Usługi frezowania ploterem CNC, Pomorsko - Oferta nr190458 - Oferteo.pl
 

Usługi frezowania ploterem CNC, Pomorsko


Cena brutto: 1.00 PLN
do uzgodnienia

Nasz Ploter CNC Serii Expert to wysokiej klasy centrum obróbcze CNC. Ploter został zaprojektowany przy współpracy z wymagającymi użytkownikami ploterów frezujących oraz przy pomocy ekspertów z dziedziny budowy maszyn. Dzięki temu opracowano serię obrabiarek pozwalającą na szybką, dynamiczną i jakościową pracę. Obrabiarka ta dedykowana jest do automatyzacji i minimalizacji kosztów produkcji oraz podniesienie wydajności.

Maszyna zbudowana jest na bazie sztywnej spawanej, żebrowanej, stalowej konstrukcji, która jest odprężona i obrobiona z jednego mocowania na wielkoformatowych centrach obróbczych. Dzięki takim zastosowaniom posiada wysoką stabilność i precyzje obrabianych elementów.

Dzięki zastosowaniu w naszym ploterze wysokiej mocy wrzeciona (9,5 kw) oraz uzbrojeniu w magazyn narzędzi jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia produkcyjne o wolumenie mniejszym i większym w bardzo krótkim terminie.

Przyjmujemy zlecenia na produkcje elementów powtarzalnych frezowanych, ciętych w tworzywach sztucznych a także metalach miękkich.

Materiały dedykowane:

kompozyty: dibond, alucobond itp.
tworzywa sztuczne: poliwęglan, PCV, plexi, teflon, poliamidy, gambit, guma, itp.
drewno lite oraz płyty drewnopochodne: sklejki, płyty wiórowe, MDF, OSB itp.
pianki, materiały ekstrudowane, itp.
stal i metale miękkie: aluminium, mosiądz, miedź, brąz itp.
Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Prześlij nam swój projekt, postaramy się w najkrótszym możliwym czasie przesłać tobie informacje o możliwości wykonania, terminie i cenie realizacji twojego zamówienia.

Zapraszamy do współpracy firmy produkcyjne, które wymagają wykonania elementów na ploterze CNC

Polska, Pomorsko
 
 


Liczba wyświetleń strony: 6