FU "AD-MAR" Gdańsk - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak FU "AD-MAR" nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

FU "AD-MAR"

7

O specjaliście

Nasza działalność rozpoczęła się na początku 2015 roku, dlatego uważamy się za nową firmą na rynku, ale z bogatym doświadczeniem. Nasza firma to grupka ludzi, którzy wcześniej z powodzeniem pracowali w przedsiębiorstwach zajmujących się kompleksową obsługą terenów zielonych oraz utrzymaniem czystości w budynkach mieszkalnych. Posiadamy niezbędny sprzęt i kompetencje do powierzonych nam zadań w wyżej wymienionych dziedzinach.

Umiejętności jakie posiadamy, znalazły uznanie w oczach jednych z większych deweloperów na terenie Trójmiasta, jakimi są Grupa Inwestycyjna Hossa Sp. z o.o. oraz INPRO S.A., a także kilku biur Zarządzania Nieruchomościami. Wykonujemy dla nich zlecenia polegające na kompleksowym utrzymaniu terenów zielonych oraz czystości wewnątrz nieruchomości przy Inwestycji Garnizon, Osiedle Wróbla Staw oraz wielu Wspólnot Mieszkaniowych na terenie Trójmiasta. Jakość naszych prac skutkuje kolejnymi zadaniami, jakie powierza nam Zarządy spółek oraz Zarządcy.

Działamy głównie na terenie Trójmiasta, jednak chętnie podejmiemy się także nowych wyzwań w dalszych częściach województwa pomorskiego.

Oferujemy Państwu wysoką jakość naszych usług, wysokie kompetencje naszych pracowników, rzetelne podejście do powierzonych nam zleceń, fachowe doradztwo, a także konkurencyjne ceny za nasze usługi w porównaniu z cenami, jakie proponują znane firmy, które od lat istnieją na rynku.

Przede wszystkim zależy nam na satysfakcji Klienta, nie naciągamy na dodatkowe koszta, nie zawyżamy cen, nie "mydlimy" oczu. Szczerość i uczciwość to dla nas podstawa i tych zasad się trzymamy,

Zapraszamy do współpracy, naprawdę warto skorzystać z naszych usług i na własnej skórze przekonać się o prawdziwości wyżej wymienionych słów.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Hanna L. Gdańsk, 4 maja 2017
Zlecę sprzątanie mieszkań pod wynajem, 40-50m2, Gdańsk
Pozytywna opinia

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak FU "AD-MAR"

Powiązane produkty i usługi: Zakładanie ogrodówTarasy ogrodoweWiata ogrodowaZakładanie ogrodów GdańskTarasy ogrodowe GdańskWiata ogrodowa Gdańsk,  Kompleksowe utrzymanie trawników, Cięcia pielęgnacyjne i formujące rośliny, Nawożenie, Pielenie, Podlewanie, Nasadzenia, Projektowanie terenów zielonych, Utrzymanie czystości wewnątrz nieruchomości, Mycie hal garażowych i przemysłowych, Ciśnieniowe mycie wskazanych powierzchni

Oferta

Kompleksowa obsługa terenów zielonych
Polska - Gdańsk
1.00 złdo uzgodnienia

Mamy przyjemność zaoferować Państwu kompleksowe utrzymanie istniejących już terenów zielonych, jak również tworzenie i aranżację nowych ogrodów, rabat i donic kwiatowych.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Kurierów Armii Krajowej 2d/6, Gdańsk

Telefon

690****** Pokaż numer

Telefon

690****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Adam Danielewicz

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy "AD-MAR" MARTA CYBULSKA
Imię (pierwsze) MARTA
Nazwisko CYBULSKA
Data rozpoczęcia działalności 2015-01-15
NIP 5030047612
Regon 360555621

Siedziba

Kraj Polska
Województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Powiat golubsko-dobrzyński
Gmina Golub-Dobrzyń
Miejscowość Mokry Las
Kod pocztowy 87400
Poczta Golub-Dobrzyń
Numer nieruchomości 1

Kontakt

Email cybulska.marta20@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2015-01-16
Data powstania 2015-01-16
Data rozpoczęcia działalności 2015-01-15

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
Przeważające PKD
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
8110Z DZIAŁALNOŚĆ POMOCNICZA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH
8121Z NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8122Z SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
8129Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.