Fotowoltaika Zielona Góra - Najlepsi w 2022

Najlepsi Specjaliści od Fotowoltaiki w Zielonej Górze, 2022

360 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Fotowoltaika Zielona Góra - Ranking Najlepsi 2022

Już 360 Sprzedawców Fotowoltaiki z Zielonej Góry złożyło 421750 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie sprzedawcy fotowoltaiki może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Sprzedawców Fotowoltaiki w 2022 r. z Zielonej Góry.

Średnia ocena sprzedawców fotowoltaiki w Zielonej Górze to 4.97 (na podstawie 3755 opinii).

Fotowoltaika Zielona Góra
Maria C.

Spotkałam się z profesjonalizmem, życzliwością i sumiennością. Uzyskałam konkretne informacje, za którymi szły zapowiadane działania. Wszystko odbyło się sprawnie i szybko. Pracownicy serdeczni, służący wszelkimi wyjaśnieniami. Ekipa montująca sprawiła się doskonale. Urządzenie właściwie zamontowane, bez usterek, co potwierdził audytor. Polecam Edison Energię wszelkim potencjalnym zainteresowanym fotowoltaiką.

4.73 (51 opinii)
Bio-Energy Damian Podłuski - Panele Słoneczne Zielona Góra
Bartosz B.

Pełen profesjonalizm, firma zapewnia doradztwo, pomiary, zamówienie osprzętu, instalację, zgłoszenie do ZE. Instalacja 30 modułów i całego osprzętu zajęła dwa dni (od rana do wieczora). Szef pracował wraz z ekipą na dachu. Ekipa używała profesjonalnego sprzętu, wszyscy byli sympatyczni, uprzejmi i odpowiadali na wszystkie zadane pytania. Jeśli zbuduję kolejny dom, to montaż fotowoltaiki kolejny raz powierzę firmie bio-energy z Zielonej Góry.

5.0 (143 opinie)
EkoProjekt Polska Sp. z o.o. - Energia Odnawialna Poznań
Marek K.

Przedstawiciel handlowy Pan Jakub bardzo dobrze współpracował z inwestorem, duże zainteresowanie przebiegiem prac, dyspozycyjny. Firma posiada ciekawe warunki płatności, prace wykonano nawet z małym wyprzedzeniem ostatecznego terminu, montażyści młode chłopaki, ale wiedzieli co robić, prace wykonano w czasie 7 godzin. Firma godna polecenia.

4.96 (112 opinii)
Copernicus Sun S.A. - Ogniwa Fotowoltaiczne Wrocław
Dariusz K.

Oferta bardzo korzystna, pracownik przedstawiający ofertę kompetentny i znający temat, a realizacja jest w trakcie.

4.73 (45 opinii)
Centrum Fotowoltaiki Hymon - Panele Fotowoltaiczne Szczecin
Szczepan O.

Przedstawiciel był na miejscu i przedstawił swoją promocję, która mi odpowiadała, a później był w kontakcie telefonicznym. Prace przebiegły szybko i sprawnie w ciągu jednego dnia. Polecam.

5.0 (30 opinii)
SUNERGO Sp. z o.o. - Instalacje Fotowoltaiczne Poznań
Janusz M.

Od sierpnia tego roku korzystamy z założonej przez firmę SUNRERGO z Poznania instalacji fotowoltaicznej. Polecamy firmą SUNERGO, którą reprezentują profesjonalni pracownicy o wysokiej kulturze osobistej. Którzy z pewnością zaspokoją oczekiwania przyszłych kontrahentów, pragnących zmniejszyć wydatki energetyczne. Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi za złożenie szczegółowej oferty i wyjaśnienia zasad NET-BILING. Panu Gerardowi za sprawną organizacyjnie usługę założenia paneli i falownika, Pani Natalii, która wzięła na siebie ciężar zebrania i przesłania dokumentów „Mój Prąd” by załatwić nam dotację z tym związaną. Dziękujemy.

5.0 (20 opinii)
BTI-SOLAR - Energia Odnawialna Suchy Las
Mateusz T.

Przedstawiciel jasno przedstawił szczegóły instalacji, oraz zasadę działania mikro inwerterów i ich przewagę nad centralną jednostką. Ekipa montująca dobrze zorganizowana i wyposażona, dobry kontakt i porządek po instalacji. Przedstawiciel pomaga też w kontakcie z dostawcą energii (wymiana licznika), oraz w uzyskaniu dotacji z programu "Mój prąd". Krótko mówiąc - nie zawiodłem się.

4.87 (15 opinii)
RM SOLAR Sp. z o.o. - Systemy Fotowoltaiczne Zielona Góra
Krzysztof S.

Jestem bardzo zadowolony z firmy RM Solar. Firma wykonała projekt instalacji fotowoltaicznej, wizualizację, dostawę i montaż podzespołów, uruchomienie instalacji fotowoltaicznej, a także pomoc w uzyskaniu dofinansowania oraz załatwia formalności z dostawcą prądu. Ekipa montażystów – 100% profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt z firmą. Zdecydowanie polecam firmę RM Solar jako wykonawcę instalacji fotowoltaicznej.

5.0 (12 opinii)
AVOLTA Krzysztof Łakomski - Baterie Słoneczne Głogów
Edward G.

Polecam firmę Avolta. Profesjonalna i terminowa ekipa, która wspiera klienta na każdym etapie inwestycji łącznie z załatwieniem formalności związanych z przyłączeniem do sieci jak i pozyskaniem dotacji.

5.0 (4 opinie)
BeFe Group SC - Panele Fotowoltaiczne Zielona Góra
Wojtek C.

Pełen profesjonalizm, od kontaktu, po usługę. Serdecznie polecam.

5.0 (1 opinia)

Więcej Sprzedawców Fotowoltaiki z Zielonej Góry

AlarmSat Marcin Urbaniak - Ogniwa Fotowoltaiczne Zielona Góra

Dobre Ogniwa Fotowoltaiczne Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • AlarmSat Marcin Urbaniak
Marcin P.

Instalacja fotowoltaiczna zrobiona szybko i sprawnie w bardzo dobrej cenie Sprawnie załatwione zgłoszenie i dotacja 5000 zł. Zainstalowali mi aplikację na której mam podgląd zdalnie na produkcję prądu. Fotowoltaika działa bardzo dobrze od kilku miesięcy i co najważniejsze nic nie przecieka na dachu o co się bardzo bałem, ponieważ u sąsiada zrobiła inna "duża" firma i mu przecieka dach, a cena znacznie wyższa.

5.0 (22 opinie)
OZAWO Sp. z o.o. - Fotowoltaika Zielona Góra

Perfekcyjna Fotowoltaika Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • OZAWO Sp. z o.o.
Adam K.

Oferta wielowariantowa przedstawiona z uwzględnieniem zalet i wad poszczególnych rozwiązań. Terminowość osób zaangażowanych w realizację zlecenia. Przejrzystość procedur i finansowania w tym zabezpieczenie interesu zleceniodawcy w umowie. Krótki termin realizacji robót. Profesjonalna ekipa montażowa. Firma godna polecenia.

5.0 (3 opinie)
OZEnergia Sp. z o.o. - Firma Fotowoltaiczna Zielona Góra

Pierwszorzędna Firma Fotowoltaiczna Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • OZEnergia Sp. z o.o.
Grzegorz H.

Firma bardzo solidnie i profesjonalnie podchodzi do klienta. Co bardzo ważne jest niesamowicie słowna. Świetne doradztwo. Załatwia wszystkie formalności związane z Zakładem Energetycznym. Montaż fotowoltaiki przebiegł bez problemu. Montażyści dobrze reprezentują Firmę i są kompetentni i pedantyczni nie zostawili śladu po sobie.

5.0 (8 opinii)
Fluago Sp. z o.o. - Energia Odnawialna Zielona Góra

Doskonała Energia Odnawialna Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • Fluago Sp. z o.o.
Adam B.

Dobry kontakt z firma Fluago, szybka i dobra oferta przedstawiona przez doradcę na instalację na dachu. Doświadczona ekipa montażowa z profesjonalnym sprzętem. Polecam i pozdrawiam.

5.0 (3 opinie)
INNODOM - Ogniwa Fotowoltaiczne Zielona Góra

INNODOM

 • Zielona Góra
Beata J.

Pełny profesjonalizm w obsłudze. Dobry kontakt zarówno przed jak i po instalacji fotowoltaiki, polecam.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Sprzedawców Fotowoltaiki w Zielonej Górze

Działasz na rynku jako Sprzedawca Fotowoltaiki i szukasz nowych Klientów z Zielonej Góry lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

ARTIENERGY - Panele Słoneczne Zielona Góra

ARTIENERGY

 • Zielona Góra
Ryszard C.

Wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi: instalacja w domu - gniazd siłowych do podłączenia kuchenki indukcyjnej i kotła elektrycznego c.o! Pan Artur ma bardzo wysokie kwalifikacje i zapał do pracy. Jest punktualny, dokładny, a miejsce pracy utrzymuje w należytym porządku. Posiada bogaty zestaw profesjonalnych narzędzi, którymi bardzo biegle i perfekcyjnie wykonuje powierzone prace. Jest kulturalny i przyjazny, a koszty usługi są umiarkowane.

5.0 (14 opinii)
Ergo Grzegorz Sztyma - Firma Fotowoltaiczna Zielona Góra

Ergo Grzegorz Sztyma

 • Zielona Góra
Marek S.

Rzetelnie, szybko zrobione pomoc przy załatwianiu w urzędzie. Polecam wszystkim.

5.0 (1 opinia)
ul. Podgórna 43/C - Baterie Słoneczne Zielona Góra

ul. Podgórna 43/C

 • Zielona Góra

Każdy, kto poszukuje baterii słonecznych winien koniecznie zgłosić się do do dostawcy ul. Podgórna 43C i poznać ich dobre ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (5 opinii)
SOLARGEN - Fotowoltaika Zielona Góra

SOLARGEN

 • Zielona Góra

Oferuje usługi z zakresu fotowoltaiki od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Zielona Góra, ale także pobliskich powiatów. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

5.0 (3 opinie)
Lubuskie Centrum Fotowoltaiki - Ogniwa Fotowoltaiczne Zielona Góra

Dobre Ogniwa Fotowoltaiczne

 • Zielona Góra
 • Lubuskie Centrum Fotowoltaiki

Szukając ogniw fotowoltaicznych namierzysz sprzedawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Lubuskie Centrum Fotowoltaiki nie ma konkurentów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

5.0 (4 opinie)

Cena fotowoltaiki w Zielonej Górze

Na cenę instalacji fotowoltaicznej w Zielonej Górze wpływ ma przede wszystkim moc zestawu. Najczęściej wybierana instalacja fotowoltaiczna ma moc 6kW. Jej średni koszt w Zielonej Górze wynosi 22481zł netto. Więcej o cenie fotowoltaiki dowiesz się z poradnika Fotowoltaika - ceny, opłacalność, zysk.

Poniżej przedstawiamy ceny netto w Zielonej Górze dla trzech najpopularniejszych mocy instalacji fotowoltaicznej w Zielonej Górze. Jeśli nie jesteś pewien jaka moc jest Ci potrzebna dowiedz się jak obliczyć moc instalacji fotowoltaicznej z poradnika lub składając zapytanie w formularzu poniżej.

Moc instalacji fotowoltaicznej Średni koszt instalacji fotowoltaicznej netto
4 kw 17381zł
6 kw 22481zł
Zestaw 10 kw 33011zł

*ceny są szacunkowe, dokładny koszt fotowoltaiki dla domu jest ustalany indywidualnie. Dowiedz się co wpływa na cenę instalacji fotowoltaicznej.

Z przeprowadzonego przez Oferteo badania wynika, że czym większa instalacja tym cena za 1 kW będzie niższa, jeżeli zdecydujemy się na instalację do 10kW. Tak samo sytuacja przedstawia się w Zielonej Górze. W najpopularniejszym przedziale mocy instalacji czyli od 5 do 10kW średnia cena w Zielonej Górze za 1kW wynosi 3746,88zł. Najtańsza oferta firm fotowoltaicznych z Zielonej Góry w tym przedziale to 2100zł za 1kW, a najdroższa to 5000zł za 1kW. Decydując się na dużą moc zestawu paneli fotowoltaicznych (powyżej 10kW) w Zielonej Górze ceny zaczynają się od 1800zł za 1kW.

Moc instalacji fotowoltaicznej Średnia cena za 1 kw Cena minimalna za 1kw Cena maksymalna za 1kw
Do 3 kw 5270zł 4000zł 6000zł
Zestaw 3-5 KW 4345,13zł 3000zł 5600zł
Zestaw 5-10 KW 3746,88zł 2100zł 5000zł
Zestaw 10-15 KW 3301,07zł 1800zł 4500zł


Zielony Dom - Instalacje Fotowoltaiczne Zielona Góra

Zielony Dom

 • Zielona Góra

Wciąż nie znalazłeś instalacji fotowoltaicznych, mimo że próbujesz znaleźć od dawna? Zielony Dom może Ci pomóc. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

5.0 (2 opinie)
Hymon Energy sp.z.o.o - Instalacje Fotowoltaiczne Zielona Góra

Hymon Energy sp.z.o.o

 • Zielona Góra

Zdecydowanie o wyborze instalacji fotowoltaicznych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Hymon Energy sp.z.o.o udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (13 opinii)
Zielona-Energia.com - Systemy Fotowoltaiczne Zielona Góra

Perfekcyjne Systemy Fotowoltaiczne Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • Zielona-Energia.com
Piotr G.

Konkurencyjne ceny które bardzo mile zaskakują, miła oraz fachowa obsluga no i przede wszystkim coś czego nie ma nigdzie indziej:wszystko czytelne i przejrzyste od początku do samego końca. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim.

5.0 (1 opinia)

Perfekcyjna Fotowoltaika

 • Zielona Góra
 • Bio-Energy Damian Podłuski

Firma Bio-Energy Damian Podłuski to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie fotowoltaiki. Swoje usługi oferują w pobliżu Zielonej Góry. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (143 opinie)

Rewelacyjne Baterie Słoneczne

 • Zielona Góra
 • Braval sp zoo

Kupno rewelacyjnych baterii słonecznych może być niełatwe, ale Braval sp zoo na 100% pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego towaru. Nie trać czasu i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

5.0 (5 opinii)
Aria Group Norbert Rajchel - Fotowoltaika Zielona Góra

Pierwszorzędna Fotowoltaika

 • Zielona Góra
 • Aria Group Norbert Rajchel
Tomasz J.

Bardzo profesjonalny kontakt. Polecam współpracę.

5.0 (1 opinia)
AllTech Sebastian Jagiełło - Instalacje Fotowoltaiczne Zielona Góra

AllTech Sebastian Jagiełło

 • Zielona Góra
Jan P.

Profesjonalne podejście do klienta, błyskawiczne pomiary i wycena. Cena za usługę i materiał korzystna.

5.0 (5 opinii)
Firma Handlowa Jarogniew Kozłowski - Fotowoltaika Zielona Góra

Firma Handlowa Jarogniew Kozłowski

 • Zielona Góra
Zbigniew N.

Wykonawca jest kompetentny i solidny. Realizacja zlecenia szybka.

5.0 (1 opinia)
KAM-EL - Fotowoltaika Zielona Góra

KAM-EL

 • Zielona Góra

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę do realizacji swoich planów? KAM-EL z Zielonej Góry jest na to skuteczną metodą. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zobacz!

5.0 (1 opinia)

Perfekcyjna Energia Odnawialna

 • Zielona Góra
 • W-elektro Grzegorz Szmagliński
Sebastian R.

Polecam! Sprawnie i fachowo zrealizowana instalacja.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady na temat paneli fotowoltaicznych

Jeśli interesują Cię opinie na temat paneli fotowoltaicznych i fotowoltaiki, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Zielonej Góry. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług i urządzeń. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Znakomite Baterie Słoneczne

 • Zielona Góra
 • ENERVEO SP. Z O.O.
Bartosz K.

Bardzo szybki termin realizacji, panowie bardzo profesjonalni, wszystko porządnie zamontowali, widać, że znają się na tym co robią. Pozytywnie nastawieni do klienta, wszystko wytłumaczyli, teraz już tylko pozostaje się cieszyć nowym źródłem ciepła w domu.

5.0 (6 opinii)
Krystian Głąb Global OZE - Baterie Słoneczne Zielona Góra

Krystian Głąb Global OZE

 • Zielona Góra

Krystian Głąb Global OZE z miejscowości Zielona Góra nie ma sobie równych w dostarczaniu bezkonkurencyjnych baterii słonecznych w dobrej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając przy tym liczne metody płatności. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

5.0 (2 opinie)
Zakład Instalacji Sanitarnych Instal-Ann Andrzej Chomiak - Baterie Słoneczne Zielona Góra

Świetne Baterie Słoneczne

 • Zielona Góra
 • Zakład Instalacji Sanitarnych Instal-Ann Andrzej Chomiak
Barbara K.

Rozmowy są rzeczowe i na temat mam nadzieję że dalsza współpraca będzie również konkretną jak do tej pory

5.0 (6 opinii)
Alpin Group Mirosław Wierzbicki - Energia Odnawialna Zielona Góra

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

 • Zielona Góra
 • Alpin Group Mirosław Wierzbicki
Hubert S.

Super robota, miła współpraca, super obsługa klienta. Polecam.

5.0 (1 opinia)
BHU Komsat 3 - Firma Fotowoltaiczna Zielona Góra

BHU Komsat 3

 • Zielona Góra
Henryk Z.

Uprzejmość, wyrozumiałość w pytaniach, wiedza i przyjazne podejście do klienta. Fachowość i rzetelność w wykonaniu, punktualność w realizacji zleconego zadania. Pracownicy Firmy KOMSAT zasługują na najwyższą ocenę w moim przypadku.

5.0 (2 opinie)
Kwarcyt Sp. z o.o. Sp. komandytowa "CENTRUM WĘGLA" - Baterie Słoneczne Zielona Góra

Wysokiej Klasy Baterie Słoneczne

 • Zielona Góra
 • Kwarcyt Sp. z o.o. Sp. komandytowa "CENTRUM WĘGLA"
Żabi Dwór

Węgiel wysokiej jakości, bardzo miła obsługa, super cena, dostawy błyskawiczne, cała usługa na najwyższym poziomie.

5.0 (3 opinie)
Powersteel - Fotowoltaika Zielona Góra

Powersteel

 • Zielona Góra

Znakomici pracownicy Powersteel spełnią Państwa wymagania odnośnie fotowoltaiki. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

5.0 (2 opinie)

W Dobrym Stylu Firma Handlowo-Usługowa Bogusław Pluta

 • Zielona Góra

Jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy ogniw fotowoltaicznych, mimo iż próbujesz znaleźć go od kilku tygodni? W Dobrym Stylu Firma Handlowo-Usługowa Bogusław Pluta może zakończyć Twój problem. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (4 opinie)
Aet-Łukasz Haupe - Fotowoltaika Zielona Góra

Aet-Łukasz Haupe

 • Zielona Góra
Michał Ś.

Działamy w branży od 2010 roku. Nasza specjalność to instalacje elektryczne, hydrauliczne, na terenie Lubuskie.

5.0 (1 opinia)

Pierwszorzędna Firma Fotowoltaiczna

 • Zielona Góra
 • Bos-Bud

Pierwszorzędna firma fotowoltaiczna Bos-Bud, która jest gotowa pomóc Ci w otrzymaniu najlepiej dopasowej oferty, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich profesjonalną obsługą. Aby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

5.0 (1 opinia)
Hydraulika Projektowanie I Montaż Instalacji - Fotowoltaika Zielona Góra

Hydraulika Projektowanie I Montaż Instalacji

 • Zielona Góra
Jacek W.

Profesjonalny sprzęt i termin wykonania zgodnie z ustaleniami.

5.0 (1 opinia)
NF40 - Systemy Fotowoltaiczne Zielona Góra

Perfekcyjne Systemy Fotowoltaiczne

 • Zielona Góra
 • NF40

Specjalizujemy się w montażu instalacji fotowoltaicznych, powierzchniowego i panelowego ogrzewania na podczerwień, montażu pomp ciepła oraz budowy domów energooszczędnych i pasywnych. W naszym portfolio znajduje się wiele różnych i złożonych realizacji pod względem wielkości i technologii, ale łączy je jedno – wysoka wydajność oraz stosunkowo niskie koszty instalacji. Stosujemy najnowsze i innowacyjne produkty jak Szklane Niepalne Panele Fotowoltaiczne czy wysokiej klasy Folie Grzewcze. Najprościej rzecz ujmując instalujemy dla Państwa własne wydajne źródło zasilanie oraz energooszczędne technologie grzewcze wykorzystujące pozyskaną energię słoneczną.

OZEinstalacje - Panele Fotowoltaiczne Zielona Góra

Porządne Panele Fotowoltaiczne

 • Zielona Góra
 • OZEinstalacje

Klient, który planuje kupno porządnych paneli fotowoltaicznych winien już teraz zgłosić się do tego dostawcy i poznać ich niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Znakomite Panele Fotowoltaiczne

 • Zielona Góra
 • PHUG TRIO JAN BIDZIŃSKI

Znalezienie znakomitych paneli fotowoltaicznych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z PHUG TRIO JAN BIDZIŃSKI udzielą rad i dobiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Ażeby uzyskać wycenę skontaktuj się - warto.

Nortmar

 • Zielona Góra

Ten fachowiec działa na terenie Zielonej Góry i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego systemów fotowoltaicznych. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

KRYPTONITE

 • Zielona Góra

Znakomici pracownicy KRYPTONITE spełnią Państwa wymagania w temacie systemów fotowoltaicznych. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Dobre Baterie Słoneczne

 • Zielona góra
 • Oze-instal

Profesjonalnie zajmujemy się instalacjami elektrycznymi oraz fotowoltaiką. Ponadto świadczymy usługi z montażu kolektorów słonecznych, lamp solarnych pomp ciepła.

Solar Volt S.C - Ogniwa Fotowoltaiczne Zielona Góra

Markowe Ogniwa Fotowoltaiczne

 • Zielona Góra
 • Solar Volt S.C

Jesteśmy na rynku od 2011 roku. Nasza specjalność to instalacje fotowoltaiczne dla domów, firm i gospodarstw rolnych, na terenie Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie.

Sk Group - Baterie Słoneczne Zielona Góra

Znakomite Baterie Słoneczne

 • Zielona Góra
 • Sk Group

Jeżeli szukasz najlepszej oferty baterii słonecznych w miejscowości Zielona Góra, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. Sk Group wykorzysta kompetencje swoich pracowników i zaproponuje Ci zacną propozycję. Zapraszamy do zadawania pytań.

All to All Szymon Gról

 • Zielona Góra

Solidna fotowoltaika to życiowa pasja tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w branży. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Ranking Sprzedawców Fotowoltaiki obejmuje również takie miejscowości jak: Zielona Góra, Racula, Zawada, Radomia, Przylep, Letnica, Buchałów, Koźla, Dobra, Jany, Nowy kisielin, Stary kisielin. więcej...
Popularne frazy: panele fotowoltaiczne cena Zielona Góra, farmy fotowoltaiczne Zielona Góra, ogniwo fotowoltaiczne cena Zielona Góra

Poradniki o fotowoltaice

Odpowiednio dobrana moc instalacji fotowoltaicznej to klucz do szybkiego zwrotu całej inwestycji. Jeśli zależy ci na tym, aby zarabiać na energii słonecznej, to w pierwszej kolejności trzeba właściwie zaplanować wielkość instalacji. W tym artykule znajdziesz między innymi odpowiedź na pytanie: Jaka powinna być moc instalacji fotowoltaicznej dla twojego domu?

23.05.2020

Zastanawiasz się, kto może montować panele fotowoltaiczne, jakie uprawnienia do montażu fotowoltaiki są niezbędne i czy można to zrobić samodzielnie? Każda doświadczona firma montująca panele dobrze wie, jakie uprawnienia do montażu fotowoltaiki należy mieć i które certyfikaty trzeba stale odświeżać. Sprawdź koniecznie, kto profesjonalnie zajmuje się montażem fotoogniw oraz jakie powinien mieć do tego ...

26.05.2022

Fotowoltaika do grzania wody to kolejne coraz częściej wybierane zastosowanie paneli fotowoltaicznych. Nie potrzeba tu skomplikowanych instalacji – wystarczy nawet niewielki zestaw fotowoltaiczny do grzania wody, aby bez problemu zasilić grzałkę w bojlerze. Czy fotowoltaika do grzania wody to opłacalna inwestycja? Na czym polega ogrzewanie wody panelami fotowoltaicznymi? Lepsze jest ogrzewanie wody ...

09.06.2022

Koszty przygotowania instalacji pozwalającej na korzystanie z prądu produkowanego ze słońca można zmniejszyć poprzez odliczenie fotowoltaiki od podatku. W ramach rocznej deklaracji PIT Polacy mogą skorzystać z ulgi z tego tytułu. Sprawdź warunki, na jakich dokonywane jest odliczenie fotowoltaiki od podatku.

31.08.2022

Łączenie paneli fotowoltaicznych ma znaczenie dla wydajności instalacji i bezpieczeństwa jej użytkowania. W domach jednorodzinnych zazwyczaj stosuje się szeregowe łączenie ogniw, natomiast duże elektrownie wymagają raczej łączenia równoległego. Nie jest to jednak sztywną regułą. Sposób łączenia paneli fotowoltaicznych zależy bowiem od kilku czynników.

06.07.2022

Co to jest falownik? Falowniki (inaczej: inwertery) to urządzenia, które zmieniają energię elektryczną w modułach fotowoltaicznych. Nieodpowiednio dobrany falownik może znacząco ograniczać uzyski. Jak działają inwertery fotowoltaiczne? Czym różni się falownik jednofazowy od trójfazowego? Jaki falownik wybrać do instalacji fotowoltaicznej?

23.05.2020