompleksowe wykonanie elewacji, do 200m2, Łazy
Pozytywna opinia

Rozmowa przebiegła bardzo pozytywnie, pan Krzysztof przyjechał z żoną wyjątkowi ludzie, sympatyczni, kontaktowi przyzwoici, oferują przystępną cenę, pan Krzysztof potrafił doradzić także w innych sprawach nie tylko elewacji.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Kościelna 7 , Będzin

NIP

6291195944

Telefon

694****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Krzysztof Nowak