Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

JM Finance

3

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Mariusz Bednarek - ukończyłem Akademię Obrony Narodowej, jednakże to zawsze BANKOWOŚĆ I FINANSE były kierunkiem moich zainteresowań. Ponad 15- letnie doświadczenie w finansach i bankowości zdobywałem już na studiach w trakcie praktyk, a następnie w Lukas Banku, na stanowisku doradcy bankowego. Kolejne lata to:

Account Manager Handelsbanken Polska

Doradca ds. Kredytów Firmowych w Idea Banku

Doradca ds. Kredytów Hipotecznych w Fortis Bank Polska i DnB NORD Polska S.A

Starszy Specjalista Bankowy w M- Banku

Zajmuję się szeroko rozumianym pośrednictwem kredytowym. Wieloletnia praca w tej branży umożliwiła mi zdobycie cennego doświadczenia i wiedzy na temat produktów finansowych oferowanych na rynku jak również stworzenie korzystnej sieci wzajemnych kontaktów. To istotne czynniki wpływające na wysoką jakość usług świadczonych przez JM FINANCE.

Pomogę wybrać najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb, a także zajmę się formalnościami związanymi z procedurami kredowymi czy inwestycyjnymi. Dzięki mojej pomocy nie musicie Państwo śledzić na bieżąco rynku finansowego i wertować wszystkich ofert bankowych. Ponadto pomogę w zgromadzeniu niezbędnej dokumentacji, wypełnieniu wniosków oraz zaświadczeń. Relacje z Klientem oparte na partnerstwie, wzajemnym zaufaniu i pełnej dyskrecji są WARTOŚCIAMI, którymi kierujemy się w JM FINANCE.

Branża

Leasing samochodu, Leasing maszyn i urządzeń, Leasing, Kredyt dla firm, Kredyt hipoteczny, Kredyt konsolidacyjny, Kolektory słoneczne

Obszar działania

Lubelskie, Warmińsko-mazurskie, Lubuskie, Mazowieckie, Podlaskie, Małopolskie, Zachodniopomorskie, Opolskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Łódzkie, Kujawsko-pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

29 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Irena P. 26 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Od pierwszego kontaktu pełen profesjonalizm. Oferta samochodów przygotowana przez Pana Mariusza od razu była dopasowana do moich oczekiwań, a nawet lepiej. Formalności zostały załatwione przez Panią Anię w czasie rekordowym, stawała na głowie, abym mogła odebrać samochód w czasie, na którym mi zależało. Ogarnęła papirologię i dealera mistrzowsko. Jestem mile zaskoczona, że są tacy profesjonaliści z super ludzkim podejściem. Szczerze polecam - ja jestem mega zadowolona.

Radosław P. 24 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i szybka finalizacja umowy leasingowej. Polecam

Mateusz M. 18 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam! Szybko, konkretnie, bezproblemowy kontakt i pozytywnie zakończona operacja uzyskania leasingu na nowy samochód.

Tomasz P. Solid-Dach, 18 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam JM FINANCE. Wszyscy mówili, że w mojej sytuacji nie ma szans na leasing, A Pan Mariusz od samego początku mówił, że nie ma rzeczy niemożliwych i okazało się prawdą, decyzja pozytywna i pomimo zmian z mojej strony Pan Mariusz pozostał w kontakcie cały czas i mamy kontakt do tej pory. Polecam Pana Mariusza Bednarek, firma JM FINANCE

Mat N. 18 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam, bardzo dobry kontakt i szybkie załatwienie leasingu

Fabian F. 2 grudnia 2021
Pozytywna opinia

Bezproblemowo, szybko i miło! Jak było powiedziane tak zostało zrobione. Rozwikłane wszelkie wątpliwości i udzielono mi odpowiedzi na moje pytania. Leasing doszedł do skutku z pomocą Pana Mariusza :) Pozdrawiam!

Tomasz Z. 26 marca 2021
Pozytywna opinia

Fachowe doradztwo, obszerna wiedza na temat produktów finansowych i rzetelne podejście do klienta. Pan Mariusz pomógł przebrnąć przez procedurę zawarcia umowy leasingu. Był pomocny i cierpliwie, oraz rzeczowo odpowiadał na wszystkie moje liczne maile z pytaniami. Gorąco polecam współpracę z JM Finance.

Krystian J. 7 września 2020
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i genialna obsługa. Jestem pod wrażeniem! Kontakt możliwy dosłownie w każdej chwili i pomoc na każdym etapie sprawy. Moja rola w zasadzie polegała tylko na wyborze i odbiorze wymarzonego samochodu. Nie byłem łatwym klientem, natomiast firma oraz Pan Mariusz stanęli na wysokości zadania. Oby więcej takich profesjonalistów. Polecam

Paweł Ł. 17 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo polecam, pełen profesjonalizm, super kontakt i dostępność dla klienta

Adam R. 14 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt. Atrakcyjna oferta leasingu przedstawiona bez tracenia czasu na negocjacje i zbijanie ceny. JM Finance zaoferował mi leasing firmy Impuls Leasing Poland. Obsługa ze strony JM Finance jak i przedstawicielki Impuls Leasing Poland wzorowa. Obie firmy okazały się bardzo pomocne, i bardzo sprawnie działające. Jestem bardzo zadowolony i mogę polecić. Jak będzie z obsługą leasingu, czas pokaże, ale na teraz jestem bardzo zadowolony.

Mariusz T. 18 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Dobry kontakt, uczciwość i zaangażowanie. Oczywiście atrakcyjna oferta. Polecam

Mariusz B. 12 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Pełna profeska, polecam. Bardzo rzetelne podejście do klienta.

Mariusz F. 4 marca 2020
Pozytywna opinia

Bezproblemowa finalizacja leasingu. Polecam.

Krzysztof Z. 4 marca 2020
Pozytywna opinia

Najlepsza oferta na rynku i błyskawiczna obsługa. Od momentu kontaktu do wydania auta minęło kilka dni. Z czystym sumieniem można tą firmę. Czysty profesjonalizm!

Paweł S. 11 lutego 2020
Pozytywna opinia

Bardzo kompetentna osoba, profesjonalne podejście do potrzeb klienta.

Łukasz W. 11 lutego 2020
Pozytywna opinia

Polecam firmę JM Finance. Przedstawiciel firmy pomógł mi wybrać najkorzystniejszą dla potrzeb mojej działalności ofertę leasingową, kontakt był bardzo profesjonalny, a co najważniejsze owocny.

Michał K. 9 lutego 2020
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z oferty firmy JM Finance. Otrzymałem najlepszą ofertę na Leasing a ponadto pracownik udzielił mi szczegółowych informacji na temat warunków oferty.

Michał H. 5 lutego 2020
Pozytywna opinia

Pan Mariusz pomógł mi w załatwieniu najkorzystniejszego finansowania na warunkach dużo lepszych niż np. Volkswagen Financial Services, Pekao Leasing, czy mLeasing. Dotyczy to też ceny ubezpieczenia. Bardzo profesjonalne podejście. Polecam!

Natalia Z. 4 lutego 2020
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca, stały kontakt, polecam.

Łukasz L. 15 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Profesjonalne doradztwo i oferta w 100% dopasowana do potrzeb. Polecam!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak JM Finance

Powiązane produkty i usługi: Leasing zwrotnyLeasing zwrotny Grójec,  Leasing, Pożyczka gotówkowa

Oferta

Kredyt Inwestycyjny
Mazowieckie - Warszawa
do uzgodnienia

Masz pomysł na nowy biznes, ale kwota, jaką posiadasz jest niewystarczająca na pokrycie inwestycji? Trafiła się wyjątkowa okazja? Mamy dla Ciebie bardzo korzystne rozwiązanie, jakim jest kredyt inwestycyjny, dzięki któremu nie musisz martwić się, że Twoja wizja zostanie tylko wizją! Pomożemy Ci zmienić ją w przejrzysty...  

Leasing dla firm
Mazowieckie - Warszawa
do uzgodnienia

Potrzebujesz samochodu, maszyn lub urządzeń do Twojej firmy? Dobrze trafiłeś. Mamy najkorzystniejszą ofertę leasingu operacyjnego dla firm. W kilku krokach możemy pomóc Ci pozyskać finansowanie. Leasing samochodów marek takich jak: Volkswagen, Skoda Opel, BMW, Audi. Poznaj ofertę: wkład własny od 0% do 30% wartości...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Krobowska 13, Grójec

WWW

https://www.jmfinance.pl/

Telefon

501 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/JMFinanceGrojec

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Jolanta Bednarek FIRMA USŁUGOWA
Imię (pierwsze) JOLANTA
Nazwisko BEDNAREK
Data rozpoczęcia działalności 2012-08-03
NIP 7971482784
Regon 140806016

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat grójecki
Gmina Grójec
Miejscowość Grójec
Kod pocztowy 05600
Poczta Grójec
Ulica ul. Krobowska
Numer nieruchomości 13

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2012-07-24
Data powstania 2012-07-23
Data rozpoczęcia działalności 2012-08-03

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
Przeważające PKD
6202Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z DORADZTWEM W ZAKRESIE INFORMATYKI
6419Z POZOSTAŁE POŚREDNICTWO PIENIĘŻNE
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6820Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
6832Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
7911B DZIAŁALNOŚĆ POŚREDNIKÓW TURYSTYCZNYCH
7912Z DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZATORÓW TURYSTYKI
8211Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
8559A NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się