Jarocin - Usługi, Produkty, Opinie i Zlecenia

Szukając właściwego dostawcy lub wykonawcy w woj. wielkopolskim, Klienci zazwyczaj zapoznają się z cennikami oraz opiniami innych osób. Poszukują porównywarek cen i rankingów firm z Jarocina i regionu. Serwis Oferteo pozwala na wybór firmy, ułatwia weryfikację cen oraz pozwala zweryfikować opinię osób, które już znają tych specjalistów. Oferteo jest świetną odpowiedzią dla wszystkich, którzy planują własne zadanie, nie ważne czy jest to usługa remontu kuchni czy zakup tkanin i dzianin. Konkretnie w Jarocinie swoją działalność w Oferteo prowadzi już 1 297 fachowców najwyższej klasy, których średnia ocen wynosi 4.6, gdzie najwyższa ocena to 5. Szybko i sprawnie, dzięki licznym ofertom w 504 kategoriach, w ostatnim czasie połączyliśmy 390 kupujących i zlecających z właściwymi firmami, dzięki czemu przesłano aż 1 777 ofert! Tym samym mamy 1 777 powodów do dumy. Przykładowe kategorie to usługi tokarskie, domy z bala, odśnieżanie, notariusze, lustra Korzystając z serwisu bardzo szybko znajdziesz odpowiedniego profesjonalistę z Jarocina. Pierwsze oferty możesz poznać w kilka minut. Nie zwlekaj, kliknij jedną z branż poniżej i przekonaj się!

Opinie o fachowcach z Jarocina

INWEST PARTNER Łukasz Klarzyński

  • Opinia pozytywna
  • Przemysław M., Jarocin

Pan Łukasz skontaktował się ze mną zaraz po złożeniu przeze mnie ogłoszenia, przedstawiając bardzo konkretną i ciekawą cenowo ofertę. Nie jestem łatwym klientem, sprawdzam proponowane produkty, wymagam atestów, sprawdzam ich parametry, szukam rozwiązań alternatywnych, efektywnych cenowo. Pan Łukasz odpowiedział na każde moje pytanie, dbał o utrzymanie kontaktu, wyprzedzał wręcz moje pytania i uwagi. Otrzymałem rzetelną informację, świetną ofertę i bardzo dobrą cenę z dostawą bezpośrednio od produ...

Miron Wyduba " mirbud" firma remontowo-budowlana

  • Opinia pozytywna
  • Robert W., Wielkopolska

Witam. Wynajołem firmę Mirbud dwa miesiące temu do zbudowania ściany odgradzajacej parter od piętra w zamieszkiwanej przeze mnie piętrówce. Mieszkam wraz z teściami. wraz z zoną jesteśmy zadowoleni z firmy Mirbud. Właściciel doradził nam komfortowe i modne rozwiązanie, zrezygnowaliśmy z poprzednich zamierzeń. Uzyskaliśmy nie tylko fachowa pomoc, ale także doractwo godne projektanta wnętrz. Na stronie firmy Mirbud pozwoliłem na umieszczenie zdjęcia ściany z drzwiami rozsuwanymi. Pracownicy skończ...

INWEST PARTNER Łukasz Klarzyński

  • Opinia pozytywna
  • Jarosław R., Gryfice

Firma INWEST PARTNER tak jak w nazwie widnieje PARTNER tak można właśnie podsumować tą firmę nie jest to tylko sprzedawca, który chce sprzedać towar tylko jest PARTNEREM w biznesie. Pan Łukasz który reprezentuje firmę dołożył wszelkich starań aby nasza współpraca była jak najlepsza i to nie tylko do momentu zapłaty za materiał ale także po transakcji pytając czy wszystko ok i czy dotarło mimo że odległość pomiędzy nami to ok 300 km dlatego polecam każdemu tego handlowca.

Przykładowe zlecenia mieszkańców Jarocina

Zlecenie transportu samochodu, do 2 ton, Maurepas Cedex F - Jarocin PL

Dodatkowe informacje od Klienta: Renault Master Maxi, potrzebne auto z najazdami. Zlecenie od bezpośredniego zleceniodawcy.

Waldemar C., transport samochodów.

Pozyskanie dotacji UE, 50000zł, Jarocin

Cel dotacji: rozwój firmy. Miejsce inwestycji: obszar miejski. Wkład własny: tak. Kwota dotacji: 50000zł. Liczba utworzonych miejsc pracy: 1. Klient aktywny zawodowo: tak - własna działalność. Informacje o firmie Klienta: nie określono. Przeznaczenie dotacji: na rozwoj sklepu poszerzenie działalności. Termin zakupu usługi: jak najszybciej od 02.02.2015r. Informacje dodatkowe: Klient prosi także o o...

Wojciech Ł., fundusze i dotacje unijne.

Zlecę transport materiałów budowlanych, do 24 ton, Radomsko PL - Jarocin PL

Dodatkowe informacje od Klienta:. Załadunek dzisiaj do godziny 13.00, rozładunek jutro 6.00 rano. Zlecenie od firmy spedycyjnej.

Kasia K., transport krajowy powyżej 3,5t.

Kupię bloczki betonowe kl. 15 w ilości ok. 2000 szt.

Kupię bloczki betonowe kl. 15. Zapotrzebowanie - około 2000 szt. Zakup z rozładunkiem na budowie. Termin realizacji w ciągu miesiąca od dn. 16.06.2015r. Proszę o oferty.

Łukasz K., materiały budowlane.