Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.
Powiedz jak możemy Ci pomóc

Językowe Świry - Patryk Dąbrowski

Toruń

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Witaj, językowy świrze! Z tej strony Patryk Dąbrowski, entuzjasta języków obcych, wulkan energii i poliglota. Oferuję profesjonalną pomoc w nauce języka francuskiego, angielskiego, hiszpańskiego lub szwedzkiego. Od dziecka uczę się języków, a od pięciu lat pomagam innym osiągać ich językowe cele w innowacyjny sposób. Moje wykształcenie obejmuje licencjat z lingwistyki stosowanej, magisterkę z filologii romańskiej oraz studia podyplomowe z pedagogiki. Mam doświadczenie w nauczaniu, uczestniczyłem w szkoleniach z AI w edukacji i coachingu językowym, a także robię pierwsze kroki w karierze naukowej.

Moje zajęcia charakteryzują się indywidualnym podejściem, skupieniem na celu językowym ucznia i innowacyjnymi metodami nauczania. Oferuję opiekę po godzinach i tworzę własne materiały dydaktyczne, dostosowane do potrzeb ucznia. Korzystam z różnych metod nauczania, bazujących na badaniach naukowych i moim doświadczeniu. Zapraszam do kontaktu, abyśmy mogli omówić Twoje cele językowe i możliwości nauki.

Branża

Obszar działania

Pomorskie, Małopolskie, Mazowieckie, Lubuskie, Śląskie, Lubelskie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie, Podkarpackie, Łódzkie, Opolskie, Podlaskie, Wielkopolskie, Warmińsko-mazurskie, Świętokrzyskie, Kujawsko-pomorskie, Afganistan, Albania, Andora, Arabia Saudyjska, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chiny, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Indie, Irak, Iran, Irlandia, Islandia, Kazachstan, Kirgistan, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Maroko, Mołdawia, Monako, Mongolia, Niemcy, Norwegia, Izrael, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Syria, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Turkmenistan, Ukraina, Uzbekistan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Serbia, Kanada, Stany Zjednoczone, Cypr

Opinie

4.86 / 5
Gwiazdki opinii

36 opinii

5 5
(34)
4 4
(1)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(1)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Paulina R. 19 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jeżeli chcesz uczyć się w super atmosferze i w łatwy sposób to tylko u Patryka. Polecam z całego serca!

Aleksandra K. 17 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Językowy świr jest tylko jeden i jest to niewątpliwie Patryk. Serdecznie polecam.

Aleksandra M. 16 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Patryk faktycznie jest "językowym świrem". Swoją pasją stara się zrazić innych i zdecydowanie mu się to udaje. Jest profesjonalny, punktualny, cierpliwy, a lekcje ciekawe, dopasowane po poziomu ucznia. Nauczyciel na 6.

Anna K. 16 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam! Patryk zaraził mnie pasją do języków.

Jolanta J. 15 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście zarówno do dzieci jak i do dorosłych. Jesteśmy zachwyceni!

Agnieszka K. 15 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca zajęcia z Patrykiem. Mój syn uczy się z przyjemnością a mnie cieszą jego wyniki w nauce. Nasza współpraca trwa już dwa lata i nie zamierzamy odpuszczać do samej matury. Lepiej nie mogliśmy trafić.

Kacper K. 14 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetne lekcje, naprawdę w bardzo przystępny sposób można nauczyć się tu języka, bardzo polecam!

Paulina C. 14 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetny nauczyciel, dzięki niemu mój poziom angielskiego się mocno rozwinął, a atmosfera na lekcjach jest mega. Bardzo mocno polecam.

Luca C. 14 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Super lektor, zajęcia bezstresowe i efektywne bo dopasowane do moich potrzeb, jako nauczyciel czasami - przyznam się! Czerpię od niego inspirację na swoich lekcjach ze względu na jego ciekawe metody. Polecam!

Aleksandra F. 14 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca z Patrykiem jest nie tylko efektywna, ale również przyjemna. Dopasowuje on metody nauki do danej osoby, a dodatkowo sam tworzy materiały. Wkłada w nauczanie całe swoje serce i prowadzi lekcje z prawdziwą pasją. Serdecznie polecam!

Zosia M. 14 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia.

Julia S. 14 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetny nauczyciel, z innowacyjnym pomysłami nauczania i indywidualnym podejściem do ucznia.

Natalia G. 13 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo doświadczony nauczyciel językowy. Elastyczny i cierpliwy, potrafi dostosować swój materiał do potrzeb ucznia, a każda lekcja jest oryginalna i ciekawa. Zawsze na zajęciach przepełnia ucznia pozytywną energią i motywuje do pracy. Jest super, polecam!

Kaja R. 13 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca zajęcia są komfortowe i dostoswane do potrzeb ucznia, Pan Patryk umie świetnie przygotować do sprawdzianów!

Marcin D.  13 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo miłe zajęcia z języka hiszpańskiego, prowadzone w przyjaznej atmosferze sprzyjającej nauce, Patryk jest zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć i chętny na rozwianie wszelkich wątpliwości związanych z językiem. Polecam!

Martyna F. 13 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca! Patryk to niezwykle dobry nauczyciel. Na lekcjach zawsze cudowna atmosfera. Indywidualne podejście do każdego sprawia, że wszystkie lekcje z nim to czysta przyjemność.

Agnieszka K. 13 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Patryk to profesjonalista, który posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Zaraża swoją pasją do nauki języków. Stosuje ciekawe i skuteczne metody nauczania. W swoją pracę wkłada całe serce. Polecam.

Kamila K. 13 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Patryk jest bardzo kompetentnym i rzeczowym lektorem. Zawsze jest dobrze przygotowany do zajęć. Dzięki niemu znacznie pogłębiłam swoje zdolności językowe, oraz zauważyłam u siebie większą pewność w porozumiewania się z innymi w języku angielskim. Serdecznie polecam!

Magdalena K. 13 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie lektora Patryka. Lekcje prowadzi z pełnym zaangażowaniem, zawsze jest przygotowany do lekcji. Indywidualne podejście do ucznia. Zajęcia prowadzone są w przyjemnej atmosferze a efekty współpracy bardzo szybko widoczne.

Patrycja Z. 13 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem właśnie po odbyciu paru lekcji z języka angielskiego z Panem Patrykiem w celu powtórki do egzaminu! Super zajęcia, super lektor, super przygotowany na każdą naszą lekcję! Nie spotkałam się nigdy z tak pozytywnym lektorem i pozytywnie zakręconym na tak wiele języków! Wielkie WOW. Teraz swoją przygodę z angielskim u Patryka ma mój brat 😀

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Językowe Świry - Patryk Dąbrowski
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Dziewulskiego 33, 87-100 Toruń

Telefon

509 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Językowe Świry - Patryk Dąbrowski
Imię (pierwsze) PATRYK
Nazwisko DĄBROWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2024-02-02
NIP 8792754255
Regon 527532499

Siedziba

Kraj Polska

Kontakt

Email patrykdabrowskimail@gmail.com

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2024-02-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8559A NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH
Przeważające PKD
9609Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
8560Z DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA EDUKACJĘ
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
7430Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.