Sufit napinany, Szczecin - Oferta nr153698 - Oferteo.pl
 

Sufit napinany, Szczecin


Cena brutto: 160.00 PLN

Sufity napinane charakteryzują się dużą odpornością na wilgoć, grzyby czy pleśń.
Ponadto inwestor otrzymuje efekt dodatkowej izolacji akustycznej, ponieważ doskonale wytłumiają dźwięki. Oświetlenie sufitowe w tym wypadku może być zróżnicowane. Są też łatwe w utrzymaniu czystości. Idealnie nadają się, nie tylko do prywatnych mieszkań, ale też do pomieszczeń usługowych. Ogromną zaletą sufitów napinanych jest ich szybki demontaż i możliwość wprowadzenia poprawek.Sufity napinane nie tylko ukrywają nieestetyczny wygląd starego sufitu, ale też mogą optycznie powiększyć wnętrze. Taką możliwość daje opcja zastosowania struktury lustrzanej. Z kolei wysokie pomieszczenia mogą zostać optycznie obniżone. Podwieszane sufity często powodują wybrzuszenia, natomiast napinana wersja jest gładka i równa. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć fantazyjne kształty i wszystko, na co nie pozwoli technologia gipsowo-kartonowa.

Na rynku dostępne są również sufity napinane z nadrukiem UV – świecą i jaśnieją całą powierzchnią. Kolory i wzory są właściwie dowolne. Efekt można dodatkowo wzmocnić za pomocą taśm LED. Wiele firm oferuje sufity zamszowe i wyspowe. Niektóre aranżacje, do których zostały użyte powłoki napinane potrafią zrobić piorunujące wrażenie.

Ceny montażu sufitów napinanych są ustalane indywidualnie, przede wszystkim brane jest pod uwagę oświetlenie, wysokość montażu, wielkość powierzchni oraz inne zmienne.

Zachodniopomorskie, Szczecin
 
 


Liczba wyświetleń strony: 607