Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Klemart

Warszawa

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Magdalena – architekt. Absolwentka Politechniki Poznańskiej. Wizjonerka, której nie umknie żaden centymetr powierzchni. Miłośniczka śmiałych połączeń wzorów i faktur.

Maria – projektantka wnętrz. Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz i Wystawiennictwa ASP w Łodzi oraz Etnografii i Antropologii Kulturowej na Uniwersytecie Warszawskim. Uplastycznia wizje i oczekiwania najwytrawniejszych gustów, dba o ich realizację w ramach założonego budżetu.

Łączy nas pasja i poczucie humoru. To one, w parze ze zdobytym doświadczeniem i umiejętnościami, sprawiają, że każdy projekt to niepowtarzalna przygoda, w której estetyka i piękno idą w parze z funkcjonalnością i komfortem. Korzystamy z nowych technologicznych rozwiązań i śledzimy bieżące trendy, co pozwala nam projektować wymarzone wnętrza – zarówno prywatne, jak i publiczne.

Zapraszamy na bezpłatne pierwsze spotkanie, w trakcie którego wysłuchamy, udzielimy porady i kompetentnie odpowiemy na pytania.

To co nas odróżnia od wielkich biur projektowych, to bezpośredni kontakt z nami czyli osobami prowadzącymi Państwa projekt od początku do końca. Zawsze można się z nami skontaktować i omówić każdy etap pracy. Dzięki temu projekt jest “szyty na miarę”, jest indywidualnym, niepowtarzalnym dziełem, spełniającym Państwa marzenia.

Nasza pomoc pozwala Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zobaczyć efekt końcowy zanim przejdziemy do realizacji. Koszt usługi to jedynie kilka procent wartości inwestycji, a zainwestowane pieniądze zwrócą się, gdyż unikną Państwo pomyłek i niepotrzebnych nerwów na szukanie rozwiązań oraz naprawianie błędów.

Branża

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie, Opolskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Małopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Warmińsko-mazurskie, Podlaskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Mazowieckie, Łódzkie, Zachodniopomorskie, Lubelskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

10 opinii

Pozytywna (10)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Marta S. 13 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Projekt z duszą! Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Zamiast błądzić w meandrach zagadnień technicznych i estetycznych zdaliśmy się na babeczki z KLEMARTu i to się bardzo opłaciło! Czysta oszczędność czasu i pieniędzy! Byliśmy zachwyceni współpracą - dała wspaniały efekt końcowy. Polecam!

Marek J. 10 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie, miło i profesjonalnie!

Ola W. 10 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Z usług firmy korzystaliśmy już dwukrotnie. Za każdym razem projekt uwzględniał: nasze upodobania i przyzwyczajenia, niesamowicie dopasowane do nas pomysły, ale też nasze możliwości finansowe, co jest najlepsze? Podejście do klienta, obie Panie z Klemart cechuje niezwykła cierpliwość, pogoda ducha, umiejętność łagodzenia, znajdowania złotego środka. Naprawdę polecam!

Krzysztof G. 10 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalnie, szybko, kreatywnie. Firma jest idealna.

Agnieszka W. 9 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm. Kontakt i terminowość na 100%.

Marzena W. 9 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Fantastyczna współpraca, super pomysły i wykonanie. Z czystym sumieniem polecam tę firmę! Na pewno do Was wrócę.

Monika Z. 9 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Miła atmosfera, wsłuchanie w potrzeby klienta i profesjonalne wykonanie. Polecam!

Aneta G. 9 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście, ciekawe projekty.

Radosław K. 9 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Z dziewczynami można fajne aranżacje powymyślać. Polecam.

Sandra Z. 2 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalnie podejście do klienta, projekt domu wykonany przepięknie, jeśli wahacie się jakie biuro projektowe wybrać to tylko i wyłącznie Klemart, nie zawiedziecie się na pewno.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Klemart
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Długa 44/50 lokl 405, Warszawa

NIP

5441174513

WWW

www.klemart.pl

Telefon

781 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/klemrygielska

Skontaktuj się