Gliceryna Koncentrat 1000L, Lisia Góra


Firma GreenTherm specjalizuje się w produkcji innowacyjnych płynów oraz koncentratów przeznaczonych do napełniania instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, tryskaczowych, grzewczych, solarnych i pomp ciepła.
Prezentowane płyny powstają na bazie Glicerolu (propano-1,2,3-triol / gliceryna) .
Ich skład uzupełniają dodatki, takie jak inhibitory korozji, regulatory pH oraz środki biobójcze, które gwarantują doskonałe parametry pracy oraz ochronę instalacji przez wiele sezonów (dla instalacji nowych nawet do 10 lat). Oferowane produkty są ekologiczne: nietoksyczne, w pełni biodegradalne , bezpieczne dla środowiska. Zapobiegają powstawaniu osadów oraz kamienia.
Właściwości produktu:
Głównym składnikiem gliceryny jest glicerol (1,2,3 - propanotriol), alkohol trójwartościowy.
 Jest to bezbarwna ciecz, syropowata o słodkim smaku, nietoksyczna, niedrażniąca, daje uczucie ciepła przy zetknięciu z ciałem. Bezpieczna dla środowiska bowiem szybko ulega biodegradacji i w przypadku awarii nie zagraża glebie i wodom gruntowym.
Powstaje  w procesie przetwarzania oleju rzepakowego i innych olejów roślinnych na BIODIESEL -paliwo ekologiczne do silnika wysokoprężnego. Przetwarzając rzepak na biopaliwo, uzyskuje się ́ glicerynę ́ jako produkt uboczny. Traktowana jest jako produkt „Przyjazny dla Środowiska”. Posiada podobne właściwości jak glikol propylenowy, choć jest od niego tańszy. Wadą jest zdecydowanie większa lepkość (szczególnie w niższej temperaturze), która ogranicza jego wykorzystanie (zdecydowanie większe opory, które przekładają się na zwiększone zużycie energii przez pompy). Zaletą natomiast jest to że ze względu iż jest to produkt biodegradalny zostaje coraz częściej być wykorzystywany do instalacji w obiegu spożywczym

Podstawowe płyny oferowane są w trzech stopniach krystalizacji: -15*C , -25*C , -35*C , oraz koncentrat który można samemu rozcieńczyć do dowolnej temperatury. Dostępne opakowania to: kanister 10L, 20L, beczka 200L, paleto pojemnik 1000L.
Reasumując dlaczego warto współpracować z firmą GreenTherm?
Oferujemy szeroką gamę produktów, przeznaczonych do różnych instalacji i warunków pracy.
Wykonamy również płyn na zamówienie.
Zapewniamy bezpłatne doradztwo przy wyborze płynów.
Nasze koncentraty konserwują instalację i zapewniają jej ochronę na lata.
Wykonujemy płyny fluorescencyjne.
Produkty są zarejestrowane w Globalnym Systemie Identyfikacyjnym ( GS1 ).
Oferowane produkty są 100% pełnowartościowymi płynami.

Polska, Lisia Góra
 
 


Liczba wyświetleń strony: 339