Otrzymaj oferty od specjalistów jak Krzysztof Huk nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Krzysztof Huk

O specjaliście

Działam w branży od 1998 roku z czego 15 lat przepracowałem w Niemczech w prywatnych domach. Płytki różnego rodzaju, również wielkoformatowe, nie stanowią problemu.

Branża

Glazurnik, Remont łazienki, Tarasy, Zabudowa balkonu

Obszar działania

Podkarpackie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

11 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Grzegorz P. 3 lipca 2021
Pozytywna opinia

Jestem świeżo po wykonanej usłudze wymiany płytek w domu przez Pana Krzysztofa. Jestem bardzo zadowolony zwłaszcza, że w grę wchodziło specjalistyczne przygotowanie popękanego podłoża do układania nowych płytek - wszystko na najwyższym poziomie i ze znajomością zastosowania nowych technologii. Moją opinie potwierdzają znajomi, którzy mieli okazję ocenić wykonaną pracę. Z czystym sumieniem polecam tego fachowca.

Aleksandra W. 27 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Wykonawca terminowy, solidny i godny polecenia. Wykonywał u mnie remont łazienki - wyszło idealnie. Miał dużo własnych pomysłów, z których skorzystałam.

Radek M. 22 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Jeszcze raz serdecznie dziękuję Panu Krzysztofowi za realizację wymarzonej łazienki żony. Do tej pory nie mogę znieść myśli że tak późno otrzymałem kontakt do Pana Krzysztofa. Nigdy nie miałem świadomości jak powinna być wykonana łazienka, teraz już wiem. Krótko mówiąc - poezja! Pełen profesjonalizm, usługa wykonana na najwyższym poziomie! Serdecznie pozdrawiam Pana Krzysztofa. Oby takich fachowców więcej!!

Łukasz W. 5 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Świetna robota w wykonaniu Pana Krzysztofa. Pan został mi polecony przez znajomą, praca którą wykonał powala na kolana. Pan posiada ogromną wiedzę, i doświadczenie które widać w wykonaniu "mojej łazienki marzeń".

Izabela W. 4 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Świetna współpraca, Pan bardzo profesjonalnie podszedł do zadania, płytki położone idealnie, wszystko na plus, polecam serdecznie!

Tomasz H. 22 marca 2021
Pozytywna opinia

Jestem zachwycony wykonana pracą. Łazienka zrobiona przez Pana Krzysztofa wygląda świetnie. Wszystko jest dokładne, oraz estetyczne. Serdecznie polecam.

Karol D. 7 lutego 2021
Pozytywna opinia

Szczerze Polecam. Precyzyjny w każdym calu. Pan Krzysztof wykonał u mnie remont łazienki i jestem mega zadowolony. Praca wykonana bardzo szybko i dokładnie, a zarazem w przystępnej cenie. Zawsze dobrze doradzi odnośnie remontu. Kompletny fachowiec, jeszcze raz polecam!

Wojciech G. 26 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Pan Krzysztof układał u mnie płytki w łazience. Muszę przyznać, że wielu fachowców "przewinęło" się w czasie remontu przez mój dom, ale dokładność, rzetelność oraz terminowość pana Krzysztofa naprawdę zasługuje na podziw. Poza tym służy radą w sprawach remontowych, solidna robota! Polecam.

Śnieżek J. 17 października 2019
Pozytywna opinia

Świetna robota! Nie trafiłam jeszcze na lepszego specjalistę niż Pan Krzysiek. Będę mu wierna po ostatnie dni, nawet gdyby Mój Mężczyzna byłby zazdrosny, a tak na poważnie, to współpraca była wymarzona, a robota zrobiona według mojego pomysłu, a wykonanie jak z katalogu. Pan jest dokładny, zna się na rzeczy i naprawdę śmiało mogę polecić tego Pana. Umawiajcie się, póki jeszcze ma terminy, bo z taką pracą niedługo trzeba będzie czekać na niego jak na lekarza specjalistę na NFZ.

Anna M. 11 października 2019
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt i jakość pracy. Rzetelny wykonawca który zna się na tym co robi. Prace wykonane w łazience przebiegły bezproblemowo, a w każdej chwili można było skorzystać z porad. Co najważniejsze dotrzymuje terminów. Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Sprawnie i szybko, zdecydowanie polecam wszystkim tego fachowca.

Dorota P. 11 października 2019
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z wykonania pracy pana Krzysztofa, bardzo dokładny dba o szczegóły, zna się na tym co robi, doradzi tak żeby było dobrze. Polecam! Najlepszy fachowiec z jakim miałam do czynienia.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Krzysztof Huk

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Łubno 274, Łubno

Telefon

698****** Pokaż numer