Parowe czyszczenie jako alternatywa dla standardowych metod, podnosząca higienę powierzchni
Otrzymaj oferty od specjalistów jak GRAND ESP "Para Puf" nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

GRAND ESP "Para Puf"

1

Parowe czyszczenie jako alternatywa dla standardowych metod, podnosząca higienę powierzchni

Autor: Patryk Kliś, publikacja: 2020-05-14

Grand ESP "Para Puf" powstało z myślą o klientach branży sektora prywatnego. Domy i mieszkania, które sprzątamy do dziś dnia były motoryką do wprowadzenia dalszych rozwiązań w naszej firmie. Jako że nasz park maszynowy jest w ciągłym rozwoju chcieliśmy zwrócić uwagę, iż standardowe czyszczenie tzw. mopami nie daje skuteczności usunięcia drobnoustrojów, lecz tylko je przenosi i rozciera po czyszczonej powierzchni.

Czyszczenie parowe

Jak pewnie mało kto wie, genezą powstania parowego czyszczenia jest przypadek. Amerykański bimbrownik skierował wylot parownika przy destylacji na posadzkę garażu i tak wymyślił pierwszą nieudolną maszynę parową. Jako że w czasach prohibicji wieści o nowościach technologicznych szybko obiegały świat, dotarły również do Niemiec. Karcher (znane nazwisko) bardzo wnikliwie zbadał technologię i tak wymyślił pierwsze parownice, które od lat służą również w przemyśle i czyszczą powierzchnie niedostępne dla innych systemów, np. mycia wysokociśnieniowego, które może uszkodzić tablice sterujące.

Jako firma, która jest rzetelna, zajęliśmy się wszystkimi dziedzinami i prowadzimy obszerne cykliczne prace w kierunku rozwoju technologii czyszczenia i doczyszczania parą wodną. Specjalizacja przemieniła się w pasję, którą na co dzień staramy się zmieniać w znakomite systemy dobierane indywidualnie przy zachowaniu wewnątrzzakładowej kontroli jakości. Pasjonaci czystości zaczynają rozmowy z osobami, które są właścicielami miejsc od lat czyszczonych metodami tradycyjnymi. Docierając do coraz większej ilości miejsc, przekonujemy się, iż dezynfekcje przeprowadzane parą wodną usuwają skutecznie nieprzyjemne zapachy z pomieszczeń oraz zabijają do 99% drobnoustrojów z powierzchni czyszczonej. Dobrze wykonane usługi parowania wspomagane są wysokowydajnymi odkurzaczami przemysłowymi do odsysania wody. Dodatkowo wprowadziliśmy usługi szorowania, aby odspajać całkowicie kilkunastoletni brud oraz pozostałości po tradycyjnych metodach. Nasze działania mają na celu sterylizację pomieszczeń, samochodów, biur, miejsc obsługi klientów i innych. Połączenie trzech podstawowych usług przyczynia się do dania kompleksowych rozwiązań inwestorom.


Opracował:
Patryk Kliś
GRAND ESP "Para Puf"

Sprzątanie biur - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 9 341 Firm Sprzątających Biura najlepszych w 2021 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Więcej poradników o sprzątaniu biur