Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

INSTAL-CO-WOD-KAN

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Specjalność firmy to instalacje sanitarne-wodne, kanalizacyjne i centralnego ogrzewania-podłogowe, grzejnikowe oraz montaż wszelkiego rodzaju armatury łazienkowej. Montaż kotłowni na paliwa stałe i ciekłe, montaż piecyków, kuchenek gazowych i ogrzewaczy wody typu Junkers i inne. (uprawnienia). Instalacje wykonuje na terenie Śląsk - Częstochowa i dalej. Firma istnieje od 2019 roku a zdobyte doświadczenie i praktyka pozwala mi na rozwiązania, które dopasowuje do każdego klienta indywidualnie dostosowane do gustu i potrzeby, dbam o terminowość rozpoczęcia prac i gwarantuje serwis na wykonaną instalację.

Branża

Instalacje grzewcze, Hydraulik, Instalacje sanitarne, Instalacje gazowe, Remont łazienki, Remonty mieszkań, Pompy ciepła, Klimatyzacja, Malowanie ścian, Wentylacja i rekuperacja, Remonty biur

Obszar działania

Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

4 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Iwona R. 23 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Pan rozpoznał usterkę od razu jaka jest przyczyna (mimo, że dwie poprzednie firmy rozłożyły ręce i stwierdziły, że nie da się naprawić i trzeba kuc i wymieniać rury). Bardzo miła obsługa. POLECAM.

Artur T. 28 listopada 2019
Pozytywna opinia

Świetny polecam, bezproblemowo, z sugestiami, o nic nie musiałem się martwić.

Krzysztof C. 18 listopada 2019
Pozytywna opinia

W umówionym dniu coś mu wypadło, zadzwonił umówił się na dzień następny, przyjechał zrobił co trzeba, jestem zadowolony z wyników Jego pracy. Polecam.

Paweł S. 20 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Bardzo dobry fachowiec, szybko, sprawnie, bez zarzutu. Polecam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak INSTAL-CO-WOD-KAN

Powiązane produkty i usługi: ElektrykInstalacjeAlarmowe zabezpieczająceElektryk Częstochowa,  Instalacje sanitarne Częstochowa, Instalacje CzęstochowaAlarmowe zabezpieczające Częstochowa,  Instalacje wewnętrzne wodociągowe, Kanalizacyjne, GrzewczeGazowe,  Elektryczne, Ogrzewanie podłogowe,  Grzejnikowe, Przydomowe oczyszczalnie ściekówBiały montaż,  Sedesy, Bidety, Pisuary, Umywalki, Przepływowe ogrzewacze gazowe typu junkers, Terma, Piece eko groszek, Węglowe, Pelet,  Zaprawy po instalacyjne, TynkowanieGlazura,  Płytki, Malowanie,  Gipsówki, Ścianki działoweRozbiórki,  Wkłady kominowe, Kominy z keramzytu, Transport małogabarytowy do 1 tony

Oferta

Instalacje wodne kanalizacyjne i centralnego ogrzewania
Śląskie - Częstochowa

Wykonam instalacje sanitarne w budynkach surowych jak i remontowanych. Instalacje centralnego ogrzewania- grzejnikowe i podłogowe wraz z kotłownią. Instalacje wykonam kompleksowo z białym montażem.

instalacje gazowe
Śląskie - Częstochowa

Wykonuje instalacje gazowe wewnętrzne od licznika. Montaż kotłów i przepływowych ogrzewaczy wody, kuchenek. Uprawnienia eksploatacyjne G3

Instalacje sanitarne biały montaż
Śląskie - Częstochowa

Wykonuje instalacje sanitarne; wodne kanalizacyjne oraz biały montaż. Instalacje centralnego; ogrzewania grzejnikowe i podłogowe oraz kotłownie.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Słowackiego 31, Częstochowa

NIP

573-220-24-73

Telefon

506 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/Hydronag-100734648243961/?modal=admin_todo_tour

Instagram

https://www.instagram.com/?hl=pl

Skontaktuj się