Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

June Project -Projektowanie i Aranżacja Wnętrz

Rzeszów

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

June Project, to pracowania artystyczna, którą tworzą odważni projektanci wnętrz, malarze i fotografowie. To grupa ambitnych i zwariowanych ludzi połączonych wspólną wizją, w której najlepsze projekty rodzą się w synergii pochodzącej z indywidualności i pasji do pracy twórczej. Każdy z naszych projektantów posiada minimum 5 letnie doświadczenie w pracy zawodowej, nie licząc licznych kursów i ukończonych studiów kierunkowych. Naszą siłą i zarazem gwarancją udanej i terminowej współpracy jest praca w zespołach dwuosobowych. Każde zlecenie otrzymuje głównego projektanta prowadzącego oraz projektanta wspierającego. Dzięki temu praca przebiega płynnie i szybko, a w sytuacjach losowych ma kto przejąć projekt i poprowadzić go dalej.
Nasza pracownia, to miejsce wypełnione energią otwartych umysłów i serc. To przemyślane projekty, ponadczasowe wizualizacje, dopracowane rzuty, unikatowe zdjęcia i odpowiednia dawka radości.
Zapraszamy do współpracy:)

Branża

Obszar działania

Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

7 opinii

Pozytywna (7)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Nataliia S. 11 grudnia 2022
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia. Szybko i konkretnie zajęli się zleceniem, jestem bardzo zadowolona.

June Project -Projektowanie i Aranżacja Wnętrz, 12 grudnia 2022

Dziękujemy Pani Natalio. Mamy nadzieję, że wybierze nas Pani przy kolejnych szybkich zleceniach.

Marta T. 23 października 2022
Pozytywna opinia

Bardzo dobre podejście do klienta, zamówiłam dla mamy na prezent Metamorfozę wnętrz. Po dwóch dniach przyjechali z zakupami i w jeden dzień przerobili pokój nie do poznania. Wyszło rewelacyjnie, gorąco polecam.

June Project -Projektowanie i Aranżacja Wnętrz, 24 października 2022

Dziękujemy za pozytywną opinię.

Oksana G. 17 października 2022
Pozytywna opinia

Zleciłam aranżacje i wizualizacje kuchni z salonem. Miałam tysiąc pomysłów i nie wiedziałam co wybrać, Pan Tomek z Pracowni June Project pomógł mi wszystko "poukładać" i zdecydować. Jestem zachwycona jak wszystko zostało dopracowane pod kątem wyglądu i praktyczności. Super, polecam wszystkim niezdecydowanym.

Marianna P. 17 października 2022
Pozytywna opinia

W końcu trafiłam na właściwych ludzi. Profesjonalnie i szybko pracują, a na tym mi najbardziej zależało. Mieszkanie musiałam wyremontować i przygotować pod wynajem no i wyrobić się ze wszystkim przed wyjazdem za granicę. Dziękuje i polecam!

Łukasz G. 28 września 2022
Pozytywna opinia

Lepiej nie mogłem trafić, firma jak najbardziej godna polecenia.

June Project -Projektowanie i Aranżacja Wnętrz, 10 października 2022

Dziękujemy Panie Łukaszu. Współpraca z tak świadomym klientem, to czysta przyjemność.

Maciej Ś. 21 września 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalnie, szybko i przystępnie do oferowanej usługi. Polecam....

Wojtek M. 21 września 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście i obsluga, oraz duże zaangażowanie.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak June Project -Projektowanie i Aranżacja Wnętrz
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Plac Wolności 2, Rzeszów

NIP

7122392269

WWW

https://www.juneproject.pl/

Telefon

797 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/profile.php?id=100075255279427

Instagram

https://www.instagram.com/june_project_/

Skontaktuj się