Powiedz jak możemy Ci pomóc

Intek-Tech Technika Instalacji Prażuch Piotr

Skowarcz

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

INTEK-TECH Firma z dużym potencjałem oferuje współpracę w zakresie kompleksowej realizacji INSTALACJI:

- ELEKTRYCZNYCH
- TELETECHNICZNYCH
- FOTOWOLTAICZNYCH

Prowadzimy naprawy wyżej wymienionych instalacji oraz obsługę awaryjną technicznych systemów zabezpieczeń pomagających bezpiecznie mieszkać i prowadzić biznes.

Instalacje wykonujemy stosując materiał renomowanych firm polskich i zagranicznych.

Wykorzystywane przez nas materiały posiadają atesty i homologacje dopuszczające do użytku na terenie Polski w obiektach mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej

Oferujemy kompleksowy zakres usług obsługi inwestycji począwszy od konsultacji na etapie koncepcji, montażu i uruchomieniu, skończywszy na szkoleniu i wykonaniu dokumentacji powykonawczej.

Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności serwisowej i instalacyjnej. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia na wykonywanie, konserwacje i pomiary instalacji elektrycznych.

Realizujemy zlecenia od A do Z wychodzące nawet poza ramy branżowe.

Branża

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie, Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

43 opinie

Pozytywna (43)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Adam A. 7 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Firma godna zaufania, profesjonalna obsługa, gorąco polecam!

Lech S. 4 maja 2022
Pozytywna opinia

Rzetelny doradca, sprawdził nie tylko potrzeby, możliwości instalacji, ale również istniejącą sieć elektryczną. Doradził w jaki sposób uzyskać dofinansowanie, zgrana ekipa jeszcze przed terminem zainstalowała wszystko w jeden dzień (7:00 - 15:00). Czysto i elegancko, pozostawiając po sobie jedynie panele na dachu i falownik w piwnicy. Cena przystępna a działająca instalacja już zaczyna się zwracać. Szczerze polecam.

Agnieszka S. 28 listopada 2021
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia, bardzo duża wiedza o fotowoltaice i elektryce, znakomite doradztwo. Ponadto jako jedna z niewielu firm używa materiałów do instalacji (kable, zabezpieczenia, itp.) wysokiej jakości renomowanych producentów.

Marek W. 21 listopada 2021
Pozytywna opinia

Firma Intek-Tech wykonywała u mnie montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu o mocy 9,855kWp – panele LG i falownik SOLAREDGE. Wybór firmy Intek-Tech był konsekwencją tego, że firma LG wskazała Ją jako swojego partnera, zaoferowała korzystniejszą ofertę niż inna firma oraz posiada wysoką ocenę w opiniach. Pomimo, że jest to kosztowna konfiguracja, byłem świadomy swojego wyboru. Pan Piotr nie zniechęcał mnie i nie namawiał na inny zestaw. Firma nie prowadzi agresywnej polityki marketingowej, przedstawiono czytelną i zrozumiałą umowę. Prace zostały wykonane fachowo i terminowo pomimo niesprzyjającej pogody. Zależało mi na czasie, żeby zdążyć przed zmianą prawa w kwestii rozliczania „fotowoltaiki” . Pan Piotr wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem. Wiem, że Intek-Tech wykonuje również instalacje elektryczne. W moim nowo wybudowanym domu instalację elektryczną wykonał zaufany sąsiad elektryk. Ze strony Pana Piotra nie padły banalne i irytujące słowa – „… kto Panu tak sp……ł”. Wręcz przeciwnie, pochwalił instalację. Ponadto należy docenić bardzo dobry kontakt z Panem Piotrem oraz z Panią Kamilą. Zdecydowanie polecam, firma godna zaufania.

Adrian F. 15 listopada 2021
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam, bardzo fachowe omówienie tematu, kontakt z Panem Piotrem bez zastrzeżeń, sam montaż bardzo sprawny, terminowość, oraz pełen profesjonalizm! Ekipa, kończąc pracę sprzątnęła po sobie wszystkie śmieci, mało tego - pracownicy zamietli nawet kostkę brukową.

Stefan Ż. 15 listopada 2021
Pozytywna opinia

Firma Intel-Tech wykonywała u mnie montaż paneli fotowoltaicznych na konstrukcji naziemnej, oraz układała nowy odcinek kabla nn-0,4 kV. Roboty zostały wykonane fachowo i terminowo. Świadczy to o dużym doświadczeniu i umiejętnościach technicznych w zakresie realizacji powyższych prac. Ponadto należy docenić bardzo dobry kontakt z Właścicielem p. Piotrem, oraz pomoc p. Kamili przy uzyskaniu kredytu, pełen profesjonalizm.

Agnieszka M. 10 listopada 2021
Pozytywna opinia

Współpraca z firmą Intek-Tech przebiegła szybko i profesjonalne. Cała ekipa firmy wykazuje się dużym zaangażowaniem w pracę i wysoką kulturą osobistą. Właściciel Pan Piotr świetnie zna swoją tematykę i potrafi prawidłowo doradzić klientowi. Polecam w 100%.

Robert F. 20 października 2021
Pozytywna opinia

Firma Intek-Tech wykonała instalację fotowoltaiczną o mocy 5 kWp. Pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie prac. Instalacja wykonana zgodnie z umową, na czas, solidnie i z dbałością o detale. Doskonały kontakt z właścicielem P. Piotrem. Firma na najwyższym poziomie - gorąco polecam.

Artur G. 9 września 2021
Pozytywna opinia

Firma INTEK-TECH pełen profesjonalizm pod każdym względem. Szybko sprawnie i co najważniejsze dokładnie. Stara instalacja nadawała się do naprawy, wszystko sprawnie poszło. Doradztwo i pomoc na każdym kroku inwestycji. Szczególne podziękowania dla Pani Kamili. Serdecznie polecam.

Piotr D. 16 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm od momentu ofertowania, do momentu oddania instalacji do użytku. Pan Piotr zaoferował również poprawienie przestarzałej instalacji w domu, na co jestem pewien, wielu innych dostawców nie zwróciłoby uwagi. Dzięki temu mogę cieszyć się nie tylko estetycznie wykonaną instalacją fotowoltaiczną, ale też całkiem nową, funkcjonalną rozdzielnią. Montaż wykonany w ciągu dwóch dni z najwyższą starannością i dbaniem o szczegóły. Ekipa pozostawiła po sobie nienaganny porządek. W 100% polecam.

Zbigniew P. 8 lipca 2021
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Intek-Tech. Właściciel, Pan Piotr, ujął mnie swoją wiedzą techniczną, odpowiedział na wszystkie moje trudne pytania dotyczące fotowoltaiki i nie tylko, na które przedstawiciele innych firm nie potrafili, wybrałem panele firmy LG, falownik Solaredge i specyficzną konstrukcję z profili aluminiowych na dachu lekkim. Pan Piotr pomógł mi wybrać optymalne rozwiązanie. Firmowa ekipa szybko i sprawnie zrealizowała moje zamówienie. Wszystko działa!

Małgorzata J. 30 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, świetny kontakt i fachowe doradztwo. Z czystym sumieniem polecamy firmę Pana Piotra, INTEK-TECH. Panowie zakładający instalację fotowoltaiczną wykonywali swoją pracę starannie, a w niedalekiej przyszłości skorzystamy z usług teletechnicznych.

Sebastian J. 29 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalizm w 100%, praca wykonana na czas i solidnie, fachowo pomoc Pana Piotra w sprawie instalacji bezcenna pomógł na każdym etapie prac. Instalacja wykonana na najwyższym poziomie. Jestem zadowolony z wykonanej pracy i polecam firmę Intek -Tech dla tych którzy chcą zakładać fotowoltaiczne. Pozdrowienia dla całej załogi Intek-Tech.

Jacek D. 10 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Firma bardzo profesjonalna. Właściciel jak i wszyscy pracownicy z administracją na czele (dziękuję pani Kamili za fantastyczne opracowanie oferty) najwyższa półka. Kontakt, doradztwo, wykonanie itp. w skali od 1 do 10 daję 10. Gorąco polecam.

Agnieszka R. 23 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Długo zastanawiałam się nad wykonawcą instalacji. Miałam oferty od dużych ogólnopolskich firm, ale zdecydowałam się na firmę Intek-Tech, ponieważ: - Intek-Tech, to firma z długoletnim doświadczeniem, która działa na rynku lokalnym - kontakt z Panem Piotrem, Panią Pauliną i Panią Kamilą jest rewelacyjny, wszystko wyjaśnią i pomogą - profesjonalne podejście od samego początku, aż do zakończenia inwestycji. Firma Intek-Tech przedstawiła mi oferty, w kilku wariantach, jak poprosiłam o modyfikację oferty (dobór innego modelu falownika) nie było z tym najmniejszego problemu. Cały proces od doboru instalacji, doradztwa, uzgodnień, wykonania prac na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, po przeprowadzenie formalności z dostawcą energii do końca przebiegał w sposób bardzo fachowy, szybki i przede wszystkim profesjonalny. Wszystko wykonane solidnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Po każdej wykonanej pracy firma zostawiała po sobie porządek. Pracownicy doświadczeni, mili i kulturalni. Wszystko wykonane zgodnie z umową i terminowo. Serdecznie polecam firmę Intek-Tech wszystkim zdecydowanym na założenie instalacji fotowoltaicznej oraz tym, którzy się nad tym zastanawiają. Naprawdę warto !!!

Maria F. 18 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt i doradztwo właściciela firmy. Instalacja założona w terminie, szybko i starannie. Polecam firmę Pana Piotra.

Krzysztof W. 14 listopada 2020
Pozytywna opinia

Doradcy byli profesjonalni. Z montażu jestem bardzo zadowolony. Cena do materiałów zastosowanych bardzo dobra. Termin wykonania zgodny z umową.

Pawel K. 11 listopada 2020
Pozytywna opinia

Instalacja zainstalowana profesjonalnie zgodnie z ustalonymi terminami. Sprzęt wykorzystany w instalacji jest oceniany wysoko w ogólnodostępnych rankingach. Po 2 miesiącach wszystko działa dobrze. Fachowe doradztwo przed montażem ułatwiło ustalenie parametrów instalacji. Firma pomagała w załatwieniu formalności. Sprawnie wykonany montaż. Ogólnie bardzo dobry kontakt z właścicielem firmy. Polecam.

Wojciech H. 10 października 2020
Pozytywna opinia

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 4,9 kw wykonana terminowo, profesjonalnie z materiałów dobrej jakości. Jedna firma od początku do końca, bez pośredników. Dobry kontakt z klientem i odpowiednie doradztwo. Polecam.

Darek S. 5 października 2020
Pozytywna opinia

Instalacja założona szybko i starannie. Bardzo dobry kontakt z właścicielami. Bardzo polecam firmę!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Intek-Tech Technika Instalacji Prażuch Piotr
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: CctvOgłoszenia budowlaneProjekt instalacji gazowejBranża budowlanaInstalacja grzewczaCctv Pruszcz GdańskiOgłoszenia budowlane Pruszcz GdańskiProjekt instalacji gazowej Pruszcz GdańskiBranża budowlana Pruszcz GdańskiInstalacja grzewcza Pruszcz Gdański,  Instalacja, Elektryczna, Naprawa,  Serwis, Instalatorstwo,  Pomiary, Badanie, Sprawdzenie, Alarm, Kamery, Domofon, Antena, Anteny, Instalacje, Elektryka, Kable, Rozdzielnia, Prąd, Wymiana, Instalacji, Montaż, FotowoltaikaInstalacje elektrycznePrzyłącze elektryczneElektrykDrobne prace elektrycznePomiary elektryczneAlarmyMontaż oświetleniaEkologiczne źródła energii

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Piaskowa, 2, Skowarcz

WWW

intek-tech.eu

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Piotr Prażuch INTEK-TECH Technika Instalacji
Imię (pierwsze) PIOTR
Drugie imię KAROL
Nazwisko PRAŻUCH
Data rozpoczęcia działalności 2011-01-01
NIP 7532245295
Regon 160369563

Siedziba

Kraj Polska
Województwo OPOLSKIE
Powiat nyski
Gmina Kamiennik
Miejscowość Kamiennik
Kod pocztowy 48388
Poczta Kamiennik
Ulica ul. T. Kościuszki
Numer nieruchomości 4
Numer lokalu 2

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2010-12-13
Data powstania 2010-12-06
Data rozpoczęcia działalności 2011-01-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Przeważające PKD
7711Z WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
16036956300045 INTEK - TECH TECHNIKA INSTALACJI PIOTR PRAŻUCH ul.Piaskowa
Skowarcz
POMORSKIE
gdański
16036956300038 INTEK - TECH TECHNIKA INSTALACJI PIOTR PRAŻUCH ul.Dworcowa
Subkowy
POMORSKIE
tczewski
16036956300020 Prażuch Piotr "INTEK-TECH" TECHNIKA INSTALACJI null
Subkowy
POMORSKIE
tczewski

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.