Powiedz jak możemy Ci pomóc

Karolina Król Interiors

Katowice

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jestem architektem wnętrz z pasją i zamiłowaniem do tworzenia funkcjonalnych przestrzeni. Moje projektowanie opiera się na połączeniu estetyki z praktycznymi rozwiązaniami, zawsze dbając o potrzeby i preferencje klientów.Branża

Obszar działania

Śląskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

3 opinie

5 gwiazdek (3)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Karolina L. 9 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Świetne poczucie stylu ma Karolina! Miło było współpracować z nią - kontakt był zawsze na najwyższym poziomie i niezwykłe porady związane z aranżacją wnętrz okazały się bezbłędne.

Daniel K. 18 listopada 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z projektów, które wykonała dla mnie Pani Karolina. Dzięki niej wnętrze mojego nowego mieszkania wygląda niesamowicie! Bardzo polecam!

Adrian T. 27 października 2023
Pozytywna opinia

Karolina ma niezwykłe oko do detali i jest w stanie przekształcić każdą przestrzeń w coś wyjątkowego. Jej prace świadczą o jej pasji i zaangażowaniu w dziedzinę projektowania wnętrz.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Karolina Król Interiors
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Aranżacja wnętrz | Wizualizacje 3D | Projektowanie wnętrz

Oferta współpracy: Pakiet KONCEPCYJNY: 1. Układ funkcjonalny 2. Rzut aranżacyjny z rozmieszczeniem mebli 3. Praca na modelu 3D z klientem 4. Po jednej wizualizacji na każde pomieszczenie. Pakiet KOMPLEKSOWY: 1. Układ funkcjonalny 2. Rzut aranżacyjny z rozmieszczeniem mebli 3. Praca na modelu 3D z klientem 4. Po jednej wizualizacji na każd...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Piękna 27, 40-001 Katowice

Telefon

694 ••• ••• Pokaż numer