Janusz Małachowski

Toruń

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Firma remontowo-budowlana działająca od 2000 roku w województwie kujawsko-pomorskim. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach remontowo-budowlanych, obejmujących szeroki zakres prac. Nasza oferta skupia się na najwyższej jakości wykonania, z dbałością o indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów.

Zakres Naszych Usług:

Gładzie i Malowanie: Oferujemy profesjonalne prace związane z gładzami ścienne oraz malowaniem, gwarantując estetyczny i trwały efekt.

Remonty Łazienek: Specjalizujemy się w kompleksowych remontach łazienek, zapewniając nowoczesne rozwiązania, funkcjonalność oraz estetykę.

Hydraulika: Wykonujemy prace hydrauliczne, obejmujące instalacje wodno-kanalizacyjne, montaż armatury oraz naprawy awarii.

Układanie Paneli: Zapewniamy profesjonalne układanie paneli podłogowych i ściennech, dostarczając różnorodne wzory i materiały.

Montaż Drzwi: Realizujemy montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, dbając o solidność, funkcjonalność i estetykę.

Nasze Wartości:

Doświadczenie: Jesteśmy na rynku od 2000 roku, co świadczy o naszym doświadczeniu oraz zdolności dostosowywania się do zmieniających się potrzeb branżowych.

Jakość Wykonania: Stawiamy na najwyższą jakość wykonania naszych usług, korzystając z nowoczesnych technologii i sprawdzonych materiałów.

Indywidualne Podejście: Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych oczekiwań klienta, starając się spełnić nawet najbardziej wymagające wymagania.

Troska o Klienta: Nasze działania opierają się na trosce o dobro klienta, zapewniając terminową realizację zleceń oraz transparentność procesu remontowego.

Lokalność: Świadczymy nasze usługi głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, co pozwala nam skoncentrować się na lokalnym rynku i budować trwałe relacje z klientami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gwarantując fachowe podejście do każdego zlecenia oraz satysfakcję z efektów naszej pracy.

Tel. 507188149

Branża

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

4 opinie

5 5
(4)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Kamil M. 16 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Janusz jest doskonałym fachowcem. Podczas trwania remontu kontakt z Panem Januszem był znakomity. Czerpaliśmy bardzo dużo z Jego doświadczenia i w każdej sprawie czy wątpliwości mogliśmy liczyć na podpowiedź. Efekt końcowy jest lepszy, niż się spodziewaliśmy. Gorąco polecam!

Krzysztof S. 19 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Do wykonania remont łazienki w mieszkaniu, do 5m², Toruń
Pozytywna opinia

Szczerze polecam współpracę z Panem Januszem. Wykonał u nas remont kapitalny łazienki, duży zakres i różnorodność prac. Przeróbki instalacji wodnej, kanalizacyjnej, glazura na posadzce i ścianach. Przeróbka instalacji elektrycznej, montaż luster, wykonanie obudowy rur z wyższego piętra. Dodatkową trudnością był fakt, że budynek ma kilkadziesiąt lat, więc trudno doszukiwać się kątów prostych czy równoległości ścian. Wszystko wykonane perfekcyjnie i starannie. Dysponuje profesjonalnym sprzętem, co dodatkowo wpływa na estetykę i fachowość prac. Na każdym etapie prac, na podstawie swojego doświadczenia, Pan Janusz doradzał rozwiązania. Wszystko wyszło bardzo równo - płytki, kąty, krawędzie, fugi. Widać wysokiej klasy umiejętności i TALENT, poparte fachową wiedzą i dużym doświadczeniem. Jest terminowy i punktualny, a przy tym bardzo uczciwy w podejściu do klienta.

Alicja W. 26 września 2023
opinia potwierdzona
Zlecenie na remont łazienki w mieszkaniu, do 5m², Toruń
Pozytywna opinia

Świetny fachowiec, godny zaufania. Profesjonalne wykonanie. Bardzo dobry kontakt telefoniczny podczas zlecenia. Pan Janusz ma dużą wiedzę na temat swojej pracy, zawsze chętnie służy radą i pomocą. Usługi remontowe na wysokim poziomie, a przy tym bardzo sympatyczna współpraca. Polecam!

Marcin S. 7 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Janusz wykonywał u mnie prace polegające, mówiąc w skrócie, na przeniesieniu kuchni do salonu. Pracy było sporo, m.in. przeciągnięcie mediów z łazienki do salonu, ale Pan Janusz wywiązał się z zadania znakomicie, w wyznaczonym czasie. Z czystym sercem polecam tego fachowca.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Janusz Małachowski
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: GazownikGrzejnikiSzamba betonoweUdrażnianie kanalizacji

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Gagarina 150/18, 87-100 Toruń

NIP

00000000000

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer