Powiedz jak możemy Ci pomóc

Iga

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Działamy w branży od 2019 roku. Nasza specjalność to opieka nad dzieckiem, kosmetyczka, terapeuta zajęciowy, na terenie Śrem Wielkopolskie. Proponuję Państwu opiekę u siebie w domu. Myślę że jest to wygodniejsze dla mnie jak i dla Państwa. Lubię dzieci (sama posiadam 2 córki 4 i 6lat) i spędzać z nimi aktywnie czas na np. malowanie, rysowanie, gry, śpiewanie, tańce, czytanie, spacery i wiele wiele innych. Jestem dostępna od 6:20 do wieczora.

Branża

Obszar działania

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj opinię

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Iga
Ile dzieci ma być pod opieką?

Oferta

Niania dla Was

Wielkopolskie - Śrem

Witam nazywam się Iga Idziak Mam do zaoferowania Państwu swój czas jako niania u siebie w domu. Jestem osobą nie pracująca. Zajmuje się domem, dziećmi i pomagam mężowi prowadzić działalność gospodarczą (dorywczo dziennie około 1 godziny-elastyczny czas pracy). Uwielbiam dzieci i lubię spędzać z nimi czas. Jestem dostępna od 6:20 do wieczora. Jak ...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Konstytucji 3 Maja, 63-100 Śrem

Telefon

660 ••• ••• Pokaż numer