JM Finance Grójec - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak JM Finance nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

JM Finance

O specjaliście

Mariusz Bednarek - ukończyłem Akademię Obrony Narodowej, jednakże to zawsze BANKOWOŚĆ I FINANSE były kierunkiem moich zainteresowań. Ponad 15- letnie doświadczenie w finansach i bankowości zdobywałem już na studiach w trakcie praktyk, a następnie w Lukas Banku, na stanowisku doradcy bankowego. Kolejne lata to:

Account Manager Handelsbanken Polska

Doradca ds. Kredytów Firmowych w Idea Banku

Doradca ds. Kredytów Hipotecznych w Fortis Bank Polska i DnB NORD Polska S.A

Starszy Specjalista Bankowy w M- Banku

Zajmuję się szeroko rozumianym pośrednictwem kredytowym. Wieloletnia praca w tej branży umożliwiła mi zdobycie cennego doświadczenia i wiedzy na temat produktów finansowych oferowanych na rynku jak również stworzenie korzystnej sieci wzajemnych kontaktów. To istotne czynniki wpływające na wysoką jakość usług świadczonych przez JM FINANCE.

Pomogę wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb, a także zajmę się formalnościami związanymi z procedurami kredowymi czy inwestycyjnymi. Dzięki mojej pomocy nie musicie Państwo śledzić na bieżąco rynku finansowego i wertować wszystkich ofert bankowych. Ponadto pomogę w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji, wypełnieniu wniosków oraz zaświadczeń. Relacje z Klientem oparte na partnerstwie, wzajemnym zaufaniu i pełnej dyskrecji są WARTOŚCIAMI, którymi kierujemy się w JM FINANCE.

Branża

Leasing samochodu, Leasing maszyn i urządzeń, Leasing, Kredyt dla firm, Kredyt hipoteczny, Kolektory słoneczne, Kredyt konsolidacyjny

Obszar działania

Opolskie, Mazowieckie, Lubelskie, Warmińsko-mazurskie, Śląskie, Łódzkie, Zachodniopomorskie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Podlaskie, Wielkopolskie, Kujawsko-pomorskie, Pomorskie, Małopolskie, Podkarpackie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

23 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Tomasz Z. 26 marca 2021
Pozytywna opinia

Fachowe doradztwo, obszerna wiedza na temat produktów finansowych i rzetelne podejście do klienta. Pan Mariusz pomógł przebrnąć przez procedurę zawarcia umowy leasingu. Był pomocny i cierpliwie, oraz rzeczowo odpowiadał na wszystkie moje liczne maile z pytaniami. Gorąco polecam współpracę z JM Finance.

Krystian J. 7 września 2020
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i genialna obsługa. Jestem pod wrażeniem! Kontakt możliwy dosłownie w każdej chwili i pomoc na każdym etapie sprawy. Moja rola w zasadzie polegała tylko na wyborze i odbiorze wymarzonego samochodu. Nie byłem łatwym klientem, natomiast firma oraz Pan Mariusz stanęli na wysokości zadania. Oby więcej takich profesjonalistów. Polecam

Paweł Ł. 17 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo polecam, pełen profesjonalizm, super kontakt i dostępność dla klienta

Adam R. 14 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt. Atrakcyjna oferta leasingu przedstawiona bez tracenia czasu na negocjacje i zbijanie ceny. JM Finance zaoferował mi leasing firmy Impuls Leasing Poland. Obsługa ze strony JM Finance jak i przedstawicielki Impuls Leasing Poland wzorowa. Obie firmy okazały się bardzo pomocne, i bardzo sprawnie działające. Jestem bardzo zadowolony i mogę polecić. Jak będzie z obsługą leasingu, czas pokaże, ale na teraz jestem bardzo zadowolony.

Mariusz T. 18 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Dobry kontakt, uczciwość i zaangażowanie. Oczywiście atrakcyjna oferta. Polecam

Mariusz B. 12 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Pełna profeska, polecam. Bardzo rzetelne podejście do klienta.

Mariusz F. 4 marca 2020
Pozytywna opinia

Bezproblemowa finalizacja leasingu. Polecam.

Krzysztof Z. 4 marca 2020
Pozytywna opinia

Najlepsza oferta na rynku i błyskawiczna obsługa. Od momentu kontaktu do wydania auta minęło kilka dni. Z czystym sumieniem można tą firmę. Czysty profesjonalizm!

Paweł S. 11 lutego 2020
Pozytywna opinia

Bardzo kompetentna osoba, profesjonalne podejście do potrzeb klienta.

Łukasz W. 11 lutego 2020
Pozytywna opinia

Polecam firmę JM Finance. Przedstawiciel firmy pomógł mi wybrać najkorzystniejszą dla potrzeb mojej działalności ofertę leasingową, kontakt był bardzo profesjonalny, a co najważniejsze owocny.

Michał K. 9 lutego 2020
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z oferty firmy JM Finance. Otrzymałem najlepszą ofertę na Leasing a ponadto pracownik udzielił mi szczegółowych informacji na temat warunków oferty.

Michał H. 5 lutego 2020
Pozytywna opinia

Pan Mariusz pomógł mi w załatwieniu najkorzystniejszego finansowania na warunkach dużo lepszych niż np. Volkswagen Financial Services, Pekao Leasing, czy mLeasing. Dotyczy to też ceny ubezpieczenia. Bardzo profesjonalne podejście. Polecam!

Natalia Z. 4 lutego 2020
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca, stały kontakt, polecam.

Łukasz L. 15 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Profesjonalne doradztwo i oferta w 100% dopasowana do potrzeb. Polecam!

Adrian L. Camux, 11 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Rzeczowa rozmowa przez telefon, oraz wyczerpujące odpowiedzi na zapytania via email. Dużo poświęconego czasu aby klient zrozumiał o co chodzi w produkcie, bardzo miły kontakt. Znają się na produktach które sprzedają.

Beata R. 2 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Bardzo pozytywna współpraca, wszystko zostało załatwione szybko i konkretnie. Bardzo polecam! Oby było więcej takich osób na rynku.

Piotr T. 7 listopada 2019
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalnie, szybko i przede wszystkim rzetelnie. Polecam JM Finanse jako jedynego pewnego partnera w biznesie.

Piotr S. 29 października 2019
Pozytywna opinia

Szybki kontakt. Jako jedyny ze wszystkich oferentów przedstawił wszystkie niezbędne dokumenty i informacje. Bardzo polecam.

Adrian K. 28 października 2019
Pozytywna opinia

BARDZO zaangażowany człowiek, profesjonalna,miła, skuteczna i korzystna oferta finansowania, bardzo duże wsparcie, szybki kontakt nawet po godzinach pracy - SZCZERZE POLECAM!

Sławomir T. 22 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Firma z bardzo elastycznym podejściem do oczekiwań klienta z widocznym zaangażowaniem w załatwianiu spraw. Bardzo dobry i miły kontakt. Polecam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak JM Finance

Powiązane produkty i usługi: Leasing zwrotnyLeasing zwrotny Grójec,  Leasing, Pożyczka gotówkowa

Oferta

Kredyt Inwestycyjny
Mazowieckie - Warszawa
0.00 zł

Masz pomysł na nowy biznes, ale kwota, jaką posiadasz jest niewystarczająca na pokrycie inwestycji? Trafiła się wyjątkowa okazja? Mamy dla Ciebie bardzo korzystne rozwiązanie, jakim jest kredyt inwestycyjny, dzięki któremu nie musisz martwić się, że Twoja wizja zostanie tylko wizją! Pomożemy Ci zmienić ją w przejrzysty...  

Leasing dla firm
Mazowieckie - Warszawa
0.00 złdo uzgodnienia

Potrzebujesz samochodu, maszyn lub urządzeń do Twojej firmy? Dobrze trafiłeś. Mamy najkorzystniejszą ofertę leasingu operacyjnego dla firm. W kilku krokach możemy pomóc Ci pozyskać finansowanie. Leasing samochodów marek takich jak: Volkswagen, Skoda Opel, BMW, Audi. Poznaj ofertę: wkład własny od 0% do 30% wartości...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Krobowska 13, Grójec

WWW

https://www.jmfinance.pl/

Telefon

501****** Pokaż numer

Telefon

501****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/JMFinanceGrojec

Osoba kontaktowa

Mariusz Bednarek

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Jolanta Bednarek - edukacja, finanse i doradztwo
Imię (pierwsze) JOLANTA
Nazwisko BEDNAREK
Data rozpoczęcia działalności 2012-08-03
NIP 7971482784
Regon 140806016

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat grójecki
Gmina Grójec
Miejscowość Grójec
Kod pocztowy 05600
Poczta Grójec
Ulica ul. Krobowska
Numer nieruchomości 13

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2012-07-24
Data powstania 2012-07-23
Data rozpoczęcia działalności 2012-08-03

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
Przeważające PKD
8559A NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH
7912Z DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZATORÓW TURYSTYKI
7911B DZIAŁALNOŚĆ POŚREDNIKÓW TURYSTYCZNYCH
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
6820Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6419Z POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4771Z SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.