Oferteo

Social Ads Specialist

Dział Marketing
Aplikuj

Umowa o pracę

B2B

Pełny etat

8 000 - 11 000

8 800 - 12 100

Miesięcznie

Specjalista

Doświadczenie

Opis stanowiska

🚀Gotów na podbój świata Social Ads? Zmień nasze wyzwania w sukcesy - dołącz do nas!🔥

 

Cześć, jestem Piotr Sobieś, Head of Paid Media w Oferteo.pl, gdzie łączymy firmy z klientami. Mamy już mocny zespół, który dba o naszą reklamę online ale chcemy to zrobić jeszcze lepiej! Dlatego szukamy dalszych wzmocnień w naszej ekipie. Jeżeli masz przynajmniej 2 lata doświadczenia w marketingu społecznościowym i znasz Meta Ads jak własną kieszeń 😎to ofertę piszemy idealnie dla Ciebie!

 

❗️To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli lubisz pracować zespołowo, ale potrafisz też działać samodzielnie i śmiało podejmować decyzje. Jesteś kreatywny, zawsze szukasz lepszych rozwiązań, a najważniejsze - nie boisz się presji na wynik – to właśnie tacy ludzie budują nasz zespół!💪

Czego oczekujemy?

Przygotuj się na wyzwania, które naprawdę sprawią Ci radość i pozwolą Ci wykorzystać pełnię swojego potencjału 🚀:

 

 

Ale hey: możliwości są nieograniczone!🚀 Czy jest jakaś inna platforma, na której chciałbyś działać? Sky is the limit!🌌 W naszym zespole Twoje ambicje są cenione, a tworzone przez nas plany rozwoju zawsze biorą pod uwagę Twoje preferencje i aspiracje. To Ty decydujesz o tym, w jakim obszarze chcesz się rozwijać!🚀

Co oferujemy?

Oferujemy Ci coś więcej niż 'tylko' zatrudnienie💼. Oferujemy prawdziwe pole do popisu🎯. Chcemy, żebyś rozwijał się wraz z nami👥, uczył🎓 i pomagał nas uczyć🤝. Dostarczymy Ci środowisko, w którym będziesz mógł sprawdzić swoje najśmielsze hipotezy🔍, testować nowatorskie rozwiązania reklamowe💡 i analizować data-driven insights📊.

 

A skoro właśnie wspomnieliśmy o 'analizowaniu danych'- pracujemy z dużymi budżetami💰. Twoje decyzje i optymalizacje będą miały realny wpływ na funkcjonowanie firmy📈 - to wielka odpowiedzialność⚖️, ale i ogromna okazja do zdobycia doświadczenia, które jest na wagę złota💎

 

Oferujemy Ci pracę, która naprawdę ma sens, gdzie każda mała zmiana to krok do dużego sukcesu🏆 i ma realny wpływ na wyniki firmy.


🍒Na deser – do naszej firmy dosłownie wtargnął ogrom dopalaczy zdrowotnych i rekreacyjnych: mamy ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, dostęp do opieki psychologicznej, dofinansowanie do obiadu, świeże owoce każdego dnia i hybrydowy system pracy a po zapraszamy na spotkania integracyjne, do naszej strefy chillu, czy poza biuro.

Jeśli to wszystko brzmi jak Twoje dream job – nie czekaj na ostatni dzwonek!⌛️ Napisz do nas, a dobre rzeczy się wydarzą!

 

Zuza i ja już czekamy na Twoje zgłoszenie. Ale nie zwlekaj do ostatniej chwili i już teraz zgłoś swoją aplikację! 🎯

 

Prześlij swoje CV, napisz dlaczego chcesz do nas dołączyć i jak możesz nam pomóc! W procesie rekrutacji postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i jak najbardziej przybliżyć Ci naszą firmę, zespół i kulturę pracy.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Social Ads Specialist
Aplikuj