Fotowoltaika Zielona Góra - Najlepsi w 2022

Najlepsi Specjaliści od Fotowoltaiki w Zielonej Górze, 2023

360 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Fotowoltaika Zielona Góra - Ranking Najlepsi 2023

Już 360 Sprzedawców Fotowoltaiki z Zielonej Góry złożyło 421750 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie sprzedawcy fotowoltaiki może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Sprzedawców Fotowoltaiki w 2023 r. z Zielonej Góry.

Średnia ocena sprzedawców fotowoltaiki w Zielonej Górze to 4.97 (na podstawie 3755 opinii).

Promowani
Fotowoltaika Zielona Góra
Promowany

Stratus Energia

 • Szprotawa
 • 41 km od Zielona Góra
Krzysztof I.

Firma montująca u mnie instalację fotowoltaiczną jest bardzo profesjonalna i rzetelna. Od kontaktu z panem Markiem który jasno i konkretne przedstawił ofertę. Z omówieniem szczegółów i załatwianiem formalności też nie było problemu. To samo mogę powiedzieć o ekipie montażowej. Polecam tą firmę.

5.0 (68 opinii)
Polenergia Fotowoltaika - Panele Słoneczne Warszawa
Jolanta B.

Polecam firmę, od podpisania umowy do zakończenia instalacji i wizyty audytora upłynęło 30 dni. Podziękowania dla wszystkich przedstawicieli tej firmy. Fizycznie miałam do czynienia z Łukaszem W.-doradca handlowy, audytor Damian, oraz ekipa na czele. Super Panowie, sprawnie i szybko odpowiadali na moje pytania telefoniczne i mailowe. Mam instalacje fotowoltaiczną 9,87, czekam na podłączenie licznika z Taurona lecz na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że firma godna polecenia.

4.73 (52 opinie)
BTI-SOLAR - Energia Odnawialna Suchy Las
Mateusz T.

Przedstawiciel jasno przedstawił szczegóły instalacji, oraz zasadę działania mikro inwerterów i ich przewagę nad centralną jednostką. Ekipa montująca dobrze zorganizowana i wyposażona, dobry kontakt i porządek po instalacji. Przedstawiciel pomaga też w kontakcie z dostawcą energii (wymiana licznika), oraz w uzyskaniu dotacji z programu "Mój prąd". Krótko mówiąc - nie zawiodłem się.

4.87 (15 opinii)
Bio-Energy Damian Podłuski - Ogniwa Fotowoltaiczne Zielona Góra
Bartosz B.

Pełen profesjonalizm, firma zapewnia doradztwo, pomiary, zamówienie osprzętu, instalację, zgłoszenie do ZE. Instalacja 30 modułów i całego osprzętu zajęła dwa dni (od rana do wieczora). Szef pracował wraz z ekipą na dachu. Ekipa używała profesjonalnego sprzętu, wszyscy byli sympatyczni, uprzejmi i odpowiadali na wszystkie zadane pytania. Jeśli zbuduję kolejny dom, to montaż fotowoltaiki kolejny raz powierzę firmie bio-energy z Zielonej Góry.

5.0 (145 opinii)
EkoProjekt Polska Sp. z o.o. - Panele Fotowoltaiczne Poznań
Marek K.

Przedstawiciel handlowy Pan Jakub bardzo dobrze współpracował z inwestorem, duże zainteresowanie przebiegiem prac, dyspozycyjny. Firma posiada ciekawe warunki płatności, prace wykonano nawet z małym wyprzedzeniem ostatecznego terminu, montażyści młode chłopaki, ale wiedzieli co robić, prace wykonano w czasie 7 godzin. Firma godna polecenia.

4.96 (112 opinii)
Copernicus Sun S.A. - Instalacje Fotowoltaiczne Wrocław
Dariusz K.

Oferta bardzo korzystna, pracownik przedstawiający ofertę kompetentny i znający temat, a realizacja jest w trakcie.

4.73 (45 opinii)
Centrum Fotowoltaiki Hymon - Energia Odnawialna Szczecin
Szczepan O.

Przedstawiciel był na miejscu i przedstawił swoją promocję, która mi odpowiadała, a później był w kontakcie telefonicznym. Prace przebiegły szybko i sprawnie w ciągu jednego dnia. Polecam.

5.0 (30 opinii)
SUNERGO Sp. z o.o. - Systemy Fotowoltaiczne Poznań
Janusz M.

Od sierpnia tego roku korzystamy z założonej przez firmę SUNRERGO z Poznania instalacji fotowoltaicznej. Polecamy firmą SUNERGO, którą reprezentują profesjonalni pracownicy o wysokiej kulturze osobistej. Którzy z pewnością zaspokoją oczekiwania przyszłych kontrahentów, pragnących zmniejszyć wydatki energetyczne. Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi za złożenie szczegółowej oferty i wyjaśnienia zasad NET-BILING. Panu Gerardowi za sprawną organizacyjnie usługę założenia paneli i falownika, Pani Natalii, która wzięła na siebie ciężar zebrania i przesłania dokumentów „Mój Prąd” by załatwić nam dotację z tym związaną. Dziękujemy.

5.0 (21 opinii)
RM SOLAR Sp. z o.o. - Baterie Słoneczne Zielona Góra
Krzysztof S.

Jestem bardzo zadowolony z firmy RM Solar. Firma wykonała projekt instalacji fotowoltaicznej, wizualizację, dostawę i montaż podzespołów, uruchomienie instalacji fotowoltaicznej, a także pomoc w uzyskaniu dofinansowania oraz załatwia formalności z dostawcą prądu. Ekipa montażystów – 100% profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt z firmą. Zdecydowanie polecam firmę RM Solar jako wykonawcę instalacji fotowoltaicznej.

5.0 (12 opinii)
AVOLTA Krzysztof Łakomski - Panele Fotowoltaiczne Głogów
Edward G.

Polecam firmę Avolta. Profesjonalna i terminowa ekipa, która wspiera klienta na każdym etapie inwestycji łącznie z załatwieniem formalności związanych z przyłączeniem do sieci jak i pozyskaniem dotacji.

5.0 (4 opinie)
BeFe Group SC - Ogniwa Fotowoltaiczne Zielona Góra
Wojtek C.

Pełen profesjonalizm, od kontaktu, po usługę. Serdecznie polecam.

5.0 (1 opinia)

Więcej Sprzedawców Fotowoltaiki z Zielonej Góry

AlarmSat Marcin Urbaniak - Fotowoltaika Zielona Góra

Perfekcyjna Fotowoltaika Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • AlarmSat Marcin Urbaniak
Marcin P.

Instalacja fotowoltaiczna zrobiona szybko i sprawnie w bardzo dobrej cenie Sprawnie załatwione zgłoszenie i dotacja 5000 zł. Zainstalowali mi aplikację na której mam podgląd zdalnie na produkcję prądu. Fotowoltaika działa bardzo dobrze od kilku miesięcy i co najważniejsze nic nie przecieka na dachu o co się bardzo bałem, ponieważ u sąsiada zrobiła inna "duża" firma i mu przecieka dach, a cena znacznie wyższa.

5.0 (22 opinie)
OZAWO Sp. z o.o. - Firma Fotowoltaiczna Zielona Góra
Adam K.

Oferta wielowariantowa przedstawiona z uwzględnieniem zalet i wad poszczególnych rozwiązań. Terminowość osób zaangażowanych w realizację zlecenia. Przejrzystość procedur i finansowania w tym zabezpieczenie interesu zleceniodawcy w umowie. Krótki termin realizacji robót. Profesjonalna ekipa montażowa. Firma godna polecenia.

5.0 (3 opinie)
OZEnergia Sp. z o.o. - Energia Odnawialna Zielona Góra

Doskonała Energia Odnawialna Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • OZEnergia Sp. z o.o.
Grzegorz H.

Firma bardzo solidnie i profesjonalnie podchodzi do klienta. Co bardzo ważne jest niesamowicie słowna. Świetne doradztwo. Załatwia wszystkie formalności związane z Zakładem Energetycznym. Montaż fotowoltaiki przebiegł bez problemu. Montażyści dobrze reprezentują Firmę i są kompetentni i pedantyczni nie zostawili śladu po sobie.

5.0 (8 opinii)
Fluago Sp. z o.o. - Ogniwa Fotowoltaiczne Zielona Góra

Fluago Sp. z o.o.

 • Zielona Góra
Adam B.

Dobry kontakt z firma Fluago, szybka i dobra oferta przedstawiona przez doradcę na instalację na dachu. Doświadczona ekipa montażowa z profesjonalnym sprzętem. Polecam i pozdrawiam.

5.0 (3 opinie)
INNODOM - Panele Słoneczne Zielona Góra

INNODOM

 • Zielona Góra
Beata J.

Pełny profesjonalizm w obsłudze. Dobry kontakt zarówno przed jak i po instalacji fotowoltaiki, polecam.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Sprzedawców Fotowoltaiki w Zielonej Górze

Działasz na rynku jako Sprzedawca Fotowoltaiki i szukasz nowych Klientów z Zielonej Góry lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

ARTIENERGY - Firma Fotowoltaiczna Zielona Góra

ARTIENERGY

 • Zielona Góra
Ryszard C.

Wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi: instalacja w domu - gniazd siłowych do podłączenia kuchenki indukcyjnej i kotła elektrycznego c.o! Pan Artur ma bardzo wysokie kwalifikacje i zapał do pracy. Jest punktualny, dokładny, a miejsce pracy utrzymuje w należytym porządku. Posiada bogaty zestaw profesjonalnych narzędzi, którymi bardzo biegle i perfekcyjnie wykonuje powierzone prace. Jest kulturalny i przyjazny, a koszty usługi są umiarkowane.

5.0 (14 opinii)
AllTech Sebastian Jagiełło - Baterie Słoneczne Zielona Góra

Każdy, kto poszukuje baterii słonecznych winien koniecznie zgłosić się do do dostawcy AllTech Sebastian Jagiełło i poznać ich dobre ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (5 opinii)
SOLARGEN - Fotowoltaika Zielona Góra

SOLARGEN

 • Zielona Góra

Oferuje usługi z zakresu fotowoltaiki od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Zielona Góra, ale także pobliskich powiatów. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

5.0 (3 opinie)
ul. Podgórna 43/C - Ogniwa Fotowoltaiczne Zielona Góra

Dobre Ogniwa Fotowoltaiczne Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • ul. Podgórna 43/C

Szukając ogniw fotowoltaicznych namierzysz sprzedawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to ul. Podgórna 43C nie ma konkurentów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

5.0 (5 opinii)
Zielony Dom - Instalacje Fotowoltaiczne Zielona Góra

Zielony Dom

 • Zielona Góra

Wciąż nie znalazłeś instalacji fotowoltaicznych, mimo że próbujesz znaleźć od dawna? Zielony Dom może Ci pomóc. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

5.0 (2 opinie)

Cena fotowoltaiki w Zielonej Górze

Na cenę instalacji fotowoltaicznej w Zielonej Górze wpływ ma przede wszystkim moc zestawu. Najczęściej wybierana instalacja fotowoltaiczna ma moc 6kW. Jej średni koszt w Zielonej Górze wynosi 22481zł netto. Więcej o cenie fotowoltaiki dowiesz się z poradnika Fotowoltaika - ceny, opłacalność, zysk.

Poniżej przedstawiamy ceny netto w Zielonej Górze dla trzech najpopularniejszych mocy instalacji fotowoltaicznej w Zielonej Górze. Jeśli nie jesteś pewien jaka moc jest Ci potrzebna dowiedz się jak obliczyć moc instalacji fotowoltaicznej z poradnika lub składając zapytanie w formularzu poniżej.

Moc instalacji fotowoltaicznej Średni koszt instalacji fotowoltaicznej netto
4 kw 17381zł
6 kw 22481zł
Zestaw 10 kw 33011zł

*ceny są szacunkowe, dokładny koszt fotowoltaiki dla domu jest ustalany indywidualnie. Dowiedz się co wpływa na cenę instalacji fotowoltaicznej.

Z przeprowadzonego przez Oferteo badania wynika, że czym większa instalacja tym cena za 1 kW będzie niższa, jeżeli zdecydujemy się na instalację do 10kW. Tak samo sytuacja przedstawia się w Zielonej Górze. W najpopularniejszym przedziale mocy instalacji czyli od 5 do 10kW średnia cena w Zielonej Górze za 1kW wynosi 3746,88zł. Najtańsza oferta firm fotowoltaicznych z Zielonej Góry w tym przedziale to 2100zł za 1kW, a najdroższa to 5000zł za 1kW. Decydując się na dużą moc zestawu paneli fotowoltaicznych (powyżej 10kW) w Zielonej Górze ceny zaczynają się od 1800zł za 1kW.

Moc instalacji fotowoltaicznej Średnia cena za 1 kw Cena minimalna za 1kw Cena maksymalna za 1kw
Do 3 kw 5270zł 4000zł 6000zł
Zestaw 3-5 KW 4345,13zł 3000zł 5600zł
Zestaw 5-10 KW 3746,88zł 2100zł 5000zł
Zestaw 10-15 KW 3301,07zł 1800zł 4500zł


Lubuskie Centrum Fotowoltaiki - Instalacje Fotowoltaiczne Zielona Góra

Lubuskie Centrum Fotowoltaiki

 • Zielona Góra

Zdecydowanie o wyborze instalacji fotowoltaicznych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Lubuskie Centrum Fotowoltaiki udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (4 opinie)
Hymon Energy sp.z.o.o - Systemy Fotowoltaiczne Zielona Góra

Perfekcyjne Systemy Fotowoltaiczne Zielona Góra

 • Zielona Góra
 • Hymon Energy sp.z.o.o
Oskar S.

Lider na rynku fotowoltaiki, z Hymonem czuję się spokojny o przyszłość mojej instalacji ze względu na to, że oferują serwis i najdłuższą 15 letnią gwarancję.

5.0 (13 opinii)
Zielona-Energia.com - Fotowoltaika Zielona Góra

Perfekcyjna Fotowoltaika

 • Zielona Góra
 • Zielona-Energia.com

Firma Zielona-Energia.com to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie fotowoltaiki. Swoje usługi oferują w pobliżu Zielonej Góry. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

5.0 (1 opinia)

Rewelacyjne Baterie Słoneczne

 • Zielona Góra
 • Bio-Energy Damian Podłuski

Kupno rewelacyjnych baterii słonecznych może być niełatwe, ale Bio-Energy Damian Podłuski na 100% pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego towaru. Nie trać czasu i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

5.0 (145 opinii)

Pierwszorzędna Fotowoltaika

 • Zielona Góra
 • Braval sp zoo
Mateusz Ś.

Pełen profesjonalizm, w którym zawiera się: - szybki czas montażu - świetny kontakt ze sprzedającym - przemyślany dobór komponentów W pełni polecam tą firmę.

5.0 (5 opinii)
Aria Group Norbert Rajchel - Instalacje Fotowoltaiczne Zielona Góra

Aria Group Norbert Rajchel

 • Zielona Góra
Tomasz J.

Bardzo profesjonalny kontakt. Polecam współpracę.

5.0 (1 opinia)
Robert Gnojewski - Fotowoltaika Zielona Góra

Robert Gnojewski

 • Zielona Góra
Stanisław R.

Fachowe doradztwo polecam wszystkim którzy chcą założyć pompę ciepła .

5.0 (1 opinia)
Ergo Grzegorz Sztyma - Fotowoltaika Zielona Góra

Ergo Grzegorz Sztyma

 • Zielona Góra

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę do realizacji swoich planów? Ergo Grzegorz Sztyma z Zielonej Góry jest na to skuteczną metodą. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zobacz!

5.0 (1 opinia)
Firma Handlowa Jarogniew Kozłowski - Energia Odnawialna Zielona Góra

Perfekcyjna Energia Odnawialna

 • Zielona Góra
 • Firma Handlowa Jarogniew Kozłowski
Zbigniew N.

Wykonawca jest kompetentny i solidny. Realizacja zlecenia szybka.

5.0 (1 opinia)
KAM-EL - Baterie Słoneczne Zielona Góra

Znakomite Baterie Słoneczne

 • Zielona Góra
 • KAM-EL
Anike K.

Elektryk fachowiec, zna obowiązujące przepisy i normy, wszystko jest zrobione z ich zachowaniem. Polecam!

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady na temat paneli fotowoltaicznych

Jeśli interesują Cię opinie na temat paneli fotowoltaicznych i fotowoltaiki, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Zielonej Góry. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług i urządzeń. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

W-elektro Grzegorz Szmagliński

 • Zielona Góra

W-elektro Grzegorz Szmagliński z miejscowości Zielona Góra nie ma sobie równych w dostarczaniu bezkonkurencyjnych baterii słonecznych w dobrej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając przy tym liczne metody płatności. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

5.0 (1 opinia)

Świetne Baterie Słoneczne

 • Zielona Góra
 • ENERVEO SP. Z O.O.
Bartosz K.

Bardzo szybki termin realizacji, panowie bardzo profesjonalni, wszystko porządnie zamontowali, widać, że znają się na tym co robią. Pozytywnie nastawieni do klienta, wszystko wytłumaczyli, teraz już tylko pozostaje się cieszyć nowym źródłem ciepła w domu.

5.0 (6 opinii)
Krystian Głąb Global OZE - Energia Odnawialna Zielona Góra

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

 • Zielona Góra
 • Krystian Głąb Global OZE
Sandra Z.

Profesjonalne podejście do tematu. Pan Krystian i Pan Radosław zakładali u mnie instalację ogrzewania podłogowego i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Szybko, sprawnie i bez żadnych zastrzeżeń. Polecam z czystym sumieniem!

5.0 (2 opinie)
Zakład Instalacji Sanitarnych Instal-Ann Andrzej Chomiak - Firma Fotowoltaiczna Zielona Góra

Zakład Instalacji Sanitarnych Instal-Ann Andrzej Chomiak

 • Zielona Góra
Barbara K.

Rozmowy są rzeczowe i na temat mam nadzieję że dalsza współpraca będzie również konkretną jak do tej pory

5.0 (6 opinii)
Alpin Group Mirosław Wierzbicki - Baterie Słoneczne Zielona Góra

Wysokiej Klasy Baterie Słoneczne

 • Zielona Góra
 • Alpin Group Mirosław Wierzbicki
Hubert S.

Super robota, miła współpraca, super obsługa klienta. Polecam.

5.0 (1 opinia)
BHU Komsat 3 - Fotowoltaika Zielona Góra

BHU Komsat 3

 • Zielona Góra

Znakomici pracownicy BHU Komsat 3 spełnią Państwa wymagania odnośnie fotowoltaiki. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

5.0 (2 opinie)
Kwarcyt Sp. z o.o. Sp. komandytowa "CENTRUM WĘGLA" - Ogniwa Fotowoltaiczne Zielona Góra

Kwarcyt Sp. z o.o. Sp. komandytowa "CENTRUM WĘGLA"

 • Zielona Góra

Jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy ogniw fotowoltaicznych, mimo iż próbujesz znaleźć go od kilku tygodni? Kwarcyt Sp. z o.o. Sp. komandytowa CENTRUM WĘGLA może zakończyć Twój problem. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (3 opinie)
Powersteel - Fotowoltaika Zielona Góra

Powersteel

 • Zielona Góra
Dawid M.

Witam, Firma bardzo solidnie wykonała dla mnie budynek biurowy wraz z halą magazynową. Bardzo polecam. Przy ich rozwiązaniach z płatnościami zaoszczędziłem 80tyś zł.

5.0 (2 opinie)

Pierwszorzędna Firma Fotowoltaiczna

 • Zielona Góra
 • W Dobrym Stylu Firma Handlowo-Usługowa Bogusław Pluta

Pierwszorzędna firma fotowoltaiczna W Dobrym Stylu Firma Handlowo-Usługowa Bogusław Pluta, która jest gotowa pomóc Ci w otrzymaniu najlepiej dopasowej oferty, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich profesjonalną obsługą. Aby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

5.0 (4 opinie)
Aet-Łukasz Haupe - Fotowoltaika Zielona Góra

Aet-Łukasz Haupe

 • Zielona Góra
Michał Ś.

Działamy w branży od 2010 roku. Nasza specjalność to instalacje elektryczne, hydrauliczne, na terenie Lubuskie.

5.0 (1 opinia)

Perfekcyjne Systemy Fotowoltaiczne

 • Zielona Góra
 • Bos-Bud
Agnieszka

Zgrana firma zawsze doradzą ja jestem zadowolona z ich usługi. Pozdrawiam A.g

5.0 (1 opinia)
Hydraulika Projektowanie I Montaż Instalacji - Panele Fotowoltaiczne Zielona Góra

Porządne Panele Fotowoltaiczne

 • Zielona Góra
 • Hydraulika Projektowanie I Montaż Instalacji

Klient, który planuje kupno porządnych paneli fotowoltaicznych winien już teraz zgłosić się do tego dostawcy i poznać ich niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (1 opinia)
NF40 - Panele Fotowoltaiczne Zielona Góra

Znakomite Panele Fotowoltaiczne

 • Zielona Góra
 • NF40

Znalezienie znakomitych paneli fotowoltaicznych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z NF40 udzielą rad i dobiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Ażeby uzyskać wycenę skontaktuj się - warto.

OZEinstalacje - Systemy Fotowoltaiczne Zielona Góra

OZEinstalacje

 • Zielona Góra

Ten fachowiec działa na terenie Zielonej Góry i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego systemów fotowoltaicznych. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Sk Group - Systemy Fotowoltaiczne Zielona Góra

Sk Group

 • Zielona Góra

Znakomici pracownicy Sk Group spełnią Państwa wymagania w temacie systemów fotowoltaicznych. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Dobre Baterie Słoneczne

 • Zielona Góra
 • Nortmar

Wybór dobrych baterii słonecznych to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Nortmar poradzą Ci i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Markowe Ogniwa Fotowoltaiczne

 • Zielona Góra
 • All to All Szymon Gról

Jeśli poszukujesz najlepszej oferty ogniw fotowoltaicznych w miejscowości Zielona Góra, zatrudnij profesjonalistów w branży. All to All Szymon Gról wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i zaproponuje Ci zacną propozycję. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Znakomite Baterie Słoneczne

 • Zielona Góra
 • PHUG TRIO JAN BIDZIŃSKI

Jeżeli szukasz najlepszej oferty baterii słonecznych w miejscowości Zielona Góra, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. PHUG TRIO JAN BIDZIŃSKI wykorzysta kompetencje swoich pracowników i zaproponuje Ci zacną propozycję. Zapraszamy do zadawania pytań.

KRYPTONITE

 • Zielona Góra

Solidna fotowoltaika to życiowa pasja tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w branży. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Ranking Sprzedawców Fotowoltaiki obejmuje również takie miejscowości jak: Zielona Góra, Racula, Zawada, Radomia, Przylep, Letnica, Buchałów, Koźla, Dobra, Jany, Nowy kisielin, Stary kisielin. więcej...
Popularne frazy: ogniwo fotowoltaiczne cena Zielona Góra, panele fotowoltaiczne cena Zielona Góra, farmy fotowoltaiczne Zielona Góra

Poradniki o fotowoltaice

Panele fotowoltaiczne działają średnio od 25 do 30 lat, jednak po tym czasie konieczna jest ich wymiana. Z czasem ogniwa tracą sprawność i wydajność, a wtedy trzeba wymienić je na nowe. Starych nie można po prostu wyrzucić. Konieczna jest utylizacja paneli fotowoltaicznych. Jak utylizować panele fotowoltaiczne i ile to kosztuje? Sprawdzamy.

06.07.2022

W kwietniu 2022 r. na pierwsze strony gazet znowu wróciła fotowoltaika. Zmiany w fotowoltaice (a konkretnie: w modelu rozliczania energii z fotowoltaiki) sprawiły, że najczęściej zadawanym pytaniem było: czy fotowoltaika w 2022 r. nadal się opłaca? Nowe przepisy w fotowoltaice to przede wszystkim koniec systemu opustów na rzecz systemu net-billing. Co jeszcze się zmieni w fotowoltaice po 2022 roku?

09.06.2022

Dofinansowanie do fotowoltaiki dla rolników w 2022 roku nadal jest możliwe dzięki kilku programom zapewniającym wsparcie w inwestycji w panele fotowoltaiczne. Poza programami dofinansowań (np. Agroenergia) można też skorzystać z innych opcji (np. ulga od podatku rolnego), dzięki czemu fotowoltaika dla rolników może być dużo tańsza. Jakie są opcje dofinansowań na fotowoltaikę dla rolników? Co wiemy o ...

06.09.2022

Magazyn energii do fotowoltaiki pozwala na gromadzenie nadwyżki wyprodukowanego prądu u siebie, zamiast oddawać go do sieci. Obecnie w ramach programu „Mój prąd” możesz skorzystać z dofinansowania zakupu tego elementu. Czy warto go kupić? Jakie są rodzaje takich magazynów?

30.08.2022

Zastanawiasz się, kto może montować panele fotowoltaiczne, jakie uprawnienia do montażu fotowoltaiki są niezbędne i czy można to zrobić samodzielnie? Każda doświadczona firma montująca panele dobrze wie, jakie uprawnienia do montażu fotowoltaiki należy mieć i które certyfikaty trzeba stale odświeżać. Sprawdź koniecznie, kto profesjonalnie zajmuje się montażem fotoogniw oraz jakie powinien mieć do tego ...

26.05.2022

Mycie paneli fotowoltaicznych to obowiązek każdego posiadacza instalacji. Brud nagromadzony na ogniwach ogranicza ilość docierającego do nich światła. W rezultacie skutkuje to spadkiem wydajności instalacji do nawet 20%. Mycie paneli fotowoltaicznych to jednocześnie ich konserwacja i dbałość o estetykę. Jak i czym prawidłowo je czyścić? Wyjaśniamy.

05.07.2022