GREEN ACCENT Pracownia Architektury Krajobrazu Kraków - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak GREEN ACCENT Pracownia Architektury Krajobrazu nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

GREEN ACCENT Pracownia Architektury Krajobrazu

O specjaliście

GREEN ACCENT Pracownia Architektury Krajobrazu świadczy usługi z zakresu kompleksowego projektowania krajobrazu. Wykonujemy projekty zagospodarowania przestrzeni z uwzględnieniem ukształtowania terenu, odwodnienia i nawodnienia terenu, projekty nawierzchni, elementów małej architektury ogrodowej oraz projekty zieleni.
W naszych projektach nacisk kładziemy na estetykę w połączeniu z funkcjonalnością. Techniczne podejście do tematyki projektowania krajobrazu pozwala nam radzić sobie z terenami o skomplikowanej rzeźbie terenu, które dostosowujemy do wygodnego użytkowania oraz atrakcyjnej prezencji.
Kompleksowe podejście do projektowanej przestrzeni umożliwia nam zagospodarowanie terenu w taki sposób, aby wszystkie jego elementy współgrały ze sobą, pozostawały spójne pod względem stylistycznym, spełniały odpowiednie funkcje jak również działały pod względem technicznym.
Projekt wykonany dla Inwestora w ten sposób pozwala na dokładne zaplanowanie kolejności etapów jego realizacji, wyliczenie kosztów z tym związanych jak również zaoszczędza czas oraz nerwy.
Działalność projektową prowadzimy na terenie województw Podkarpackiego i Małopolskiego.

Branża

Projektowanie ogrodówOgrodnikTarasyOczka wodne i basenyAltany

Obszar działania

Podkarpackie, Łódzkie, Śląskie, Mazowieckie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Opolskie, Podlaskie

Opinie

Gwiazdki opinii 1 opinia

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Bartosz M., 24 maja 2020
Pozytywna opinia

Podsumowanie, po zrealizowaniu dwóch projektów. Zalety to doskonały kontakt z klientem, cierpliwość także dla klientów dociekliwych i zmieniających koncepcje; bardzo dokładne ustalenie oczekiwań klienta – nie narzucanie gotowych rozwiązań, zdolność do słuchania (to chyba jedna z najważniejszych cech architektów, niestety rzadka!); przedstawianie – nawet w ramach wstępnych pomysłów – propozycji dobrze przemyślanych (nie rzucanie pomysłów ot tak, żeby było); kreatywność; jakość projektu – bardzo szczegółowe rysunki, czytelne dla wykonawców; precyzyjne pomiary przedprojektowe (dobrze, że je zleciłem bo koszt prawie żaden, a nie było potem niespodzianek – projekt zgadzał się z tym co w terenie). Pierwszy raz, podczas pracy z architektami, doświadczyłem tak dużej życzliwości i wsparcia na etapie wykonawczym, choć nie zlecałem nadzoru i nie płaciłem za to. Bez dodatkowego wynagrodzenia projektanci np. kilkakrotnie zmieniali, na moją prośbę, koncepcję ogrodzenia i udzielali niezliczonych konsultacji, gdy miałem jakieś wątpliwości lub, gdy zgłaszali je wykonawcy. Dodatkowy atut tej firmy, to dobre rozeznanie rynku materiałów, projekt zawierał konkretne propozycje, z podaniem danych firm, gdzie można zakupić np. oświetlenie, elementy ogrodzenia, oczywiście też kostkę, ale także elementy nieoczywiste takie jak np. bramki wielofunkcyjne na mini-boisko. Wady - terminy realizacji projektu nie są zbyt szybkie, ale to pochodna tego, że firma realizuje projekty we własnym zakresie i nie firmuje prac cudzych (jak mi się wydaje), no i tego, że nie idą na ilość, tylko jakość. Nie są tani, ale uwzględniając jakość i dostępność, także wiele miesięcy po rozliczeniu projektu i gotowość do wykonywania różnych przeróbek i udzielania konsultacji, bez dodatkowego wynagrodzenia, ceny nie są z sufitu. Podając terminy są konserwatywni i biorą zapas na nieoczekiwane sytuacje. W moim przypadku projekty powstały przed terminem wpisanym w umowach.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak GREEN ACCENT Pracownia Architektury Krajobrazu

Powiązane produkty i usługi: Projektowanie zieleni,  Nowoczesne ogrody, Projektanci ogrodów, Ogrody aranżacje, Projektowanie ogrodów cennik, Projektowanie zieleni Kraków, Nowoczesne ogrody Kraków, Projektanci ogrodów Kraków, Ogrody aranżacje Kraków, Projektowanie ogrodów cennik Kraków, Projektowanie odwodnienia i nawodnienia terenu, Projektowanie elementów małej architektury, Inwentaryzacje zieleni

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Słoneczna 15, Gaj , Kraków

Telefon

666****** Pokaż numer

Telefon

666****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Aleksandra Ślusarz

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy GREEN ACCENT PRACOWNIA ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU ALEKSANDRA ŚLUSARZ
Imię (pierwsze) ALEKSANDRA
Drugie imię JANINA
Nazwisko ŚLUSARZ
Data rozpoczęcia działalności 2018-06-04
NIP 8133779972
Regon 380226451

Siedziba

Kraj Polska
Województwo PODKARPACKIE
Powiat Rzeszów
Gmina Rzeszów
Miejscowość Rzeszów
Kod pocztowy 35604
Poczta Rzeszów
Ulica ul. Słonecznikowa
Numer nieruchomości 31

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-05-15
Data powstania 2018-05-14
Data rozpoczęcia działalności 2018-06-04

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
Przeważające PKD
9003Z ARTYSTYCZNA I LITERACKA DZIAŁALNOŚĆ TWÓRCZA
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.