Powiedz jak możemy Ci pomóc

Generali Małgorzata Jankowska

Gdańsk

2

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Generali jestem związana już blisko od 20 lat. Najpierw jako zadowolona, wieloletnia klientka której zależało na ochronie swojej pięcioosobowej rodziny w różnych nieprzewidzianych sytuacjach, postanowiłam również związać z tą firmą swoje życie zawodowe. Wyznaję zasadę w życiu i w pracy - "Traktuj innych ludzi tak jak sama chciałabyś być potraktowana".
Sprawnie i szybko doradzamy w zakresie ubezpieczeń. Naszym atutem jest wieloletnia obecność na rynku i stałe dostosowywanie się do zmieniających realiów w branży ubezpieczeń. Mamy na uwadze dobro Klienta i jego potrzeby, dzięki czemu nasi Klienci są zadowoleni z naszych usług i chętnie do nas wracają.

Branża

Obszar działania

Warmińsko-mazurskie, Dolnośląskie, Mazowieckie, Wielkopolskie, Podlaskie, Zachodniopomorskie, Małopolskie, Podkarpackie, Śląskie, Lubuskie, Pomorskie, Opolskie, Lubelskie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Kujawsko-pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

13 opinii

5 gwiazdek (13)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Sylwia A. 14 lutego 2024
Potrzebuję ubezpieczenia na życie, poniżej 50 000 zł, Gdynia
Pozytywna opinia

Bardzo jestem zadowolona z Pani Małgorzaty , bardzo profesjonalne podejście do klienta . Polecam!

Mateusz P. 6 grudnia 2023
Potrzebuję ubezpieczenia na życie, 50-100 tys. zł, Rumia
Pozytywna opinia

Polecam, Pani Agentka profesjonalnie i uprzejma. Oferta konkurencyjna.

Wioletta S. 4 października 2022
Pozytywna opinia

Nie nachalność, miła osoba, pełen profesjonalizm.

Maria W. 21 września 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalność i zaangażowanie Pani Małgorzaty, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów, nawiązywanie przyjacielskich relacji. Bardzo cenię współpracę z Panią Małgorzatą.

Cezary B. 4 września 2022
Pozytywna opinia

Pani Małgosia jest bardzo kompetentna i rzetelna. Zawsze pełen profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Udziela niezbędnych informacji kiedy tego potrzebuję. Mogę liczyć na jej wsparcie i radę w każdej sytuacji i czasie. Pomaga w wypełnianiu koniecznej dokumentacji. Jest zawsze dostępna i nie mam problemu by się z nią skontaktować. Jest osobę wysokiej kultury osobistej, bardzo otwartą i życzliwą. W mojej ocenie jest osobą godną polecenia jako agent ubezpieczeniowy.

Sylwia N. 4 września 2022
Pozytywna opinia

Kompetencja Pani Małgorzaty, dokładne opisanie przedstawianej oferty i cierpliwe wyjaśnianie wszystkich niejasnych dla mnie elementów z jednoczesnym poczuciem humoru. Polecam Panią Małgorzatę z całego serca. Czuje się po prostu bezpieczna .

Mariusz R. 4 września 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście do klienta z dużą wiedzą i doświadczeniem to u Pani Małgorzaty priorytet. Potrafi dobrać ubezpieczenie odpowiednie do potrzeb i doradzi najkorzystniejszy wariant. Polecam każdemu.

Alina C. 3 września 2022
Pozytywna opinia

Pani Małgorzata jest miłą, kompetentną osobą; zawsze znajduje czas na rozmowę i rozwianie moich wątpliwości. Gorąco polecam

Iwona C. 2 września 2022
Pozytywna opinia

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Panią Małgorzatą Jankowską. Jest osobą rzetelną , kompetentną i merytoryczną .

Anna J. 1 września 2022
Pozytywna opinia

Wysoki profesjonalizm, czytelna komunikacja ciekawe oferty. Polecam!

Karolina K. 1 września 2022
Pozytywna opinia

Pani Małgorzata zawsze jest do dyspozycji, szybko odpisuje na wiadomości, pilnuje terminów upływających polis. Polecam

Iwona Z. 1 września 2022
Pozytywna opinia

Bardzo owocna współpraca, profesjonalne doradztwo i empatyczne podejście do klienta. Pani Małgorzata potrafi w prosty i zrozumiały sposób przedstawić informacje dotyczące niuansów ubezpieczeń, polis i dobrać odpowiednie do potrzeb klienta. Jednocześnie jest zawsze chętna do pomocy w razie jakichkolwiek problemów.

Piotr K. 1 września 2022
Pozytywna opinia

Szybko, sprawnie i klarownie. Duza wiedza, zaangazowanie doradcy i opiekuna.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Generali Małgorzata Jankowska
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Ubezpieczenia indywidualne np. zawierające tylko umowę na wypadek śmierci (pod kredyt)

od 20 do 1000 zł

Ubezpieczenia indywidualne np. zawierające tylko umowy zdrowotne.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie dla Seniorów ( wiek zawarcia między 60 a 80 r.ż. )

od 74 do 74 zł

Pakiet ubezpieczenia dla Seniorów obowiązuje dożywotnio. Istnieje możliwość modyfikacji aby dopasować ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb klienta. Modyfikacja jest możliwa poprzez zwiększenie sumy ubezpieczenia (w umowach na szarych polach) lub dodanie umowy nie ujętej w cenie Pakietu (Druga opinia medyczna).

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Hołdu Pruskiego 8/1, 80-321 Gdańsk

NIP

9570260725

WWW

www.jankowska-ubezpieczenia.pl/

Telefon

501 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/coverlifeMJ