IDAO Ivan Hrynchuk Warszawa - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak IDAO Ivan Hrynchuk nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

IDAO Ivan Hrynchuk

1

O specjaliście

Witam Państwa serdecznie, oferuję kompleksowe usługi wykończenia mieszkania od A do Z.​
Mam ponad 11-letnie doświadczenie w branży remontowo-budowlanej - co przekłada się na kilkadziesiąt wyremontowanych mieszkań i wielu zadowolonych klientów.
Gwarantuję rzetelne podejście do każdego zlecenia i dokładam wszelkich starań aby każdy klient był zadowolony.
Prace wykonuję rzetelnie, terminowo i z dużą starannością.​ Dbam o właściwe zabezpieczenie miejsca wykonywania prac, zachowanie czystości i porządku.
Mogę doradzić przy wyborze odpowiednich rozwiązań i materiałów oraz w częściowo pomóc przy ich dostawie.
Wykonuję również pojedyncze prace, takie jak: malowanie, gipsowanie czy układanie płytek.
Firma posiada polisę O.C. gwarantującą klientowi pokrycie ewentualnych strat powstałych podczas wykonywania remontu. Udzielam pisemnej 18 miesięcznej gwarancji​ na wykonane prace.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, zapraszam do kontaktu. W pierwszym kroku zostanie wykonana wycena prac, a po jej uzgodnieniu podpisana stosowna umowa.

Z poważaniem Ivan Hrynczuk IDAO

Branża

Firma remontowa, Malarz, Remonty mieszkań, Remont łazienki, Glazurnik, Płyta karton gips, Szpachlowanie, Remonty domów i kamienic, Układanie paneli i parkietów, Remonty biur, Firmy remontowo-wykończeniowe

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

10 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Tomek C. 12 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Jeżeli szukasz specjalisty, któremu chcesz zaufać, to gorąco polecam IDAO. Iwan to profesjonalista w każdym calu: z łatwością można z nim ustalić wszystkie szczegóły i zakres prac. Jest przy tym samodzielny w zaakceptowanym zakresie. W razie czego zawsze jest otwarty na kontakt. Jest też po prostu sympatycznym gościem. Jest słowny i terminowy: pracę realizuje osobiście w takim zakresie w jakim się umawia i w takim czasie jaki obiecuje. To jakość na poziomie z którym się nie spotkałem. Mieszkanie miało być gotowe do niedzieli. W piątek było już zrobione i sprzątnięte. Przejrzystość finansowa: Iwan jest przedsiębiorcą, na wszystko wystawia faktury. Kosztorysuje szczegółowo, a ceny ma uczciwe. Koszty potwierdza, a przy wyborze materiałów jest doskonałym konsultantem. Wszyscy wiemy jakie są rynkowe standardy, Iwan to wyjątek godny pochwały. Schludność: dba o zabezpieczenie mieszkania i czystość podczas prac, nie szczędzi na to czasu i materiałów. Myślenie, doradztwo i pomysłowość. Iwan przedstawia mądre rozwiązania i stosuje technologie i sprzęt adekwatny do pożądanych efektów. Jest przy tym niebywale staranny i dokładny, a jakość jego prac jest na najwyższym poziomie. Iwan, bardzo Ci dziękuję za ciężką pracę i spełnienie moich oczekiwań!

Karol M. 26 maja 2021
Pozytywna opinia

Pan Ivan to niezywkly i kulturalny człowiek w pierwszej kolejności. Nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych! Pełen profesjonalizm, dokładność, każdy detal dopracowany. A co najważniejsze dla klienta WSZYSTKO zgodnie z umową. Polecam szczerze i jeśli potrzeba słownej rekomendacji to służę oczywiście. Oby tylko na takich fachowców się trafiało! Dziękujemy Ivan za całościowe wykończenie naszego domu!

Agnieszka M. 26 maja 2021
Pozytywna opinia

Pan Ivan jest wspaniałym wykończeniowcem. Ze stanu deweloperskiego wyczarował piękny dom. Płytki położone pod linijkę, proste ściany, piękne łazienki. Ogromnym plusem Pana Ivana jest dbałość o porządek, życzliwość i cierpliwość do klienta. Nie wspominając o stawce, która jest bardzo, bardzo konkurencyjna. Wszystko wykonane na czas. Serdecznie polecamy!

Marcin M. 30 marca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo udana współpraca. Wszystko najwyższym poziomie. Szybko, czysto i ładnie.

Jacek K. 26 lutego 2021
Pozytywna opinia

100% zadowolenia z kompleksowego wykończenia mieszkania (cała łazienka łącznie z przeróbkami hydraulicznymi; przesunięcia ścian działowych i punktów elektrycznych; podłogi w całym mieszkaniu; montaż drzwi; malowanie itd.). Wszystkie prace wykonane bardzo starannie, solidnie, terminowo i zgodnie z przekazanymi wytycznymi. Końcowe rozliczenie bez żadnych niespodzianek, zgodne z początkowymi ustaleniami. Na pewno skorzystam ponownie w przyszłości.

Olga A. 12 lutego 2021
Pozytywna opinia

Mega polecam! Życzyłabym sobie, żeby z każdym fachowcem tak się pracowało. Super precyzja, tempo, pomoc na każdym kroku.

Kate K. 6 lutego 2021
Pozytywna opinia

Pragnę wszystkim polecić Pana Ivana. Całkowicie profesjonalny, perfekcjonista w swoim fachu. Wszystko na najwyższym poziomie. Kontakt i terminowość co do minuty. Gorąco polecam.

Tomasz D. 17 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Idealnie wykonane wykończenie mieszkania w każdym zakresie: glazura, terakota, hydraulika, elektryka, można powiedzieć perfekcyjnie i kompleksowo. Remont rozpoczęty i skończony terminowo zgodnie z ustaleniami. Duża wiedza i doświadczenie. Na pewno skorzystam z usług. Szczerze polecam.

Julita M. 17 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Polecam, super specjalista, prace wykonane terminowo, czysto, a przede wszystkim człowiek który doradzi, nie ma, że się nie da. Sama korzystałam już trzy razy z pomocy Pana Ivana i na pewno jeszcze skorzystam. Polecam serdecznie.

Olga B. 17 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Firma bardzo rzetelna, sumienna. Duże doświadczenie. Polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak IDAO Ivan Hrynchuk

Powiązane produkty i usługi: Dom do remontuEkipa remontowaWykończenia domów,  Dom do remontu Warszawa, Ekipa remontowa WarszawaWykończenia domów Warszawa

Oferta

Profesjonalny Remont Mieszkania
Polska - Warszawa
0.00 złdo uzgodnienia

Profesjonalne usługi wykończeniowe, mieszkania pod klucz

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Aleja KEN 21/103, Warszawa

NIP

951-251-42-44

WWW

https://fixly.pl/profil/ivan-hrynchuk-bkzequ_ce

Telefon

511****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Ivan Hrynchuk