Fotowoltaika Bielsko-Biała - Najlepsi w 2022

Najlepsi Specjaliści od Fotowoltaiki w Bielsku-Białej, 2022

674 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Fotowoltaika Bielsko-Biała - Ranking Najlepsi 2022

Już 674 Sprzedawców Fotowoltaiki z Bielska-Białej złożyło 492449 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie sprzedawcy fotowoltaiki może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Sprzedawców Fotowoltaiki w 2022 r. z Bielska-Białej.

Średnia ocena sprzedawców fotowoltaiki w Bielsku-Białej to 4.97 (na podstawie 5177 opinii).

Fotowoltaika Bielsko-Biała
Piotr P.

Instalacja na gruncie 6kW na tym etapie ocena firmy pozytywna. Czas montażu od podpisania umowy do pojawienia się ekipy około 3 tygodnie sam montaż 2 dni Elementy i podzespoły zgodne z umową. Teraz czekamy na wymianę licznika ale to już sprawa Energetyki Pozostaje mieć nadzieje, że dalsza współpraca z firmą w zakresie wparcia, obsługi gwarancyjne jaki i po gwarancyjnej będzie przebiegała tak jak do tej pory czyli bezproblemowo. Firma godna polecenia.

5.0 (61 opinii)
Polenergia Fotowoltaika - Baterie Słoneczne Warszawa
Ewa F.

pełny przejrzysty projekt,szybka reakcja na moje ogłoszenie,przedstawiciel P. Andrzej przedstawił wszystko bardzo jasno i przejrzyscie

4.72 (50 opinii)
Synergio S.A. - Baterie Słoneczne Warszawa
Piotr K.

Budowaliśmy dom i zwróciliśmy się do Synergio o przygotowanie projektu fotowoltaiki połączonego od razu z pompą ciepła. Nigdzie nie czuliśmy się tak dobrze poinformowani i zaopiekowani. Dobry projekt i wykonanie, cała inwestycja zmieściła się w naszym budżecie. Moduły JINKO 390 i pompa Daikin sprawnie działają. Czekamy na pierwszą zimę i ufamy, że koszty użytkowania naszego domu 200 m kw będą znacząco odbiegać od tych, którzy ponoszą nasi rodzice w domach starszego typu, bez urządzeń zasilanych energią z otoczenia, bardzo pozytywna współpraca. Polecamy.

4.92 (157 opinii)
P.H.U. Eco-Constans - Fotowoltaika Bielsko-Biała
Piotr K.

Firma mimo perturbacji pogodowych i apogeum na rynku po ogłoszeniu zmian w przepisach, sumiennie wywiązała się z umowy. Pozytywnie oceniam fachowość, oraz staranność wykonania prac. Montaż (18 paneli na dachu z karpiówki) zrealizowano w ciągu 3 dni roboczych, dokonano pomiarów, przyłączenia i sprawdzenia. Cena usługi zgodna z określoną w umowie.

5.0 (41 opinii)
Copernicus Sun S.A. - Instalacje Fotowoltaiczne Wrocław
Piotr O.

Polecam ze względu na zaangażowanie w sprawę. Na pewno w 100% wiedzą co robią. Nie było pytania, które zostało by bez odpowiedzi. Nie było też ściemy "bo cos tam coś tam" tylko konkretne informacje. Pełen szacunek podczas rozmowy dla firm konkurencyjnych. Nie było żadnego nachalnego wciskania "bo nasze to najlepsze" ogólnie polecam. Same rozmowy przebiegały na poziomie koleżeńskim, bez barier powodujących dystans podczas dialogu a co za tym idzie podejrzliwości. Polecam.

4.73 (45 opinii)
SES Group Sp. z o.o. - Energia Odnawialna Tychy
Andrzej K.

W mojej opinii to kompetentne i uczciwe doradztwo przedstawiciela, który podpisał z nami umowę. Potem szybkie załatwienie zleconej usługi na dostarczenie i montaż instalacji fotowoltaicznej. Nie mieliśmy żadnych problemów ani w trakcie realizacji ani po. Pan Filip, który nas obsługiwał telefony odbiera zawsze i sprawy czy jakieś nieścisłości załatwia. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z jego usług i jak do tej pory z samej firmy ElektroTile również.

5.0 (30 opinii)
NORTMAR - BB - Fotowoltaika Bielsko-Biała
Mirosław S.

Polecam firmę Energy Power Group, spełniła moje oczekiwania, montaż fotowoltaiki przeszedł pomyślnie, tak jak sobie tego życzyłem, montaż pompy ciepła również, jestem bardzo zadowolony z tego że wybrałem tę firmę,a także z doradcy pana Przemysława Zycha najlepszego doradcy i opiekuna klienta, gdyż jest obecny w czasie prac montażowych, a także po , pomaga klientom w załatwieniu wszystkich formalności związanych z dotacjami od gminy i rzadu

5.0 (25 opinii)
Quantum-Bis Sp. z o.o. - Fotowoltaika Bielsko-Biała
Ryszard J.

Firmę Quantum-Bis wybrałem spośród kilku oferentów, ponieważ w trakcie rozmów z jej właścicielem w kwestii oferowanego rozwiązania w odniesieniu do moich oczekiwań wyczułem znajomość tematu (dla uwierzytelnienia mojej oceny informuję,że przez ostatnie 25 lat pracy byłem głównym energetykiem i kierownikiem utrzymania ruchu w nowoczesnej firmie austriackiej, więc miałem podstawy do stawiania merytorecznych pytań). Na razie jestem zadowolony, ponieważ zlecenie wykonano bardzo szybko (w ciągu 3 tygodni od zawarcia umowy),sprawnie (montaż i uruchomienie w ciągu 1 dnia), oraz w rozsądnej cenie. Oczywiście pełniejszą ocenę działania systemu grzewczego można będzie wystawić po przejściu sezonu grzewczego, a to dopiero za kilka miesięcy.

5.0 (25 opinii)
WATOMAT.PL Sp. z o.o. - Panele Fotowoltaiczne Tychy
Ewa P.

Firma godna polecenia. Panowie konkretni a ekipa wykonawcza rewelacja - solidni , mili . Montaż szybki i bardzo dobrze zrobiony.

4.83 (24 opinie)
Elektro - HARD - Panele Fotowoltaiczne Proszowice
Robert O.

Jestem bardzo zadowolony z zrealizowanego montażu paneli fotowoltaicznych! Bardzo sprawna ekipa, którą zarządza, szef Pan Rafał. Zlecenie wykonane na wysokim poziomie. Ekipa dobrze wyposażona, nic im nie brakuje i nie przerywa pracy. No może pogoda, ale na to nie ma wpływu nikt, a, ze względu bezpieczeństwa sam wolałem przełożyć montaż na inny dzień ,żeby nic się nikomu nie stało. Po skończonej pracy firma zostawia porządek. Serdecznie polecam Elektro - HARD!

4.27 (22 opinie)

Więcej Sprzedawców Fotowoltaiki z Bielska-Białej

Free Energy Technology Sp. z o.o. - Panele Fotowoltaiczne Bielsko-Biała

Klient, który planuje zakup paneli fotowoltaicznych musi niezwłocznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć na własne oczy ich świetne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i poznaj ofertę.

5.0 (6 opinii)
Jamat s.c. - Fotowoltaika Bielsko-Biała

Jamat s.c.

 • Bielsko-Biała
Marek O.

Rozmowa i współpraca z firmą Jamat to czysta przyjemność, na wysokim poziomie, wszystko wyjaśnione dokładnie i bez zbędnych formalności, polecam firmę w stu procentach.

5.0 (9 opinii)
Sun Eko Energy Sp. z o.o. - Instalacje Fotowoltaiczne Bielsko-Biała

Sun Eko Energy Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała
Jacek W.

Miałem wielkie oczekiwania co do całego procesu związanego z inwestycją w fotowoltaikę, ale chyba jeszcze większe obawy związane z wyborem odpowiedniego wykonawcy. Na szczęście w momencie podejmowania decyzji o rozpoczęciu całego procesu polecono mi firmę Sun Eko Energy i szczerze przyznaję, że oczekiwałem właśnie tak życzliwego, a zarazem profesjonalnego podejścia. Długo siedzieliśmy nad projektem starając się spełnić wszystkie moje oczekiwania (głównie wizualne :-)), a resztą zajął się pan Artur. Ostatecznie 5.02.2020r. podpisaliśmy umowę z terminem wykonania do 15 czerwca - machina ruszyła! Od samego początku sposób współpracy z panem Arturem i jego firmą Sun Eko Energy był wyjątkowy, a wczoraj 13.03.2020r. na moim dachu została

5.0 (105 opinii)
MAM ENERGY Sp. z o.o. - Baterie Słoneczne Bielsko-Biała

MAM ENERGY Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała

Właśnie wybierasz sprawdzonego profesjonalistę do realizacji swoich planów? MAM ENERGY Sp. z o.o. z Bielska-Białej jest na to najlepszym rozwiązaniem. Żeby poznać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

5.0 (4 opinie)
SOLIGHT Sp. z o.o. - Instalacje Fotowoltaiczne Bielsko-Biała

Zdecydowanie o wyborze instalacji fotowoltaicznych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z SOLIGHT Sp. z o.o. pomogą Ci i wybiorą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

5.0 (5 opinii)

Dołącz do naszych Sprzedawców Fotowoltaiki w Bielsku-Białej

Działasz na rynku jako Sprzedawca Fotowoltaiki i szukasz nowych Klientów z Bielska-Białej lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

MAC Industrial Marcin Czulak - Panele Fotowoltaiczne Bielsko-Biała

Wybranie dobrych paneli fotowoltaicznych może być trudne, ale ten dostawca na pewno pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego towaru. Już nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (8 opinii)
KM Consulting Klaudia Mojżyszek - Firma Fotowoltaiczna Bielsko-Biała

Pierwszorzędna Firma Fotowoltaiczna Bielsko-Biała

 • Bielsko-Biała
 • KM Consulting Klaudia Mojżyszek
WIÓREKS

Instalacja wykonana bardzo profesjonalnie. Dla mnie przede wszystkim liczy się solidność i wiarygodność firmy w długofalowej współpracy. Gorąco polecam

5.0 (4 opinie)
DGE Diagnostyka Gazowo Energetyczna Sp. z o.o. - Fotowoltaika Bielsko-Biała
Krzysztof R.

Instalacja 3,3 kWp na dachu skośnym, krytym gontem bitumicznym. Wykonana w jeden dzień. Terminowo, fachowo, czysto schludnie. Działa bez zarzutu. Bardzo dobry kontakt z pracownikami biura w Katowicach, zarówno przed podpisaniem umowy jak i po. Pomoc przy formalnościach dotyczących uzyskania dofinansowania nie do przecenienia. Z czystym sumieniem mogę polecić skorzystanie z usług DGE.

5.0 (12 opinii)
Dachmax Radosław Zajdel - Fotowoltaika Bielsko-Biała

Dachmax Radosław Zajdel

 • Bielsko-Biała

Jeśli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Dachmax Radosław Zajdel są dla Ciebie idealni. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

5.0 (6 opinii)
Eco Horizon Sp. z o. o. - Instalacje Fotowoltaiczne Bielsko-Biała

Eco Horizon Sp. z o. o.

 • Bielsko-Biała
Hubert O.

Profesjonalne zrealizowane, dobre wykonanie. Polecam.

5.0 (1 opinia)

Cena fotowoltaiki w Bielsku-Białej

Na cenę instalacji fotowoltaicznej w Bielsku-Białej wpływ ma przede wszystkim moc zestawu. Najczęściej wybierana instalacja fotowoltaiczna ma moc 6kW. Jej średni koszt w Bielsku-Białej wynosi 21500zł netto. Więcej o cenie fotowoltaiki dowiesz się z poradnika Fotowoltaika - ceny, opłacalność, zysk.

Poniżej przedstawiamy ceny netto w Bielsku-Białej dla trzech najpopularniejszych mocy instalacji fotowoltaicznej w Bielsku-Białej. Jeśli nie jesteś pewien jaka moc jest Ci potrzebna dowiedz się jak obliczyć moc instalacji fotowoltaicznej z poradnika lub składając zapytanie w formularzu poniżej.

Moc instalacji fotowoltaicznej Średni koszt instalacji fotowoltaicznej netto
4 kw 16822zł
6 kw 21500zł
Zestaw 10 kw 32609zł

*ceny są szacunkowe, dokładny koszt fotowoltaiki dla domu jest ustalany indywidualnie. Dowiedz się co wpływa na cenę instalacji fotowoltaicznej.

Z przeprowadzonego przez Oferteo badania wynika, że czym większa instalacja tym cena za 1 kW będzie niższa, jeżeli zdecydujemy się na instalację do 10kW. Tak samo sytuacja przedstawia się w Bielsku-Białej. W najpopularniejszym przedziale mocy instalacji czyli od 5 do 10kW średnia cena w Bielsku-Białej za 1kW wynosi 3583,33zł. Najtańsza oferta firm fotowoltaicznych z Bielska-Białej w tym przedziale to 1900zł za 1kW, a najdroższa to 4800zł za 1kW. Decydując się na dużą moc zestawu paneli fotowoltaicznych (powyżej 10kW) w Bielsku-Białej ceny zaczynają się od 2133zł za 1kW.

Moc instalacji fotowoltaicznej Średnia cena za 1 kw Cena minimalna za 1kw Cena maksymalna za 1kw
Do 3 kw 5207zł 3400zł 7333zł
Zestaw 3-5 KW 4205,56zł 3000zł 5900zł
Zestaw 5-10 KW 3583,33zł 1900zł 4800zł
Zestaw 10-15 KW 3260,94zł 2133zł 4300zł


Free Energy Technology Sp. z o.o. - Instalacje Fotowoltaiczne Bielsko-Biała

Free Energy Technology Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała

Dotarcie do znakomitych instalacji fotowoltaicznych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Free Energy Technology Sp. z o.o. na 100% pomoże Tobie w znalezieniu właściwego produktu. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

5.0 (6 opinii)
Solsafe - Instalacje Fotowoltaiczne Bielsko-Biała

Solsafe

 • Bielsko-Biała

W dalszym ciągu nie znalazłeś instalacji fotowoltaicznych, pomimo że próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? Solsafe może być Twoim wybawieniem. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

5.0 (4 opinie)
Free Energy Technology Sp. z o.o. - Fotowoltaika Bielsko-Biała

Doskonała Fotowoltaika Bielsko-Biała

 • Bielsko-Biała
 • Free Energy Technology Sp. z o.o.
Agnieszka G.

Miły, kompetentny, z uprawnieniami, wszystko wyjaśnia, jest punktualny i słowny. Zostałam poprowadzona za rękę przez cały proces. polecam :)

5.0 (6 opinii)
Profesjonalsystem - Energia Odnawialna Bielsko-Biała

Profesjonalsystem

 • Bielsko-Biała
Kuba S.

Wybraliśmy firmę za jakość zestawu a w szczególności wszystkich podzespołów , znakomita wiedzę -wszystko nam wyjaśnili ( w odróżnieniu od pozostałych ) mi świetna cena . Montazysci od 10 kat montują fotowoltaike i to było widać , skoro ma nam służyć przez następne 25 lat warto było spotkać się z prawdziwymi fachowcami i potem podejmować decyzje. Polecamy wszystkim , którym zależy na bezpieczeństwie i niezawodności , Kuba i Ula Szczyrk

5.0 (1 opinia)
Free Energy Technology Sp. z o.o. - Instalacje Fotowoltaiczne Bielsko-Biała

Pierwszorzędne Instalacje Fotowoltaiczne

 • Bielsko-Biała
 • Free Energy Technology Sp. z o.o.
Bogdan J.

Współpraca z Free Energy Technology Sp. z o.o. przebiegała bardzo pomyślnie. Kontakt z przedstawicielem firmy był fantastyczny. Współpracę z tą firmą oceniam na 5! Dziękujemy i pozdrawiamy.

5.0 (6 opinii)
Free Energy Technology Sp. z o.o. - Panele Słoneczne Bielsko-Biała

Free Energy Technology Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała
Bogdan J.

Współpraca z Free Energy Technology Sp. z o.o. przebiegała bardzo pomyślnie. Kontakt z przedstawicielem firmy był fantastyczny. Współpracę z tą firmą oceniam na 5! Dziękujemy i pozdrawiamy.

5.0 (6 opinii)

Wysokiej Klasy Panele Fotowoltaiczne Bielsko-Biała

 • Bielsko-Biała
 • Free Energy Technology Sp. z o.o.

Free Energy Technology Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej klasy paneli fotowoltaicznych w konkurencyjnej cenie każdemu nabywcy, zapewniając liczne metody płatności. Jeśli chcesz otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

5.0 (6 opinii)

Solidna Fotowoltaika

 • Bielsko-Biała
 • Free Energy Technology Sp. z o.o.

Jeśli szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Free Energy Technology Sp. z o.o. są dla Ciebie stworzeni. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (6 opinii)
SUNBENEFIT - Energia Odnawialna Bielsko-Biała

SUNBENEFIT

 • Bielsko-Biała
Robert P.

Już drugi raz zdecydowałem się na współpracę z firmą Sunbenefit. Pierwszy raz 2 lata temu i byłem zadowolony zarówno z produktu, montażu jak i z efektów pracy instalacji. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie.

5.0 (2 opinie)
Sinergia Eco - Fotowoltaika Bielsko-Biała

Solidna Fotowoltaika

 • Bielsko-Biała
 • Sinergia Eco
Ireneusz M.

Profesjonalne podejście do klienta fachowe porady i pomoc w doborze rozwiązania systemu ogrzewania elektrycznego w połączeniu z fotowoltaiką. Wszystkie formalności oraz dobranie systemów elektrycznych do ogrzewania domu i produkcji prądu załatwiła za mnie Sinergia. Dla mnie pozostało cieszyć się wraz z rodziną własnym prądem i ogrzewaniem oraz zazdrość sąsiadów. Gorąco polecam naprawdę ciężko dziś o fachowca, pozdrawiam. Gorąco polecam.

5.0 (8 opinii)

Opinie i porady na temat paneli fotowoltaicznych

Jeśli interesują Cię opinie na temat paneli fotowoltaicznych i fotowoltaiki, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Bielska-Białej. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług i urządzeń. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
CSAFE - Instalacje Fotowoltaiczne Bielsko-Biała

CSAFE

 • Bielsko-Biała

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję instalacji fotowoltaicznych trafisz na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale CSAFE nia ma konkurentów. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

5.0 (10 opinii)
Komfo Sp. z o.o. - Energia Odnawialna Bielsko-Biała

Komfo Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała
Mirek G.

Montaż systemu wentylacji mechanicznej z rekuperacją odbył się w pełni profesjonalnie. Od momentu utworzenia projektu, aż po samą realizację. Wentylacja działa bez zarzutów. Instalacja wentylacyjna została zbudowana w sposób, który umożliwił minimalizację barier przepływu powietrza, co widać na wskazaniach rekuperatora. Firma wywiązała się z umowy w 100% a nawet więcej. Dokładając do tego elastyczne podejście do klienta i świetny kontakt- zdecydowanie POLECAM!

5.0 (29 opinii)
Prace Alpinistyczne ELBRUS - Mateusz Dembiński - Firma Fotowoltaiczna Bielsko-Biała

Prace Alpinistyczne ELBRUS - Mateusz Dembiński

 • Bielsko-Biała
Dariusz C.

Pan Mateusz bardzo profesjonalnie podszedł do mojego zlecenia. Prace zostały wykonane bardzo profesjonalnie, tanio i przede wszystkim bardzo szybko. Po krótkiej rozmowie telefonicznej Pan Mateusz w kilkanaście minut był już u mnie aby omówić szczegóły wycinki. Po dwóch dniach oczekiwania zlecenie zostało wykonane, w bardzo profesjonalny sposób. Ze swojej strony będę polecał usługi Pana Michała za swój profesjonalizm, punktualność, bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz niską cenę co w dzisiejszych czasach jest rzadkością, i przede wszystkim szybkość wykonania usługi.

5.0 (9 opinii)
Diocom Sp. z o.o. - Fotowoltaika Bielsko-Biała

Doskonała Fotowoltaika

 • Bielsko-Biała
 • Diocom Sp. z o.o.
Rafał K.

Jestem zadowolony. Szybko, sprawnie, dobry kontakt. Profesjonalnie wykonana usługa.

5.0 (2 opinie)
Mateusz Wróbel - Firma Fotowoltaiczna Bielsko-Biała

Najwyższej Klasy Firma Fotowoltaiczna

 • Bielsko-Biała
 • Mateusz Wróbel

Poszukując instalacji fotowoltaicznych natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma fotowoltaiczna Mateusz Wróbel nia ma konkurentów. Już teraz określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (2 opinie)
ABM - Energia Odnawialna Bielsko-Biała

Perfekcyjna Energia Odnawialna Bielsko-Biała

 • Bielsko-Biała
 • ABM
Roman D.

Właściciel bardzo szybko odpowiadał na e-maile, znalazł najlepszy sposób na montaż i wykonał go fachowo oraz w uzgodnionym terminie, zaproponował bardzo dobre urządzenia w przystępnej cenie.

5.0 (2 opinie)

Opłacalne Baterie Słoneczne

 • Bielsko-Biała
 • Instaltronik Piotr Piotrowski
Adam S.

Polecam, profesjonalny instalator. Piec na pellet w połączeniu z buforem ciepła, który sam instalator doradził, zamontował i funkcjonuje bardzo dobrze.

5.0 (3 opinie)

Doskonałej Jakości Panele Fotowoltaiczne

 • Bielsko-Biała
 • ECOPOMP sp. z o.o.

Jeżeli szukasz najlepszej oferty paneli fotowoltaicznych w rejonie Bielska-Białej, zatrudnij profesjonalistów w branży. ECOPOMP sp. z o.o. wykorzysta swoje doświadczenie i zaproponuje Ci świetną propozycję. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (1 opinia)
Prometeus Roman Rakoczy - Fotowoltaika Bielsko-Biała

Perfekcyjna Fotowoltaika

 • Bielsko-Biała
 • Prometeus Roman Rakoczy
Krzysztof Bartłomiej K.

Świetne doradztwo, fachowa i sprawna obsługa. Uratowali moja instalację centralnego ogrzewania, poprawiając system ogrzewania podłogowego. Z pompy ciepła również jestem zadowolony. Zainstalowali mi Danfossa. Co rzadkie u firm instalatorskich i budowlanych - zostawili po sobie porządek:-).

4.67 (12 opinii)
Ecopomp-Trade sp.z o.o. - Ogniwa Fotowoltaiczne Bielsko-Biała

Ecopomp-Trade sp.z o.o.

 • Bielsko-Biała

Poszukując ogniw fotowoltaicznych natkniesz się na dostawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to firma fotowoltaiczna Ecopomp-Trade sp.z o.o. nie ma konkurentów. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

4.33 (12 opinii)
POLSKA ENERGIA GRUPA KAPITAŁOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Firma Fotowoltaiczna Bielsko-Biała

POLSKA ENERGIA GRUPA KAPITAŁOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Bielsko-Biała
Paulina K.

Zdecydowanie polecam. Montaż bez problemów, pomogli z załatwieniem dokumentów.

5.0 (1 opinia)
Foto Power Kacper Gajos - Fotowoltaika Bielsko-Biała

Perfekcyjna Fotowoltaika

 • Bielsko-Biała
 • Foto Power Kacper Gajos
Witold G.

Kompetencja, solidność wykonania, dobra cena za świetną robotę. Oby jak najwięcej takich firm.

5.0 (2 opinie)
Modern Energy Solutions Michał Siodłak - Ogniwa Fotowoltaiczne Bielsko-Biała

Modern Energy Solutions Michał Siodłak

 • Bielsko-Biała
Aleks W.

Dobry kontakt z panem Michałem. Profesjonalna ekipa. Gorąco polecam

5.0 (1 opinia)
Sunbenefit - Baterie Słoneczne Bielsko-Biała

Sunbenefit

 • Bielsko-Biała
Krystyna W.

Instalacja założona niecały tydzień temu, na efekty pracy paneli musimy jeszcze poczekać, chcieliśmy jednak pochwalić ekipę, która montowała panele. Super zgrane chłopaki, wszystko poszło szybko bez żadnego problemu. Pozdrawiamy ekipę od Piotrka!

5.0 (2 opinie)
Rem Energy - Baterie Słoneczne Bielsko Biała

Wysokiej Klasy Baterie Słoneczne

 • Bielsko Biała
 • Rem Energy
Jakub M.

Wszystko zgodnie z umówiony i warunkami. Dobry kontakt i pomoc w całym procesie montażu. Polecam.

5.0 (1 opinia)
F.H.U. ELMAR - Firma Fotowoltaiczna Bielsko-Biała

Dobra Firma Fotowoltaiczna

 • Bielsko-Biała
 • F.H.U. ELMAR
Piotr U.

Instalacja dotyczyła remontu starej instalacji elektrycznej. Pan Marek wykazał się profesjonalizmem od początku do końca. Pozostaje mi tylko polecić jako solidnego partnera.

5.0 (1 opinia)

Bezkonkurencyjne Baterie Słoneczne

 • Bielsko-Biała
 • Free Energy Technology Sp. z o.o.
Bogdan J.

Współpraca z Free Energy Technology Sp. z o.o. przebiegała bardzo pomyślnie. Kontakt z przedstawicielem firmy był fantastyczny. Współpracę z tą firmą oceniam na 5! Dziękujemy i pozdrawiamy.

5.0 (6 opinii)

Free Energy Technology Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała
Bogdan J.

Współpraca z Free Energy Technology Sp. z o.o. przebiegała bardzo pomyślnie. Kontakt z przedstawicielem firmy był fantastyczny. Współpracę z tą firmą oceniam na 5! Dziękujemy i pozdrawiamy.

5.0 (6 opinii)
CLIMACORE Michał Banasik - Systemy Fotowoltaiczne Bielsko-Biała

CLIMACORE Michał Banasik

 • Bielsko-Biała
Jan B.

Firma Climacore na wysokim poziomie. Szukałem bardzo długo firmy oferującej klimatyzacje w przystępnej cenie i wysokiej jakości. Firmę Climacore znalazłem w internecie. Mimo, że ma siedzibę w Bielsku-Białej nie było problemu z dotarciem do Jaworzna. Moje oczekiwania zostały w 100% spełnione. Solidne doradztwo i montaż bez najmniejszych problemów. Szybko, czysto i profesjonalnie! Bardzo dobrą ofertą jest również serwis pogwarancyjny.

5.0 (8 opinii)
OZETECH Jakub Korzeń - Fotowoltaika Bielsko-Biała

OZETECH Jakub Korzeń

 • Bielsko-Biała

Perfekcyjna fotowoltaika to specjalność tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (8 opinii)
Ranking Sprzedawców Fotowoltaiki obejmuje również takie miejscowości jak: Bielsko-Biała, Szyndzielnia, Klimczok. więcej...
Popularne frazy: panele fotowoltaiczne cena Bielsko-Biała, farmy fotowoltaiczne Bielsko-Biała, ogniwo fotowoltaiczne cena Bielsko-Biała

Poradniki o fotowoltaice

Fotowoltaika pozwala na uniezależnienie się w wysokim stopniu od dostaw energii elektrycznej z konwencjonalnych źródeł oraz na obniżenie rachunków za prąd. Najczęściej panele PV są montowane na dachu budynku, ale może zostać wykorzystana również fotowoltaika na gruncie. Sprawdź, zainstalować panele fotowoltaiczne na ziemi, jakie formalności cię czekają oraz ile kosztuje fotowoltaika na gruncie!

14.06.2022

Zanim zdecydujesz się na zakup instalacji fotowoltaicznej, sprawdź koniecznie, czy fotowoltaika się opłaca po 1 kwietnia 2022 roku. Właśnie od tego dnia zastosowano tzw. net-billing, czyli nowy system rozliczeń prosumentów z dostawcami prądu. Czy najnowsze zmiany wpłynęły w dużym stopniu na opłacalność fotowoltaiki? Czy fotowoltaika opłaca się w 2022 roku? Dowiedz się wszystkiego na temat opłacalności ...

25.05.2022

Ekologia szczególnie mocno leży Ci na sercu? Wykorzystaj odnawialne źródła energii w swoim domu! Montaż paneli fotowoltaicznych umożliwi Ci wybudowanie mini elektrowni słonecznej. Zasilaj prądem wyprodukowanym z promieniowania słonecznego swoje sprzęty domowe czy system centralnego ogrzewania. Zobacz, jak wygląda montaż paneli fotowoltaicznych!

14.06.2022

Dofinansowanie do fotowoltaiki dla rolników w 2022 roku nadal jest możliwe dzięki kilku programom zapewniającym wsparcie w inwestycji w panele fotowoltaiczne. Poza programami dofinansowań (np. Agroenergia) można też skorzystać z innych opcji (np. ulga od podatku rolnego), dzięki czemu fotowoltaika dla rolników może być dużo tańsza. Jakie są opcje dofinansowań na fotowoltaikę dla rolników? Co wiemy o ...

06.09.2022

Panele fotowoltaiczne działają średnio od 25 do 30 lat, jednak po tym czasie konieczna jest ich wymiana. Z czasem ogniwa tracą sprawność i wydajność, a wtedy trzeba wymienić je na nowe. Starych nie można po prostu wyrzucić. Konieczna jest utylizacja paneli fotowoltaicznych. Jak utylizować panele fotowoltaiczne i ile to kosztuje? Sprawdzamy.

06.07.2022

Ile kosztuje fotowoltaika? Ceny i koszt montażu instalacji fotowoltaicznej zależą od wielu czynników: najważniejszym jest moc zestawu PV. Cena średniej wielkości instalacji fotowoltaicznej w Polsce wynosi od 32 000 do 39 000 zł. Sprawdź, ile kosztuje fotowoltaika. Ceny są zaktualizowane na 2022 rok.

01.07.2022