KP FURNITURE sp. z o.o. Warszawa - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak KP FURNITURE sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

KP FURNITURE sp. z o.o.

O specjaliście

Wierząc, że każde pomieszczenie i wnętrze jest obrazem człowieka a miejsce w którym na co dzień funkcjonuje ma za zadanie współgrać z jego sposobem życia stworzyliśmy firmę, która pomaga naszym klientom aranżować przestrzenie, które nie tylko będą piękne, ale także staną się miejscem spotkań z najbliższymi, miejscem tworzenia dobrych wspomnień i magicznych doświadczeń.

Od ponad 12 lat zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem, produkcją i montażem mebli na indywidualne zamówienie, głównie kuchennych, ale także szaf i innych mebli niezbędnych do codziennego funkcjonowania, które wypełniając puste zimne ściany tworzą ciepły dom. Wiemy, ze podstawą dobrze wykonanej realizacji jest dobry projekt mebli, który będzie dostosowany do potrzeb naszych klientów, ale także wykorzysta potencjał wnętrza nadając mu charakteru.

Nie zapominamy o tym, że jakość i funkcjonalność mebli w dużej mierze zależy od materiałów i akcesoriów użytych do produkcji.
W projektowaniu i produkcji mebli na zamówienie wykorzystujemy wszystkie materiały dostępne na rynku meblarskim, zarówno w obszarze frontów i korpusów, jak również akcesoriów i okuć. Współpracujemy z największymi dostawcami półproduktów, takimi jak Kronopol, Kronospan, Pfleiderer, Blum, GTV, Peka, Rejs. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. Oferujemy meble wykonane z płyty laminowanej z frontami z lakieru, forniru, drewna, lacobelu oraz innych dostępnych na rynku materiałów. Bogata kolorystyka wzorników jakie posiadamy powoduje, że możemy zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów.

Współpracujemy także ze szklarzami, tapicerami, kamieniarzami co jeszcze bardziej poszerza wachlarz możliwości jakie możemy zaproponować naszym klientom.

Branża

Meble na wymiarMeble do jadalniStolarzMeble biurowe i do pracowni

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

7 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak KP FURNITURE sp. z o.o.

Oferta

Meble kuchenne lakierowane
Polska - Warszawa
1100.00 złdo uzgodnienia

- Mb szafek z frontami lakierowanymi/akrylowymi na standardową wys.2,2m - 1100 zł - do tego należy doliczyć koszty akcesoriów (blaty, zawiasy, uchywyty, szuflady, kosze, itp.) oraz montaż.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Jana Kazimierza 17a/144, Warszawa

Telefon

501****** Pokaż numer

Telefon

501****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Piotr Pajączkowski

Dane rejestrowe

Firma

NIP 5272900335

Siedziba

Kraj Polska

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.