Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

JCSMeble

5

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Witam,
Nasza firma zajmuje się produkcją mebli na indywidualne zamówienie klienta. W swojej ofercie posiadamy:
- kuchnie
- szafy
- garderoby
- meble biurowe
- meble łazienkowe
Zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalne projekty.
Bezpłatny pomiar i wycena!
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu

Branża

Meble na wymiar, Stolarz

Obszar działania

Zachodniopomorskie, Kujawsko-pomorskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Pomorskie, Niemcy

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

11 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Małgorzata K. 29 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Meble kuchenne wykonane starannie, zgodnie z moim wyobrażeniem. Polecam Pana Łukasza!

Aleksandra G. 3 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Praca wykonana na czas, bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dbanie o każdy szczegół, precyzja wykonania, dbałość o detale. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy.

Iwona B. 27 września 2021
Pozytywna opinia

Szybko, w dobrej cenie, profesjonalnie, dokładne wykonanie, możliwość wprowadzenia zmian w trakcie realizacji, bardzo dobry kontakt, jednym słowem polecam bardzo!

Martyna B. 18 września 2021
Pozytywna opinia

Solidne wykonanie i miła współpraca, polecam.

Jarosław K. 17 września 2021
Pozytywna opinia

Super pomysły, solidność wykonania i rzetelne podejście do klienta.

Martyna B. 16 września 2021
Pozytywna opinia

Solidne wykonanie i miła współpraca, polecam.

Kamil K. 5 maja 2020
Pozytywna opinia

Kuchnia wykonana solidnie i szybko. Dokładnie to, o co mi chodziło. Naprawę super. Polecam.

Krzysztof N. 2 lutego 2020
Pozytywna opinia

Polecam Pana Łukasza, bardzo rzetelny fachowiec. Zrobił super robotę w naszej kuchni, garderobie i łazienkach. Wszystkie meble wykonane ze starannością. Cenowo również ok.

Katarzyna C. 24 kwietnia 2019
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona zarówno z szafy z lustrzanymi drzwiami przesuwnymi jak i szafki wiszącej do wc wykonanych przez Pana Łukasza. Okres oczekiwania na meble nie wydłużył się, montaż przebiegł sprawnie. Wykonanie mebli solidne i estetyczne. Polecam!

Justyna D. 11 grudnia 2018
Zapytanie na wykonanie mebli na wymiar, Poznań
Pozytywna opinia

Polecam! Pan Łukasz wykonywał dla nas zabudowę wnęki w przedpokoju, komodę i półki na książki do sypialni. Od projektu do wykonania współpraca przebiegła gładko i bez problemów. Meble zostały wykonane i zamontowane we wcześniej ustalonym terminie. Miałam stały kontakt z Wykonawcą, wiedziałam na jakim etapie są przygotowywane meble. Jeżeli w przyszłości będę miała jakieś zlecenie to na pewno zlecę je Panu Łukaszowi.

Marcin A. 20 września 2018
Zapytanie na wykonanie komody lub szafki, Poznań
Pozytywna opinia

Realizacja szafki na buty - wykonawca staranny, elastyczny w przypadku ewentualnych zmian projektu. Miłym zaskoczeniem była gotowość do sprzątania po pracach montażowych, co nie zdarza się często w tej branży. Polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak JCSMeble

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Grunwaldzka , Poznań

Telefon

691 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się