Fotografia Tomasz Stachurski - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Fotografia Tomasz Stachurski nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Fotografia Tomasz Stachurski

O specjaliście

Witam, zajmuje się fotografią i fotografia to moja pasja. Główny obszar mojej pracy to fotografia reportażowa i zwierząt, ale nie straszne są mi wyzwania. Fotografią zwierzęcą pasjonuje się od ponad 3 lat, pokłady energii i zaangażowania jakie w nią włożyłem zobaczą Państwo już po pierwszej sesji. Jestem mobilny jak, tak jak i moje studio, dlatego nie będzie stanowić problemu dla mnie dojechanie do sąsiedniego miasta, nawet jeśli jest oddalone o 150 km. Co może nas wyróżniać na tle konkurencji to osprzęt na którym pracuję, Canon 5D mark IV, czyli najwyższa światowa półka w zakresie fotografii. Doposażony w dwa obiektywy umożliwiające mi pokrycie najbardziej wymagających kadrów, od szerokiego kąta (fotografia nieruchomości, samochodów, itp), po uniwersalny 24-70, który sprawdzi się w każdych warunkach. Jako drugi, zapasowy aparat wykorzystuję Canona 7D z obiektywem stałooginskowym ale o dość mocnym zabarwieniu artystycznym Poza tym, nieustająca chęć rozwoju osobistego, poszerzania horyzontów i nadążania za trendami jest tym co powinno zadecydować o wyborze mojej firmy na tle konkurencji.

Branża

Fotografowanie, Fotografowanie imprez, Sesje zdjęciowe, Ulotki, Druk wielkoformatowy

Obszar działania

Małopolskie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Mazowieckie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Fotografia Tomasz Stachurski

Powiązane produkty i usługi: Marketing internetowyKampanie reklamowe adwordsOnline marketingOprogramowanie sklepu internetowegoMarketing internetowy ŁódźKampanie reklamowe adwords ŁódźOnline marketing ŁódźOprogramowanie sklepu internetowego ŁódźFotografia,  Fotografia produktowa, Fotografia eventowa, Reportaż fotograficzny, Fotografia zwierząt, Fotografia ślubna,  Fotografia okazjonalna

Oferta

Fotografia Ślubna
Polska
do uzgodnienia

Witam, oferuję profesjonalny fotoreportaż, od przygotowań przez ceremonię i wesele po cudowny plener. Wszystko zależy od Pary młodej i wspólnego pomysłu. Staram się pomóc parze młodej przełamać tremę i wspólnie przeżyć ten wspaniały dzień, a emocje i wzruszenia uchwycić na niepowtarzalnej pamiątce jakim są zdjęcia :)

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Nasienna, 5, Łódź

Telefon

Telefon

533****** Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy FOTOGRAFIA TOMASZ STACHURSKI
Imię (pierwsze) TOMASZ
Nazwisko STACHURSKI
Data rozpoczęcia działalności 2018-09-03
NIP 9471963429
Regon 380954162

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat Łódź
Gmina Łódź-Bałuty
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 91230
Poczta Łódź
Ulica ul. Nasienna
Numer nieruchomości 5

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-08-08
Data powstania 2018-08-08
Data rozpoczęcia działalności 2018-09-03

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7420Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA
Przeważające PKD
3101Z PRODUKCJA MEBLI BIUROWYCH I SKLEPOWYCH
3109Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH MEBLI
3212Z PRODUKCJA WYROBÓW JUBILERSKICH I PODOBNYCH
3213Z PRODUKCJA SZTUCZNEJ BIŻUTERII I WYROBÓW PODOBNYCH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.