Powiedz jak możemy Ci pomóc

Katarzyna Półrolniczak

Poznań

5

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jestem niezależnym ekspertem kredytowym już od prawie 10 lat, pomagam klientom w znalezieniu najbardziej optymalnych rozwiązań w zakresie finansów osobistych, firmowych i korporacyjnych.

Jako oficjalny agent bankowy mogę BEZPŁATNIE negocjować i kontr-ofertować dowolne warunki dla swoich klientów. Jako mulitagent a nie oddział franczyzowy, nie mam zakazu konkurencji, dzięki czemu klienci za pomocą porównywarki, wiedzy i mojego doświadczenia, mogą dowiedzieć się, który bank najlepiej rozpatrzy ich potrzeby.

Poziom świadczonych usług przekłada się bezpośrednio na poziom zadowolenia klientów. Ta cecha, niezależnie od branży, mogłaby pozwolić nawiązać z Państwem współpracę i obsługiwać Państwa w sposób na jaki zasługujecie, a więc najlepiej i najszybciej jak tylko można.

Podstawą moich działań są usatysfakcjonowani i chętnie powracający do mnie klienci. W związku z tym zwracam szczególną uwagę na jakość usług. Produkty starannie dobieram do oczekiwań swoich klientów, dbając jednocześnie o dobre i długofalowe relacje.

Pragnę dopomóc Państwu w doborze, uzyskaniu odpowiednich produktów do swoich potrzeb.

Działam głównie na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego. Spotykam się z Klientem w biurze lub w dogodnym dla Klienta miejscu i czasie. Moja praca wynagradzana jest wyłącznie przez bank, z którego usług mój Klient skorzystał. Często stosuje programy promocji sprzedaży, dzięki czemu Klient nie otrzymuje bon podarunkowy n a zakupy w wybranym sklepie lub centrum handlowym.

Zachęcam bardzo serdecznie do współpracy, kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania, jak również z przyjemnością zajmę się Państwa sprawą.

Polecam się. Katarzyna

Branża

Obszar działania

Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie, Łódzkie, Kujawsko-pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

36 opinii

5 gwiazdek (36)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Kamil  22 lutego 2024
Pozytywna opinia

Gorąco polecam współpracę, Pani Kasia profesjonalnie załatwiła wszystkie sprawy. Szybko, sprawnie i mimo, że jestem z innego miasta nie było z tym żadnego problemu. Żadne przeciwności losu nie przeszkodziły pani Kasi, a został osiągnięty.

Ania  14 lutego 2024
Pozytywna opinia

Bardzo polecam współpracę z Panią Kasią! Jest cierpliwa, ma ogromną wiedzę i wszystko na spokojnie tłumaczy. Walczy o swoich klientów i współpraca z nią to sama przyjemność.

Konrad W. 20 stycznia 2024
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, mega doświadczenie, dokładność. Polecam w 100%. Kredyt załatwiony bez najmniejszego problemu. :)

Katarzyna Półrolniczak, 23 stycznia 2024

Bardzo dziękuje Panie Konradzie za zaufanie, współpracę pozytywna opinię i wszelkie polecenia mojej osoby. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego w nowym domu.

Marta W. 11 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Pani Kasia wykazuje się dużym profesjonalizmem oraz wiedzą. Potrafiła rozwiązać wiele skomplikowanych sytuacji wkładając w to wiele pracy. Bardzo dobry kontakt o każdej porze oraz odpowiedź na wszystkie pojawiające się pytania. Opieka podczas całego etapu procesowania wniosku oraz podczas podpisywania umowy. Polecam serdecznie!!!

Katarzyna Półrolniczak, 19 grudnia 2023

Dziękuję Pani Marto za wspaniałą współpracę i pozytywną opinie. To była czysta przyjemność. Życzę dalszych pozytywnych rozwiązań spraw i polecam się na przyszłość.

Tymoteusz W. 16 listopada 2023
Zapytanie o kredyt na budowę domu, 400000zł, Jarocin
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam specjalistę, dzięki Pani Katarzynie udało nam się dostać BK2. Przez cały okres załatwienia wszelkich formalności, mogliśmy liczyć na pomoc, wyjaśnienie, wsparcie o dowolnej porze dnia. Kontakt bardzo miły i przyjemny dostosowany do klienta. Mega profesjonalnie podejście, duża wiedza i doświadczenia sprawiają, że staranie o kredyt nie musi być stresujące .

Katarzyna Półrolniczak, 30 listopada 2023

Bardzo dziękuję za rekomendację i zaufanie. Współpraca z Państwem to czysta przyjemność, cieszę się, że mogłam Państwa poznać i życzę wszelkich dalszych sukcesów. Pozdrawiam serdecznie :)

Bartosz R. 11 października 2023
Pozytywna opinia

Chciałbym serdecznie polecić Panią Kasię. Pomagała nam przy uzyskaniu kredytu w programie BK2. Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu byliśmy odpowiednio przygotowani na każdym etapie procesu. W każdej chwili była dostępna by odpowiedzieć na nasze liczne pytania. Dziękujemy Pani Kasiu!

Katarzyna Półrolniczak, 11 października 2023

Bardzo dziękuję za pozytywną referencję i za zaufanie. Było mi bardzo miło Państwa poznać i współpracować z Państwem - życzę dalszych sukcesów i wszelkiej pomyślności w nowym domu. Pozdrawiam serdecznie.

Sławomir W. 27 kwietnia 2023
Potrzebuję kredytu na zakup domu lub mieszkania, 400000zł, Poznań
Pozytywna opinia

Współpracowałem z Panią Kasią odnośnie kredytu hipotecznego, i od początku wiedziałem, że rozmawiam z osobą wysoce kompetentną i nastawioną na dobry kontakt z klientem. Na każdym etapie mogłem liczyć na pomoc i dzięki temu wiedziałem co biorę na swoje barki.

Włodzimierz C. 31 marca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo miła i owocna współpraca, Pani Katarzyna przez długi czas zajmowała się naszą sprawą wkładając w to wiele sił, a także czasu. Niezliczone ilości przygotowanych ofert, oraz odpowiedzi na pytania, łatwy i szybki kontakt, serdeczność i zrozumienie. Dostępność w każdej chwili, oraz rozwianie wątpliwości na każdy temat zapewnione. Polecamy serdecznie.

Katarzyna Półrolniczak, 5 kwietnia 2022

Dziękuję ślicznie za wspaniałą rekomendację i za zaufanie. Cieszę się, że mogłam Państwa poznać, współpraca była czystą przyjemnością. Życzę samych sukcesów w dalszych realizacjach planów, pozdrawiam Państwa serdecznie.

Monika K. 29 marca 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i ekspresowe rozwiązania dosłownie każdej skomplikowanej sytuacji, Pani Kasia to godny specjalista w wyjątkowo trudnych sprawach! Współpraca na wysokim poziomie, ogromna empatia i zrozumienie klienta, a także wielka pomoc o każdej porze dnia! Bardzo cieszymy się, że trafiliśmy na takiego eksperta, dzięki Pani Kasi odbieramy klucze w tym tygodniu! Polecam z całego serca.

Katarzyna Półrolniczak, 31 marca 2022

Dziękuję ślicznie za zaufanie i wspaniałą opinie. Współpraca z Państwem to była czysta przyjemność. Cieszę się ogromnie razem z Państwem, że udało się zrealizować Państwa marzenie. Życzę dalszych sukcesów i jak najmniej przeszkód w realizacjach planów. Pozdrawiam serdecznie i pozostaje do dyspozycji.

Marta O. 4 lutego 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna i sympatyczna. Pani Kasia wszystko dokładnie wytłumaczyła, bardzo zaangażowana w sprawę i pomocna.

Katarzyna Półrolniczak, 4 lutego 2022

Dziękuję Pani Marto za zaufanie i pozytywną rekomendacje. Współpraca z Panią to czyta przyjemność. Pozostaje do dyspozycji. Życzę wszystkiego dobrego, pozdrawiam serdecznie.

Anna S. 12 września 2021
Pozytywna opinia

Polecam Panią Katarzynę. Pełen profesjonalizm, wszelkie formalności kredytowe załatwione były niesamowicie sprawnie. Efekty wspaniałe, bo kredyt załatwiony w ciągu miesiąca! Pani Katarzyna to niezwykle sympatyczna osoba, z która współpraca przebiega w przemiłej atmosferze. Pozytywne nastawienie, pełna dyspozycyjność i zaangażowanie - polecam każdemu, kto szuka osoby godnej zaufania, której można powierzyć swoje finanse.

Katarzyna Półrolniczak, 13 września 2021

Jest mi ogromnie miło, dziękuję. Dziękuję za zaufanie, współpracę i rekomendację. Pozostaje do dyspozycji na przyszłość, wszystkiego dobrego Pani Aniu! Pozdrawiam serdecznie.

Maria S. 1 maja 2021
Pozytywna opinia

Polecam Panią Kasię. Wiedza i zaangażowanie na najwyższym poziomie, do tego przemiła i uśmiechnięta osoba. Jestem bardzo zadowolona.

Katarzyna Półrolniczak, 13 września 2021

Dziękuję Pani Mario ślicznie, współpraca z Panią to przyjemność. Pozdrawiam serdecznie.

Sylwia W. 20 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Pozytywna, uśmiechnięta, energiczna, znająca się na rzeczy. Co tu dużo pisać, fachowiec w swoim fachu. Polecam bardzo Panią Kasię.

Katarzyna Półrolniczak, 21 kwietnia 2021

Bardzo dziękuję za miłe słowa i docenienie Pani Sylwio, pozdrawiam serdecznie.

Anna N. 20 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, zaangażowanie i przemiła współpraca.

Katarzyna Półrolniczak, 21 kwietnia 2021

Bardzo dziękuję Pani Aniu za miłe słowa, pozdrawiam serdecznie.

Paweł S. 20 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Pani Kasia, profesjonalnie podeszła do naszych potrzeb i zaproponowała najlepsze rozwiązania! Na pewno będę do niej wracać.

Katarzyna Półrolniczak, 21 kwietnia 2021

Dziękuję ślicznie za zaufanie i miłe słowa Panie Pawle, pozostajemy w kontakcie, pozdrawiam serdecznie.

Ania O. 13 lutego 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt i wyjście na przeciw oczekiwaniom klienta. Nie ma rzeczy których nie da się załatwić, nawet jeżeli wymagają więcej pracy i zaangażowania. Zdecydowanie warto polecać współpracę z Panią Kasią.

Katarzyna Półrolniczak, 22 lutego 2021

Bardzo dziękuję za miłe słowa i zaufanie, jest mi niezmiernie miło. Polecam się na przyszłość, kłaniam się i pozdrawiam serdecznie Pani Aniu, Wszystkiego dobrego.

Dawid L. 10 lutego 2021
Pozytywna opinia

Nasza Pani Katarzyna mimo młodego wieku wykazuje pełen profesjonalizm tylko pozazdrościć. Do tego zaangażowanie z jakim podchodzi do człowieka cierpliwość, za naszym pośrednictwem toczyła wojnę i tą wojnę wygrała, brawo, mało jest takich ludzi, dając coś nie chcą nic. Z czystym sumienie polecam fajnie mieć taką osobę w teamie, pozdrawiam.

Katarzyna Półrolniczak, 11 lutego 2021

Bardzo mi miło, dziękuję bardzo za miłe słowa i za zaufanie. Praca z Państwem to przyjemność. Pozostaje do dyspozycji i polecam się na przyszłość. Pozdrawiam serdecznie, kłaniam się.

Pawel M. 7 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalizm w całej okazałości, szybka reakcja na pytania, bardzo miła atmosfera, i spełnienie oczekiwań na 150%. Polecamy.

Katarzyna Półrolniczak, 11 lutego 2021

Dziękuję bardzo Panie Pawle za miłe słowa. Polecam się serdecznie w przyszłości i pozostaje do Państwa dyspozycji. Serdeczne pozdrowienia, kłaniam się.

Weronika B. 17 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Polecam Panią Katarzynę. Bardzo dobra, sprawna i profesjonalna współpraca przy kredycie hipotecznym. Świetny kontakt z klientem, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Zawsze do dyspozycji i co dla mnie było pomocne czytelne odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Pozdrawiam.

Katarzyna Półrolniczak, 18 sierpnia 2020

Bardzo mi miło. Cieszę się, że mogłam pomóc i dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam serdecznie i pozostaje do dyspozycji, Katarzyna Półrolniczak.

Jacek G. Inspirograf Pracownia Rekalmy, 11 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Dobry kontakt. Profesjonalna obsługa. Personel bardzo dobrze zna się na kwestiach finansowych i potrafią doradzić co jest najkorzystniejsze. Ja miałem kontakt z Panią Kasią i przyznaję, że nie zawiodłem się w ogóle. Serdecznie polecam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Katarzyna Półrolniczak
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Profesjonalna Pomoc w doborze najlepszego leasingu

Wielkopolskie - Poznań

Działam jako ekspert kredytowy i moje działania są dla Państwa całkowicie bezpłatne i nie wpływają negatywnie na ofertę, a wręcz przeciwnie można dzięki porównaniu i sprawdzeniu rynku kredytowego zaoszczędzić sporo czasu, pieniędzy i nerwów. Z przyjemnością sprawdzę dla Państwa wszelkie możliwości w dziedzinie finansów, proszę o kontakt, a komplek...

Rozwiń

Profesjonalna Pomoc w Kredytowaniu Hipotecznym, Konsolidacyjnym, Gotówkowym

Wielkopolskie - Poznań

Jestem ekspertem w kwestii finansowej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w bankowości, co pozwala na swobodne poruszanie się w tej dziedzinie. Jako oficjalny agent bankowy mogę BEZPŁATNIE negocjować i kontr-ofertować dowolne warunki dla klientów. W razie pytań, jestem do dyspozycji pod mailem i telefonem, gdybym, była potrzebna chętnie pomogę. ...

Rozwiń

Profesjonalna Pomoc w Kredytowaniu Firmowym

Wielkopolskie - Poznań

Jestem ekspertem w kwestii finansowej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w bankowości, co pozwala na swobodne poruszanie się w tej dziedzinie. Jako oficjalny agent bankowy mogę BEZPŁATNIE negocjować i kontr-ofertować dowolne warunki dla klientów. Podkreślę, że moje działania są dla Państwa absolutnie bezpłatne i nie wpływają negatywnie na ofer...

Rozwiń

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wichrowe Wzgórze 105B, 61-699 Poznań

WWW

https://www.cktutaj.pl/

Telefon

510 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/profile.php?id=100086108764139

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KATARZYNA PÓŁROLNICZAK
Imię (pierwsze) KATARZYNA
Drugie imię MAGDALENA
Nazwisko PÓŁROLNICZAK
Data rozpoczęcia działalności 2021-02-10
NIP 6172194513
Regon 388142191

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Poznań
Gmina Poznań-Stare Miasto
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61651
Ulica os. Zwycięstwa
Numer nieruchomości 26
Numer lokalu 102

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2021-02-11
Data powstania 2021-02-10
Data rozpoczęcia działalności 2021-02-10

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6619Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.