Foto Inspiracja - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Foto Inspiracja nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Foto Inspiracja

O specjaliście

Usługi, które zapewniamy to fotografia portretowa, sensualna, akty. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2008. Nasz obszar działania to woj. śląskie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

19 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Sandra K. 9 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Pan Grzegorz musiał się zmierzyć z podwójnym wyzwaniem: trudną, niesymetryczną twarzą i panicznym lękiem przed zdjęciami. Obie trudności pokonał: zdjęcia wykonane fachowo i z klasą, a atmosfera na sesji nie do podrobienia, cały stres ulatuje po kilku minutach. Fotograf nie forsuje swojej wizji: sugeruje, podsuwa pomysły, ale ich nie narzuca. Współpraca gładka i przyjemna; wchodziłam z sercem w gardle, wychodziłam z uśmiechem i podniesiona na duchu. Polecam!

Anna T. 5 listopada 2020
Pozytywna opinia

Spotkanie z Fotografem Grzegorzem całkowicie odmieniło moje patrzenie na sesje kobiece. Pełen profesjonalizm spokój i delikatność w podejściu do tematu dodały mi odwagi, a jak zobaczyłam efekt końcowy to się zakochałam w jakości i już jestem po kolejnej sesji kobiecej.

Kornelia W. 2 października 2019
Pozytywna opinia

Super podejście do klienta, cierpliwość, zaangażowanie i wielka pasja! Profesjonalizm, rozsądek i doskonałe zdjęcia! Pełni skupiony na swojej pracy.

Dominika D. 25 września 2019
Pozytywna opinia

Fotograf oprócz dobrych zdjęć wprowadza luźna atmosferę co pozwalało mi się rozluźnić. Na sesji jest przede wszystkim uśmiech co przekłada się na dobre zdjęcia. Polecam.

Karolina K. 25 września 2019
Pozytywna opinia

Fotograf z pasją, pomysłami i doświadczeniem. Efekty są wow, nawet gdy się tego nie spodziewasz :). polecam

Beata N. 24 września 2019
Pozytywna opinia

Warto skorzystać z usług. Miło, fachowo, rzetelnie. Nie czułam się traktowana, taśmowo, tylko wyczuwalne jest indywidualne podejście. Polecam serdecznie.

Anna W. 24 września 2019
Pozytywna opinia

Polecam jak najbardziej współpracę. Profesjonalne podejście do sesji, a efekty niesamowite. Święta atmosfera na zdjęciach. Polecam wszystkim.

Barbara H. 24 września 2019
Pozytywna opinia

Super fotograf. Profesjonalne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona.

Hanna H. 24 września 2019
Pozytywna opinia

Bardzo miła współpraca, profesjonalne podejście i dużo świetnych pomysłów na cudowne zdjęcia. Szczerze polecam! :).

Ewelina S. 24 września 2019
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście, kreatywność, miła atmosfera. Wszystko poszło sprawnie, polecam.

Anna Z. 23 września 2019
Pozytywna opinia

Polecam. Wszystko profesjonalnie, fotograf pełen pomysłów jak i również otwarty na inne. Sumienny, punktualny i konkretny.

Dorota K. 23 września 2019
Pozytywna opinia

Piękne zdjęcia oraz profesjonalne podejście do tego co robi, miałam przyjemność być na takiej sesji i na pewno skorzystam nie raz. Polecam bardzo.

Dorota S. 23 września 2019
Pozytywna opinia

Profesjonalista, dający sobie radę z amatorką i potrafiący wydobyć z niej to co najlepsze. Jestem po pierwszej sesji, ale jestem pewna że nie ostatniej. Zdjęcia cudowne, gorąco polecam.

Beata L. 8 września 2019
Pozytywna opinia

Grzegorz jest świetnym fotografem. Bardzo sumiennie i profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Atmosfera jest super, nie wstydziłam się ani nie krepowałam. Polecam Grzegorza z czystym sumieniem.

Elżbieta N. 8 września 2019
Pozytywna opinia

Konkretny, słowny, słucha i jest otwarty na pomysły które nasuwa modelka. To cierpliwy, pomocny, spokojny i bardzo kontaktowy fotograf, którego z czystym sumieniem mogę polecić. Nie jedna sesja za mną i myślę nie jedna przede mną u Grzegorza, pełen luz, zero napięcia, więc zachęcam bardzo do korzystania z jego usług.

Beata L. 7 września 2019
Pozytywna opinia

Z Grzegorzem spotkaliśmy się całkiem przypadkiem, i z tego przypadku wyszło kilka pięknych sesji. Grzegorz jest profesjonalista w swoim fachu. Atmosfera jest świetna, nie czułam się skrepowana czy zawstydzona. Bardzo się ciesze, że trafiłam na świetnego fotografa i polecam go z czystym sumieniem.

Renata K. 7 września 2019
Pozytywna opinia

Fantastyczne i artystyczne wykonywanie ujęć w sesji zdjęciowej w plenerze oraz w studio.

Iwona S. 7 września 2019
Pozytywna opinia

Bardzo dobry i cierpliwy fotograf. Ma wiele pomysłów. Serdecznie polecam.

Aldona S. 7 września 2019
Pozytywna opinia

Fotograficzne spotkanie z Grzegorzem okazało się wspaniałą przygodą. Nieważne, że miałam wcześniej tremę, Grzegorz sprawił, że sesja stała się świetną zabawą. Super pomysły, energia i otwartość, to cechuje Pana Grzegorza. Byłam u niego już na dwóch sesjach i na pewno na tym nie poprzestanę. Szczerze polecam, warto.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Foto Inspiracja

Powiązane produkty i usługi: FotografFotografia rodzinnaFotograf Bytom,  Fotografia rodzinna Bytom, Portrety, Dziecięce, Ciążowe, Narzeczeńskie, Ślubne, Akty, Sensualne, Reporterskie

Oferta

Fotografia noworodkowa
Polska - Bytom
do uzgodnienia

Fotografia noworodkowa

Fotografia zmysłowa
Polska - Bytom
do uzgodnienia

Fotografia zmysłowa (sensualna)

Fotografia portretowa
Polska - Bytom
do uzgodnienia

Fotografia portretowa

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Matejki 40A, Bytom

WWW

http://www.foto-inspiracja.bytom.pl

Telefon

Telefon

720****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/fotografik.grzegorz/?ref=bookmarks

WhatsApp

720****** Pokaż numer

Instagram

https://www.instagram.com/foto.inspiracja/