Otrzymaj oferty od specjalistów jak HouseOfData nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

HouseOfData

O specjaliście

Rozpoczęliśmy działalność w 2020 roku. Nasza specjalność to odzyskiwanie danych z dysków HDD, odzyskiwanie danych z telefonów, odzyskiwanie danych z dysków SSD, odzyskiwanie danych z kart SD, ściąganie blokad z telefonów, na terenie Łódzkie, Mazowieckie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Małopolskie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Warmińsko- Mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.

Branża

Odzyskiwanie danych, Programista, Strony internetowe, Bazy danych, Obsługa klienta, help desk

Obszar działania

Lubelskie, Mazowieckie, Podlaskie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Dolnośląskie, Wielkopolskie, Małopolskie, Opolskie, Pomorskie, Śląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubuskie, Warmińsko-mazurskie, Podkarpackie, Zachodniopomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

8 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Magdalena S. 2 września 2021
Pozytywna opinia

Bardzo szybka obsługa, informacje o stanie na bieżąco na maila, cieszę się, że trafiłam na tak profesjonalną firmę. Polecam.

Anna H. 27 lipca 2021
Pozytywna opinia

Polecam tę firmę, bardzo szybki i bezproblemowy kontakt, pełen profesjonalizm. Jestem zadowolona ze współpracy.

Dominika K. 1 lipca 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy, sprawnie, szybko i w przystępnej cenie ściągnęli mi z telefonu kod blokady. Kontakt z klientem na najwyższym poziomie, polecam!

HouseOfData, 2 lipca 2021

Bardzo dziękujemy za pozytywna opinię!

Damian K. 15 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Szybko, sprawnie, miła obsługa. W innym laboratorium usługa kosztowała 1000zł więcej. Jestem mile zaskoczony!

Jagoda S. 17 maja 2021
Pozytywna opinia

Super, bardzo profesjonalnie i kontakt wzorowy. Duża kultura osobista, wszystko jasne.

HouseOfData, 20 maja 2021

Pani Jagodo, bardzo dziękujemy za miłe słowa! Jeżeli zdecyduje się Pani na odzysk z 3 dysku, zapraszamy serdecznie.

Marta Z. 16 maja 2021
Pozytywna opinia

Gorąco polecam! Byłam pewna, że moje dane zniknęły i nigdy już ich nie odzyskam. Obsługa bardzo sympatyczna i bezproblemowa. Po kilku dniach odzyskali wszystko co zostało utracone. Dziękuję jeszcze raz i z całego serca polecam. Praca wykonana na 6 z plusem!

HouseOfData, 17 maja 2021

Bardzo dziękujemy Pani Marto!

Sebastian K. 16 maja 2021
Pozytywna opinia

Szybko i profesjonalnie, cena bardzo przystępna. Chciałem odzyskać zdjęcia i filmy z dysku, wszystko się udało w 100%, bardzo polecam firmę.

HouseOfData, 17 maja 2021

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię!

Michał B. 13 maja 2021
Pozytywna opinia

Świetna firma, polecam każdemu! Miałem problem z dyskiem HDD w komputerze stacjonarnym, bardzo szybko uzyskałem pomoc w tej sprawie. Największe wrażenie zrobia na mnie jakość z jaką zostałem obsłużony w każdym aspekcie tego zlecenia. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam pracowników z firmy House of data :)

HouseOfData, 16 maja 2021

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak HouseOfData

Powiązane produkty i usługi: Obsługa informatyczna firmGrafik komputerowyProgramiści,  Usługi programistyczne, Programowanie c, Obsługa informatyczna firm ZamośćGrafik komputerowy Zamość,  Programiści Zamość, Usługi programistyczne Zamość, Programowanie c Zamość

Oferta

Odzyskiwanie danych ze wszystkich nośników
Polska - Zamość
do uzgodnienia

Odzysk danych w każdym przypadku wymaga indywidualnego podejścia, dlatego proces rozpoczynamy od ekspertyzy. Na podstawie analizy jesteśmy w stanie powiedzieć z jakim rodzajem uszkodzenia mamy do czynienia, jakiej metody odczytu użyjemy oraz jaki będzie szacowny czas i koszt. Ekspertyza...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Szczebrzeska 21/214, Zamość

WWW

https://houseofdata.pl

Telefon

881****** Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

NIP 5242910518

Siedziba

Kraj Polska

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.