Grajewo

Już od dawna zastanawiasz się jak można łatwo porównać oferty kilku docenianych firm z Grajewa i woj. podlaskiego? Nie wiesz jak otrzymać cennik zleceń w Twoim rejonie? Serwis Oferteo umożliwia wyszukanie firmy, upraszcza weryfikację cen oraz pozwala poznać opinię osób, które już z daną firmą współpracowały. Oferteo jest idealną odpowiedzią dla tych, którzy rozpoczynają własne zadanie, nie ważne czy jest to usługa remontu kuchni czy zakup drewna opałowego. Na dzień dzisiejszy w Grajewie swoje usługi w Oferteo oferuje już 522 profesjonalistów najwyższej klasy, którzy przez Klientów oceniani są na 4.1 (skala od 1 do 5). Mnogość branż jest na tym terenie bardzo imponująca. Zarejestrowani w serwisie specjaliści składają oferty już w 515 branżach, w tym obróbki blacharskie, dekarskie, styliści, projektanci, w ogrodzie, przed domem, układanie wykładzin, wynajem pojazdów. Z Oferteo dopasowanej firmy w powiecie szukało już 475 osób, które do tej pory otrzymały 1 031 ofert w odpowiedzi na swoje zapytania. Przetestuj nas, kliknij w jedną z kategorii poniżej, opisz nam czego szukasz i pozwól nam znaleźć dopasowanego specjalistę z Grajewa za Ciebie!

Wybierz branżę w mieście Grajewo

Energia odnawialna

Opinie o fachowcach z Grajewa

ABEL MARIUSZ POPKO

Krystyna N., Rajgród

Ofertę otrzymałam bardzo szybko i była to najniższa cena przy tych samych parametrach pelletu. Pan Mariusz Popko po moim telefonie zaproponował, że dostarczy nam osobiście 10 worków pelletu do sprawdzenia. Pellet jest w trakcie sprawdzania. Jakość pelletu jest dobra dlatego, też pod koniec miesiąca dokonam zamówienia na większą ilość.

Complex Floor Grzegorz Tomczyk

Przemysław K., Grajewo

Dziękuję firmie za zrealizowanie kolejnej inwestycji, tym razem był to obiekt WillaMarcella De Lux. Super szybkie wykonanie zlecenia. Dziękuję za poświęcone noce, dzięki czemu można było otworzyć obiekt w terminie. Mam nadzieję, że to nie nasza ostatnia współpraca. Pozdrawiam i polecam, Przemysław Kacmajor.

TEXTIPOL

Danuta K., Cardiff

Bardzo solidna firma, na początku służą fachową poradą, później współpraca z naszym oddziałem w UK przebiegała doskonale, szybko, przeprowadzają cały etap projektu od uszycia pierwowzorów, aż do produkcji poszczególnych modeli z pełnym profesjonalizmem. POLECAM!!!

Przykładowe zlecenia mieszkańców Grajewa

Szukam pelletu, 120t, Grajewo

Ilość: 120t. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: coroczny zakup. Wymagania dodatkowe:. - do dalszej odsprzedaży, - pellet jasny. workowany, nie przemysłowy, - handluję pelletem około 7 lat, proszę o poważne propozycje. Termin zakupu: w ciągu miesiąca

Mariusz P., pellet drzewny.

Zapytanie o wykonanie makijażu dla 1 osoby, Grajewo

Rodzaj usługi: makijaż. Rodzaj pielęgnacji skóry: klasyczny. Liczba obsługiwanych osób: 1 osoba. Miejsce wykonania usługi: w salonie kosmetycznym. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin realizacji usługi: Klient nie wie.

Agnieszka Ś., kosmetyka ciała i twarzy.

Zlecenie na kompleksowe wykonanie elewacji styropianem, tynkiem akrylowym, 201-500m², Grajewo

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy. Powierzchnia: 201-500m². Rodzaj materiału: styropian, tynk akrylowy. Dostawca materiałów: zleceniodawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: firma. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz.

Paweł M., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Zakupię ekogroszek, 2t, docelowo 6t co roku, Grajewo

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 6t. Wymagania dodatkowe: Wegiel groszek brunatny. Termin zakupu: w ciągu miesiąca

Artur B., węgiel ekogroszek.

Okna, PCV, 2szt., Grajewo

Klient jest zainteresowany ofertami na: okna. Klient chce otrzymać oferty na: zakup i montaż okien. Liczba okien: 2. Rodzaj okien: PCV. Informacje dodatkowe: nie określono. Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz. Klient szuka również ofert na: nie określono.

Karolina Ł., okna.