Powiedz jak możemy Ci pomóc

Jarosław Zych

Zamość

22

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Świadczone przez nas usługi to elewacje, w szerokim znaczeniu ,mycie elewacji ,malowanie, tynkowanie, remonty i wykończenia wnętrz, oraz bezpłatne doradztwo .Rozpoczęliśmy działalność w 2007.

Teren działania firmy to Zamość, Lublin i nie tylko. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Branża

Obszar działania

Dolnośląskie, Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Lubelskie, Mazowieckie, Podkarpackie

Opinie

4.93

Gwiazdki opinii

58 opinii

Pozytywna (57)

Neutralna (0)

Negatywna (1)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Sylwester P. 16 października 2023
Pozytywna opinia

Firma Pana Jarka wykonała usługę sprawnie, z dużą dokładnością, bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi.

Krzysztof S. 13 sierpnia 2023
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolony z wykonania prac firmy Pana Jarka! Elewacja i obróbki blacharskie zostały wykonane na najwyższym poziomie! Doradztwo, wycena logistyka towarów porządek, kultura wszystko tak jak być powinno. Polecam jak najbardziej!

Jakub K. 9 lipca 2023
Szukam firmy do tynkowania elewacji tynkiem akrylowym, 301-400m², Mysłowice
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą pana Jarka. Pan Jarek z ekipą jako jedyni, (a zapytań rozesłaliśmy wiele) podjęli się wykonania w całości czarnej elewacji. Ekipa ta nie zna słowa "problem", ani "nie da się". Terminowi, skrupulatni, pracują starannie i czysto (każdego dnia zostawiali po sobie porządek). Przygotowali wraz z wykonaniem poprawek całą powierzchnię, doradzili przy wyborze producenta tynku zamawiając kolor absolutnie zgodny z naszym życzeniem. Z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z panem Jarkiem - efekty na zdjęciach.

Kj N. 28 czerwca 2023
Szukam firmy do tynkowania elewacji tynkiem silikonowym, 201-250m², Lublin
Pozytywna opinia

Polecam. Terminowo i mam nadzieję że elewacja będzie trzymała się na lata :)

Wiktor  19 czerwca 2023
Szukam firmy do tynkowania elewacji tynkiem silikatowym, do 100m², Lublin
Pozytywna opinia

Bardzo polecam, solidny wykonawca, dotrzymał terminu, sprawnie i dobrze wykonał elewacje.

Daniel M. 25 maja 2023
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia! Szybko i sprawnie wykonali zadanie - tynkowanie elewacji domu. Polecam serdecznie!

Artur K. 15 maja 2023
Zlecę tynkowanie elewacji, do 100m², Lublin
Pozytywna opinia

Szybki kontakt i wycena w dniu wyceny Panowie już pracowali. Zlecenie wykonane szybko i fachowo już 2 dni po wycenie, Panowie po wykonanej pracy po sobie posprzątali. Z czystym sumieniem polecam Pana Jarosława.

Krzysztof S. 9 maja 2023
Potrzebna firma do tynkowania elewacji, 70m², Hrubieszów
Pozytywna opinia

Zleciłem Panu Jarkowi tynkowanie elewacji, dobry kontakt. Prace wykonane zgodnie z umową, sprawnie, na czas. Polecam.

Bartoszczyk W. 5 maja 2023
Pozytywna opinia

Firma pana Jarosława wykonała. Remont przerabiając poszycie dachu wraz z naprawa i malowaniem ścian w moim warsztacie, wykazując się przy tym naprawdę fachową wiedzą i elastycznością w godzinach pracy.

Gustaw K. 22 kwietnia 2023
Zlecę tynkowanie elewacji, do 100m², Świdnik
Pozytywna opinia

Sprawnie , szybko i konkretnie bez zbędnych ceregieli

Grażyna M. 16 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Wszystko w porządku, rzetelna firma. Bardzo polecam.

Karolina J. 6 marca 2023
Pozytywna opinia

Ekipa Pana Jarosława wykonała u mnie zabudowę poddasza w styczniu tego roku, wszystkie prace zostały wykonane w terminie i zgodnie z umową. Pełen profesjonalizm i bezproblemowy kontakt z właścicielem firmy. Szczerze polecam ekipę.

Edward Z. 5 lutego 2023
Pozytywna opinia

Bardzo polecam! Usługa wykonana w terminie, rzetelnie, oraz profesjonalnie, jestem bardzo zadowolony z braku jakichkolwiek niedociągnięć.

Joanna G. 1 lutego 2023
Szukam firmy do tynkowania elewacji tynkiem silikonowym, 450m², Orzesze
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia! Szybko i sprawnie wykonali zadanie - tynkowanie elewacji domu, cena konkurencyjna w stosunku do innych firm, punktualność jak w zegarku. Polecam serdecznie!

Adam P. 27 stycznia 2023
Szukam firmy do ocieplenia elewacji styropianem, 201-250m², Żrebce-Sułów
Pozytywna opinia

Solidna i rzetelna firma, dobrzy fachowcy i wszystko na czas, bez poślizgów terminowych.

Marek D. 8 września 2022
Zlecę ocieplenie elewacji, 401-500m², Lublin
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Jarkiem stała na bardzo wysokim poziomie, jakość wykonanych prac nie pozostawia nic do życzenia. Ekipa prowadzona przez Pana Andrzeja bardzo grzeczna, pracowita i nie robiąca bałaganu na placu budowy. Po zakończeniu prac zaprowadzili porządek wokół budynku, Pan Jarek zapewnia pełną logistykę zakupu oraz dostawy niezbędnych do wykonania inwestycji materiałów według wykonanego wcześniej kosztorysu zatwierdzonego przez inwestora. Trzymał się zapisów umowy, oraz terminowości wykonywanych prac. Wszelkie prace dodatkowe były ustalane i oddzielnie wyceniane. Szczerze polecam skorzystanie z usług Pana Jarka i ekipy Pana Andrzeja.

Agata M. 14 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Firma Pana Jarosława wykonywała w moim nowo wybudowanym domu ocieplenie i tynki zewnętrzne, ocieplenie (wełną) i zabudowę poddasza użytkowego oraz termoizolacje i płytki na balkonach, śmiało mogę polecić. Robota wykonana sprawnie i dokładnie, jestem zadowolona z efektów, Pan Jarosław pomagał w wyborze i zakupie materiałów oraz wiele rzeczy nam podpowiadał jak zrobić lub czego nie robić. Kontakt super zarówno z właścicielem firmy jak i z Panami którzy wykonywali pracę. Polecam.

Sylwester C. 6 marca 2022
Pozytywna opinia

Firma p Jarka wykonała u mnie docieplenie poddasza. Praca wykonana rzetelnie i fachowo. Jestem zadowolony więc śmiało mogę polecić.

Marek F. 27 lutego 2022
Pozytywna opinia

Zgrane ekipy pracowników pięknie i fachowo wykonane prace czystość na miejscu pracy. Polecam każdemu.

Barbara S. 26 lutego 2022
Szukam firmy do ocieplenia elewacji wełną mineralną, 151-200m², Krasnystaw
Pozytywna opinia

Do wykonania docieplenia elewacji nowo wybudowanego domu, postanowiliśmy z żoną poszukać w internecie firmy, która rzetelnie wykona pracę. Przeglądając oferty różnych wykonawców natrafiliśmy na firmę P. Jarka. Po przeanalizowaniu opinii, zaryzykowaliśmy i skontaktowaliśmy się z P. Jarkiem. Po ustaleniu szczegółów firma podjęła się zlecenia. Termin rozpoczęcia prac lekko się przesunął, co było zrozumiałe, po zakończeniu prac pracownicy wykonali swoją robotę perfekcyjnie, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły co jednak wymaga czasu. Teraz mamy piękną elewacje, przy okazji została wykonana podsufitka, parapety, jak i odprowadzenie wody z dachu. Wszystkim oczywiście zajął się P. Jarek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy przez firmę, polecając ją jednocześnie.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Jarosław Zych
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Zamość 22-400, 22-400 Zamość

NIP

000-000-00-00

Telefon

579 ••• ••• Pokaż numer