Kancelaria Prawno-Finansowa Zielona Góra - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Kancelaria Prawno-Finansowa nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Kancelaria Prawno-Finansowa

O specjaliście

Swoją przygodę z bankowością rozpoczęłam jako pracownik Polbank EFG. Praca z klientem oddziału banku nauczyła mnie nie tylko pokory, ale również możliwości spojrzenia na klienta z szerszego punktu. W banku zdobyłam wiedzę teoretyczną jak również praktyczną do pracy z klientami.

Pomagam klientowi odnaleźć drogę w gąszczu zawiłych procedur i wymogów.

Dzięki współpracy z ANG Spółdzielnią Doradców Kredytowych doradzam klientom, którzy moga wybierać produkty z szerokiej oferty kredytowej, ubezpieczeniowej i inwestycyjnej. Jestem niezależnym doradcą kredytowym.

Praca z klientami każdego dnia sprawia, że w sprawach zawodowych jestem spełnionym człowiekiem. O jakości można mówić wtedy, kiedy tym co do nas wraca są klienci, a nie produkty – to jest jakość, która jest dla mnie najważniejsza.

Mimo wielu lat pracy, każdego dnia uczę się czegoś nowego, rozwijam się, poznaje nowych ludzi i szukam nowych skuteczniejszych rozwiązań ich codziennych problemów.

Podnoszenie kwalifikacji daje mi możliwość poszerzenia swoich horyzontów, a także pozwala mi próbować sił na wielu płaszczyznach. Od ponad roku zajmuję nie szkoleniami z zakresu RODO, a także przygotowywaniem dokumentacji zgodnie z Rozporządzeniem Europejskim odnośnie ochrony danych osobowych.

Opinie

4.3

Gwiazdki opinii

4 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Kancelaria Prawno-Finansowa

Powiązane produkty i usługi: Obliczanie zdolności kredytowejOprocentowanie kredytów hipotecznychObliczanie zdolności kredytowej Zielona Góra,  Oprocentowanie kredytów hipotecznych Zielona Góra

Oferta

Kredyt hipoteczny
Polska - Zielona Góra
do uzgodnienia

Kredyt hipoteczny to najtańsze źródło finansowania zakupu nieruchomości oraz pozyskania środków finansowych z zabezpieczeniem na już posiadanej nieruchomości. Oferuję pomoc przy wyborze najlepszej oferty banków oraz w czasie całego procesu kredytowego. Klientów obsługuję kompleksowo. Współpracuję z agencjami nieruchomości,...  

Kredyt gotówkowy
Polska - Zielona Góra
do uzgodnienia

Potrzebujesz gotówki na remont? Chcesz sfinansować zakup nowego samochodu? Pojechać na wymarzone wakacje? A może potrzebujesz środków na cel dowolny? Kredyt gotówkowy umożliwi Ci realizację wszystkich tych planów. Jest to jeden z najszybszych, a przy okazji wymagający najmniejszej ilości formalności kredyt na rynku. Warto...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Stroma 2b/4, Zielona Góra

NIP

973-055-54-59

Telefon

+48****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/Tatiana-Einbacher-Kancelaria-Prawno-Finansowa-110446943990007

Osoba kontaktowa

Tatiana Einbacher