Krzysztof Huk Łubno - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Krzysztof Huk nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Krzysztof Huk

O specjaliście

Działam w branży od 1998 roku z czego 15 lat przepracowałem w Niemczech w prywatnych domach. Płytki różnego rodzaju, również wielkoformatowe, nie stanowią problemu.

Branża

GlazurnikRemont łazienkiTarasyZabudowa balkonu

Obszar działania

Podkarpackie

Opinie

Gwiazdki opinii 4 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Wojciech G., 26 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Pan Krzysztof układał u mnie płytki w łazience. Muszę przyznać, że wielu fachowców "przewinęło" się w czasie remontu przez mój dom, ale dokładność, rzetelność oraz terminowość pana Krzysztofa naprawdę zasługuje na podziw. Poza tym służy radą w sprawach remontowych, solidna robota! Polecam.

Śnieżek J., 17 października 2019
Pozytywna opinia

Świetna robota! Nie trafiłam jeszcze na lepszego specjalistę niż Pan Krzysiek. Będę mu wierna po ostatnie dni, nawet gdyby Mój Mężczyzna byłby zazdrosny, a tak na poważnie, to współpraca była wymarzona, a robota zrobiona według mojego pomysłu, a wykonanie jak z katalogu. Pan jest dokładny, zna się na rzeczy i naprawdę śmiało mogę polecić tego Pana. Umawiajcie się, póki jeszcze ma terminy, bo z taką pracą niedługo trzeba będzie czekać na niego jak na lekarza specjalistę na NFZ.

Anna M., 11 października 2019
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt i jakość pracy. Rzetelny wykonawca który zna się na tym co robi. Prace wykonane w łazience przebiegły bezproblemowo, a w każdej chwili można było skorzystać z porad. Co najważniejsze dotrzymuje terminów. Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Sprawnie i szybko, zdecydowanie polecam wszystkim tego fachowca.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Krzysztof Huk

Powiązane produkty i usługi: Zlecenia remontowo budowlaneLamperie drewniane,  Oferty zlecenia budowlane, Zlecenia na roboty budowlane, Zlecenia remontowo budowlane RzeszówLamperie drewniane Rzeszów,  Oferty zlecenia budowlane Rzeszów, Zlecenia na roboty budowlane Rzeszów

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Łubno 274, Łubno

Telefon

698****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Krzysztof Huk