Konsulting IT Lublin - Najlepsi w 2021

Konsultanci IT, HelpDesk w Lublinie, 2021

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Konsulting IT Lublin - Ranking Najlepsi 2021

Konsulting IT Lublin
Abaks-System

Profesjonalne podejście do klienta, szybkość działania i ogromna wiedza. Te cechy wyróżniają IT Solutions wśród konkurencji. Polecam zdecydowanie !

Więcej Konsultantów IT z Lublina

Safe Center

 • Lublin
Atm Sp. z o.o.

Stały szybki kontakt ze sprzedawcą. Oferta zrozumiała. Sprzedawca cierpliwy i pomocny.

 • Oferteo.pl
 • Tomasz Wiśniewski

  • Świdnik
  • 8 km od Lublin

  Czym się zajmujemy ? Potencjał naszej firmy stanowią przede wszystkim ludzie. Specjalizujemy się w tworzeniu kursów e-learningowych, aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych. Nasza firma stara się w maksymalnym stopniu zaspokoić wymagania klienta, a wieloletnie doświadczenie umożliwia realizację profesjonalnych usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Reagujemy na zmiany Do problemów podchodzimy nieszablonowo. Każde rozwiązanie dostosowujemy do potrzeb klienta. Kierujemy się nie tylko własnym doświadczeniem, ale obserwujemy ciągle zmieniające się otoczenie i inwestujemy w rozwój. Zakres usług: Kursy e – learningowe, Platformy e – learningowe, Autorskie narzędzia e – learningowe, Systemy do komunikacji na

  Karolina G.

  Sprawna, profesjonalna obsługa z indywidualnym podejściem do Klienta. Polecam.

  Dołącz do naszych Konsultantów IT w Lublinie

  Działasz na rynku jako Konsultant IT i szukasz nowych Klientów z Lublina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Zapraszamy do poznania naszej firmy specjalizującej się w oprogramowaniach ERP. Nasza firma od 1991 r. dostarcza specjalistyczny system IT- oprogramowanie ERP mający wpływ na funkcjonowanie firmy. System ten bowiem pozwala zarządzać procesami powiązanymi z poszczególnymi obszarami działania. Dzięki oprogramowaniu ERP można między innymi wyprzedzić konkurencję i pozyskać szybsze rozwiązania dla funkcjonowania firmy. Nasza firma posiada ponad 40 doświadczonych i najlepszych ekspertów w systemach IT. Mamy bardzo dużo zadowolonych klientów, dołącz do nich.

  Infokey

  • Siedlce

  Eluzive Software

  • Wólka gieraszowska
  Kacper S.

  Jesteśmy młodą firmą pełną kreatywnych i twórczych ludzi którzy każdego dnia chcą zrobić coś ciekawego. Każdy projekt traktujemy jak kolejne wyzwanie. Chcemy, żeby każdy klient który z nami współpracuje mógł poczuć się wyjątkowo. Współpraca ma sprawiać obydwóm stronom przyjemność w procesie tworzenia czegoś nowego. Bo tak naprawdę o to w tym wszystkim chodzi. Chcemy żebyś w trakcie całej współpracy czuł się tak jak odbierając nowy samochód klasy premium z salonu.

  Prima Tel

  • Starachowice

  firma

  • Wrociszew
  Kamila P.

  GOODPC to dobry serwis komputerów.Nasza współpraca układa się harmonijnie i zgodnie od kilku lat.Pan Dawid Procner jest rzetelnym,uczciwym i posiadającym ogromną wiedzę informatykiem.Jest osobą terminową i godną polecenia. Zachęcam do współpracy z GoodPc jako dobrym partnerem biznesowym.

  It.tower Stanisław Chmielewski

  • Krępa

  Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których potrzebujesz to aplikacje Lotus, Notes. Rozpoczęliśmy działalność od 2008. Teren działania firmy to Warszawa, woj. mazowieckie, Polska. Zdalnie na całym świecie. Zapraszamy do zadawania pytań.

  Kumanet

  • Dołhobyczów

  Obsługa informatyczna na wysokim poziomie? Dobrze trafiłeś, napisz do nas! Indywidualne podejście. Gwarancja jakości. Innowacyjność. Terminowość realizacji. Kompleksowe rozwiązania informatyczne.

  ServiceSupport Jarosław Kruk

  • Michałowice

  Patryk Buzowicz Hyse Software

  • Makowisko

  Jesteśmy na rynku od 2016 roku. Nasza specjalność to aplikacje web, desktop, front-end (JavaScript, TypeScript), back-end (Node.js, ASP.NET, MVC, .NET Core), na terenie Kraków.

  Functional

  • Józefów

  aTOR Administracja Cyberbezpieczeństwem

  • Mielec

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu spersonalizowanych usług informatycznych dla klientów biznesowych. W związku z postępującym rozwojem i ciągłymi zmianami na rynku IT, pojawia się coraz większe zapotrzebowanie na specjalistów, potrafiących zadbać o aspekt cyberbezpieczeństwa Twojej infrastruktury teleinformatycznej. Jesteśmy pasjonatami, którzy zadbają o bezpieczeństwo Twoich pracowników, w poruszaniu się po cyberprzestrzeni.

  Magento Heroes Tomasz Toczek

  • Rzeszów

  e-BI Sp. z o.o.

  • Rzeszów
  Dominik N.

  Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

  Salesforce Jacek Brzoza

  • Piaseczno

  Exigen Robert Brzozowski

  • Piaseczno
  Zbyg R.

  Pan Inżynier Rober Brzozowski jest bardzo profesjonalnym specjalistą od sieci, sprzętu internetowego. Od nowa stworzył u mnie cala nowa sieć w oparciu o światłowód. Nie tylko jest bardzo punktualny, ale również pomocny byśmy nie musieli płacić za coś czego nie potrzebujemy Ważne, że również wykonuje service. Bardzo polecam.

  edat.pl Ewa Ficoń

  • Kielce

  Wdrażamy systemy ERP oraz świadczymy usługi outsourcingu informatycznego dla firm i instytucji. Zajmujemy się głównie wdrażaniem i integracją systemów ERP polskiej produkcji enova365 ERP, Symfonia ERP. Mamy duże doświadczenie we wdrożeniach systemów informatycznych w firmach produkcyjnych, handlowych, usługowych oraz w instytucjach użyteczności publicznej.

  Datmar Marcin Data

  • Warszawa

  ESKOM IT Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Axcess Financial Poland

  Profesjonalizm, szybkość działania, odpowiedzialność, pro aktywność. To wszystko w miłej atmosferze.

  Natek firma outsourcingowa

  • Warszawa

  Firma Natek od wielu lat wspiera przodujące w branży IT firmy w rozwoju i realizacji nowych planów związanych z usługami IT i outsourcingiem IT. Zapewniamy najlepsze rozwiązania w kwestii redukcji kosztów i odpowiadamy na wszelkie wyzwania naszych klientów. Wspieramy nie tylko liderów rynku, ale i firmy rozpoczynające swoją działalność dotyczącą optymalizacji na rynku IT. Staramy się wciąż doskonalić jakość usług technicznych IT.

  inFin Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Hammam Q.

  Szybkie i profesjonalne załatwienie sprawy :). Bardzo dobry i miły kontakt. Mocno polecam.

  P2P2 Sp z o.o.

  • Warszawa

  P2P2 sp. z o.o. jest firmą informatyczną działającą na rynku już 9 lat. Podstawową dziedziną działalności firmy jest świadczenie usług w zakresie dostarczania rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.

  Yellows Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Agnieszka D.

  Tworzymy i dostarczamy dedykowane rozwiązania biznesowe dopasowane do Twojej branży. Jesteśmy firmą programistyczną, z indywidualnym podejściem do każdego projektu. Kierujemy się zasadą, że dobry produkt tworzą ludzie z Pasją dla ludzi z Wizją. Zajmujemy się również wsparciem typu helpdesk dla naszych Klientów. W ramach stałej współpracy prowadzimy opiekę nad systemami IT oraz wspomagamy użytkowników w obsłudze i rozwiązywaniu problemów. Skupiamy się na dowiezieniu wartości dla naszego Klienta. Wśród wielu firm informatycznych staramy się pokazać, że jesteśmy tą firmą, której można zaufać i której warto zaufać. Zaufanie opiera się na ludziach, a w Yellows starannie dobieramy naszych współpracowników. Oprócz kompetencji technicznych, dużą wagę przykładamy do pozostałych aspektów osobowości kandydata. Yellows kieruje się wartościami takimi jak: rzetelność, odpowiedzialność, uczciwość, efektywność. Posiadamy zaplecze graficzno-kreatywne w postaci renomowanej agencji kreatywnej, z którą prowadzimy bliską współpracę. Możemy tę współpracę wykorzystać również w Twoim projekcie. Zapraszamy do Współpracy!

  SafeGuard Arkadiusz Zieliński

  • Raszyn
  Justyna K.

  Rzetelna firma, zatrudniająca kompetentnych i bardzo komunikatywnych pracowników. Safeguard to profesjonalizm

  MAK Krzysztof Chrobak

  • Warszawa

  Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku. Nasza specjalność to utrzymanie systemów IT, wdrażanie systemów IT, na terenie Warszawa.

  Kingdom

  • Ropczyce

  Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Obsługujemy Klientów na terenie Mielca. Sfera działań firmy to mikrokontrolery, elektronika. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

  Arena Digital SA

  • Warszawa

  Arena Digital dostarcza rozwiązania w zakresie automatyzacji procesów biznesowych i doradztwa związanego z wdrożeniami IT. Nasz wyspecjalizowany zespół posiada doświadczenie dotyczące integracji systemów księgowych z systemami obiegu dokumentów, sprzedażowymi oraz narzędziami raportowania ustawowego VAT/JPK/CIT. Nadrzędnym celem naszego wsparcia jest digitalizacja procesów w firmie, głównie w obszarze finansów, co pozwala na obniżenie kosztów, przyspieszenie obiegu informacji i wzrost rentowności.

  iTwell

  • Warszawa

  Usugi IT

  Qumak Professional Services Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Usługi, które oferujemy to Help desk IT, Call Zenter, Service desk. Rozpoczęliśmy działalność od 2017. Terenem działalności naszej firmy jest Warszawa, Łódź, Płock, Lubartów. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

  FixData Lab

  • Warszawa
  Aneta K.

  Jestem zadowolona z usługi odzyskania zdjęć wcześniej usuniętych ze smartfona. Wszystkie zdjęcia zostały odzyskane, a o możliwości odbioru sprzętu i plików zostałam poinformowana telefonicznie. Polecam.

  MARTIS CONSULTING SP. Z O. O.

  • Warszawa

  Agencja consultingowa Martis działa na rynku od niemal 20 lat. Agencja świadczy usługi z obszaru public relations i relacji inwestorskich dla klientów o różnym profilu działalności. Eksperci Martis Consulting realizują projekty podnoszące świadomość uczestników rynku kapitałowego (teksty eksperckie, raporty, analizy, badania). Zaufaj naszemu doświadczeniu i naszym ekspertom i zgłoś się do nas już dziś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Monika Francuz

  • Warszawa

  Bartkiewicz - Świetlik Company Spółka Jawna

  • Warszawa

  Teneg Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Firma Teneg rozpoczęła swoją działalność w 1991r. jako spółka z o. o. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem stanowisk pracy dla placówek handlowych, biur, magazynów. Przeprowadzamy instalację sieci, zajmujemy się integracją i wdrażaniem nowych aplikacji. Stworzyliśmy program HERMES o bardzo dużych możliwościach przyjmowania zamówień i obsługi magazynu który współpracuje z systemem regałów przejezdnych firmy SSI SCHÄFER. Z takiego właśnie rozwiązania korzysta jeden z naszych klientów. Działamy na obszarze całej Polski oraz poza granicami państwa co wyróżnia nas spośród innych firm oraz daje nam silną pozycję na rynku. Posiadamy doświadczonych pracowników wykorzystujących najnowsze technologie oraz trendy. Wszystko by zagwarantować naszym

  ImpiCode Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Aleksander S.

  http://impicode.pl ImpiCode to firma programistyczna zajmująca się analizą, tworzeniem i dostarczaniem kompleksowego oprogramowania dla średnich i dużych firm. Oferuje również outsourcing specjalistów i zespołów. Oferuje outsourcing programistyczny, outsourcing IT i tworzenie oprogramowanie dedykowanego, aplikacje mobilne, Android, iOS, systemy obsługi zleceń, obiegi dokumentów, .NET, SharePoint, PHP, Perl, Python ImpIcode Sp. z o.o. jest firmą programistyczną oferującą szeroki zakres usług informatycznych, ze szczególnym naciskiem na tworzenie i rozwój oprogramowania. Naszą mocną stroną jest dogłębna znajomość wielu różnych technologii, co pozwala nam znajdować najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów i ich potrzeb. Jako że technologia nas nie ogranicza, reprezentujemy bardzo wysoką elastyczność i skuteczność realizowanych rozwiązań. Tworzymy systemy, które pomagają w pracy i rozwijają biznes naszych Klientów. ImpiCode oferuje usługi programistyczne, które pozwalają z sukcesem budować i rozwijać systemy informatyczne.

  KT consulting

  • Warszawa

  IT Security Michal Pietruczyk

  • Wołomin
  Krystian D.

  Potrzebowałem przyśpieszyć laptopa dla córki przy okazji nauki zdalnej, Pan Michał przyjechał zgodnie z ustaleniami, zrobił laptopa i przy okazji go zabezpieczył. Jestem w pełni zadowolony z profesjonalizmu i opieki nad klientem ! Z czystym sumieniem będę go polecał. Pozdrawiam, Krystian.

  Outsourcing IT

  • Warszawa
  Liliana K.

  Współpracę z Panem Krzysztofem Szeligą oceniam na 6+.Fachowe i profesjonalne podejście do tematu. Bardzo precyzyjnie wykonał swoją pracę. Efekt końcowy lepszy od oczekiwanego. To jeden z najlepszych informatyków w kraju. Polecam serdecznie.

  Krzysztof Aniszewski Computer Connections

  • Warszawa

  Jako firma Computer Connections świadczę usługi w zakresie: administracji urządzeniami sieciowymi, administracji urządzeniami końcowymi, wsparcia użytkowników, wykonywania instalacji teletechnicznych, doradztwa w zakresie zakupu i modernizacji sprzętu oraz projektowania sieci komputerowych. Posiadam 7 lat doświadczenia w zakresie administracji urządzeniami sieciowymi i końcowymi, wsparciem użytkownika i wykonywaniem dokumentacji. Mam doświadczenie w zakresie konfigurowania i administrowania urządzeniami firm Cisco, MikroTik, oraz zarządzania zasobami za pomocą systemu Microsoft Endpoint Manager.

  StackNet

  • Warszawa

  Firma Stacknet – coś więcej niż dobra firma! Firma tworzona przez młody, energiczny zespół, świadcząca usługi IT z zakresu: Wsparcia technicznego, Usług hostingowych, Opieki handlowej, Outsourcingu IT, Wdrożeń IT, Co nasz wyróżnia? PASJA Firma Stacknet jest zarządzana i prowadzona przez ludzi, których łączy nie tylko wspólny cel ale przede wszystkim wspólna pasja! Chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy z dziedziny IT jak i wyszukiwania nowinek technologicznych z czasem przerodziła się w pragnienie dzielenia się tą wiedzą z innymi osobami. Naturalną konsekwencją było założenie firmy, która pozwoliła połączyć te dwa elementy. Wieloletnia pasja jest nie tylko czynnikiem, który sprawia że nasza firma ciągle się rozwija, a pracownicy są na

  Solution IT

  • Warszawa

  PLAYZOOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa
  Polskie Towarzystwo Akupunktury

  Ocena - 5 GWIAZDEK. Wyjątkowo profesjonalna i zorientowana na potrzeby klienta firma. Rozwiązuje problemy także w nietypowych godzinach - po pracy, w weekend, w trakcie urlopu. Elastyczni cenowo. Za dodatkowe prace, które wynikają z potrzeb klienta nie doliczali żadnych dodatkowych opłat mimo znacznej czasochłonności. Firma typu PARTNER - co nie spotka się często na rynku . Polskie Towarzystwa Akupunktury

  RatCom

  • Warszawa
  Katarzyna M.

  Rozmowy przeprowadzone sprawnie i rzeczowo. Polecam firmę za profesjonalizm, sprawność działania, oraz przygotowanie konkretnych rozwiązań.

  Calamari

  • Warszawa

  Ready4S

  • Warszawa

  Ready4S to firma zajmująca się projektowaniem i produkcją aplikacji mobilnych, consultingiem mobilnym, monetyzacją oraz wdrożeniami. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji zarówno na smartphony, jak i tablety. Pracujemy na platformach: Android, iOS i Windows Phone. Do tworzenia aplikacji wykorzystujemy także technologię Xamarin, która jest używana w Dolinie Krzemowej. Posiadamy know-how z zakresu tworzenia i wdrażania aplikacji mobilnych z wykorzystaniem iBeacons dla muzeów, galerii sztuki, salonów samochodowych, sprzedaży detalicznej, galerii handlowych i sklepów detalicznych. Główną zaletą Ready4S jest nasze podejście do klienta i komunikacja na najwyższym poziomie. Oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy, tak by klient był

  PAG Uniconsult, Policy & Action Group, Drążkiewicz, Gajewski, Rutkowski, Szczucki

  OpenAdmins.pl Piotr Wrzesiński

  • Warszawa

  Certyfikowany audytor Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa. ISO 27001, CISSP, ITIL, Microsoft, HP, DELL. Kompleksowe testy bezpieczeństwa i wydajnościowe infrastruktury oraz aplikacji webowych.

  Grupa Exorigo-Upos - rozwiązania IT

  • Warszawa

  Grupa Exorigo-Upos powstała z połączenia dwóch firm zajmujących się softwarem i hardwarem. Od lat tworzymy ona różnorodne rozwiązania IT szyte na miarę dla różnorodnych biznesów. W ofercie naszej firmy znajdziesz usługi takie jak tworzenie aplikacji, oprogramowań czy ich serwis. Rozwiążania IT, które proponujemy ułatwią życie zarówno zarządów, jak i zespołów działających w różnych branżach.

  Omega IT Consulting

  • Warszawa

  Omega IT Consulting to firma informatyczna oferująca kompleksowe usługi IT. Zespół Omega ITC stanowią inżynierowie i eksperci z doświadczeniem w dziedzinie zarządzania projektami informatycznymi, wdrożeniami systemów IT, obiegów dokumentów oraz outsourcingu IT. Jedną z kluczowych kompetencji jest budowa dedykowanych rozwiązań w oparciu o technologie Microsoft365® - Sharepoint Online®, PowerApps, PowerAutomate®. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie we wdrożeniach systemów intranetowych, systemów komunikacji wewnątrzfirmowej, obiegów dokumentów, systemów współpracy grupowej. Posiadamy Zespół wykwalifikowanych Programistów z wieloletnim stażem, z doświadczeniem w technologiach .NET/.NET Core, dzięki czemu budujemy solidne,

  e-point mobile

  • Warszawa

  e-point offers e-commerce systems for B2B and B2C, omnichannel solutions for financials, corporate portals (based on the RWD model), mobile solutions, multilateral platforms, and dedicated applications for direct selling. Major clients who use the solutions and services provided by e-point SA include Grupa ING, Amway, aleo.pl, Raiffeisen Polbank, Inter Cars, Komfort, BGŻ BNP Paribas, Polkomtel Sp. z o.o., Lion's Bank, PZU, Aviva, Aegon, PricewaterhouseCoopers, Coca-Cola, Toyota, Toshiba, Link4, and Mennica Polska.

  Ranking Konsultantów IT obejmuje również takie miejscowości jak: Lublin, Turka, Prawiedniki, Mętów, Dominów, Wilczopole, Pliszczyn, Bystrzyca, Głuszczyzna, Elizówka, Lipniak, Ćmiłów, Sobianowice, Rudnik, Wólka, Nowiny, Kliny, Łysaków, Prawiedniki-Kolonia, Świdniczek. więcej...