Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Kreator Mebli Ludwik Augustynowicz

1

O specjaliście

Kreator Mebli należy do lokalnych liderów w dziedzinie produkcji mebli na wymiar do małych mieszkań oraz dużych domów. Potrafimy zagospodarować każde pomieszczenia, aby wykorzystać jego potencjał w 100%. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę w produkcji mebli na wymiar do kuchni, łazienki, salonu, sypialni oraz garderoby. Ciągłe udoskonalanie naszych umiejętności i wiedzy, zapewniają nam nieustanny rozwój, który stał się kluczem do naszego sukcesu w Warszawie oraz pozyskiwania zadowolonych Klientów. Dołącz do nich już dziś!

Branża

Meble na wymiar, Szafy na wymiar, Meble do jadalni, Meble do salonu, Meble do sypialni, Meble biurowe i do pracowni, Meble dla dzieci

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

4 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Adrian W. 3 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, bardzo szybki montaż, duża estetyka pracy.

Bogdan M. 3 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Rzetelna firma! Wykonali kuchnie na wymiar w bardzo krótkim czasie. Pozdrawiam, Bogdan.

Aldona K. 3 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona, bardzo szybka realizacja zamówienia, pełen profesjonalizm, solidne wykonanie, a obsługa firmy bardzo pomocna i wyrozumiała dla klienta. Polecam każdemu.

Patrycja S. 22 lipca 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, pełen profesjonalizm, szybka i bezproblemowa realizacja oraz kontakt. Polecam

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kreator Mebli Ludwik Augustynowicz

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul.Mechaników 19, Warszawa

NIP

5272956956

WWW

www.kreatormebli.com

Telefon

513****** Pokaż numer

Instagram

https://www.instagram.com/kreator_mebli/