Powiedz jak możemy Ci pomóc

Flow Tech Conditioning

Kraków

5

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Firma Flow Tech Conditioning jest rozwinięciem mojego doświadczenia zawodowego, które zdobyłem pracując w branży HVAC.

Umiejętności pozyskane podczas pracy, oraz wiedza nabyta w trakcie studiów pozwalają mi w swobodny sposób poruszać się w obszarach systemów chłodniczych i wentylacyjnych.

Przedmiotem działalności firmy jest kompleksowe wynkonawstwo instalacji klimatyzacyjno - wentylacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych oraz tych związanych z odzyskiem ciepła. Posiadamy również doświadczenie w serwisowaniu istniejących już systemów.

Ze względu na szeroki zakres umiejętności oraz bogate doświadczenie potrafimy wykonywać instalacje dla Klientów indywidualnych (domy jednorodzinne, mieszkania) oraz te przemysłowe (sklepy, hale, restauracje oraz obiekty użytku publicznego).

Posiadamy profesjonalny sprzęt do montażu oraz akcesoria pomiarowe niezbędne do dokładniej diagnostyki działającej instalacji.

To, co nas wyróżnia to zamiłowanie do wykonywanej pracy. Od lat z przyjemnością prowadzimy doradztwo i realizujemy potrzeby naszych klientów. Współpraca z nami przebiega sprawnie, każdego klienta traktujemy jako partnera biznesowego poświęcając mu maksimum czasu i uwagi.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i wspólnych realizacji.

Z poważaniem,
właściciel firmy

Bartosz Dziedzic

Branża

Obszar działania

Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.56

Gwiazdki opinii

9 opinii

5 gwiazdek (8)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (1)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Radoslaw K. 20 lipca 2021
Pozytywna opinia

Po wycenach od kilku instalatorów klimatyzacji, w tym Pana Bartosza przejrzałem o nich opinie na oferteo. Złożyło się tak, że wybrałem Pana Bartosza, a teraz mam przyjemność podzielić się moim doświadczeniem. Współpraca z Panem Bartoszem od momentu kontaktu do zakończenia instalacji była bardzo dobra. Jest to facet, który poważnie podchodzi do tego co robi i nie jest jakimś kowbojem, który robi wyceny z kapelusza, pchając klientom co ma akurat pod ręka. Pan Bartosz to: profesjonalna wycena przed, doradztwo w zakresie funkcjonalności sprzętu i instalacji, terminowość, instalacja bez pozostawienia po sobie bałaganu, aftercare, no i przede wszystkim kultura osobista. Wszelkie załatwienia z Panem Bartoszem dokonywałem za pośrednictwem maila i telefonu, bowiem przebywałem w tamtym czasie za granica. Myślę, że gdybym trafił na kogoś innego, to byłby to problem, a z Panem Bartoszem wszystko byłem w stanie załatwić na odległość. Klima fajnie chłodzi, odpalamy ja z apki z telefonu albo z pilota. Jesteśmy z zoną zadowoleni i polecamy Pana Bartosza.

Karol Z. 10 kwietnia 2021
Zapotrzebowanie na zakup i montaż klimatyzacji, 55m², Wieliczka
Pozytywna opinia

Montaż klimatyzacji Rodenso. Super wykonanie, solidnie, perfekcyjnie, wszystko idealnie zrobione. Montaż jednostki wewnętrznej bez żadnych uszkodzeń, usterek i tak samo montaż jednostki zewnętrznej wszystko zgodnie z zamówieniem. Bardzo dobry kontakt w każdej chwili, punktualność, rzetelność, dokładność, pełen profesjonalizm i wiedza. Na koniec prac generalne sprzątanie po sobie, oraz objaśnienie wszystkich informacji dotyczących obsługi urządzeń i działania. Pan Bartek to bardzo miły, sympatyczny fachowiec, który zawsze udzieli odpowiedzi na każde pytanie. Osobiście bardzo jestem zadowolony z usługi montażu klimatyzacji! Jeśli kiedyś jeszcze będę potrzebował klimatyzację to Tylko u Pana Bartka!! Brać w ciemno i każdy kto weźmie tą firmę będzie w pełni zadowolony z jakości. Tak trzymać Bartku! Polecam.

Ola K. 29 marca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo polecam! Przeróbka ‚niemozliwa’ do wykonania, zrobiona w 2 godzinki :)

Szymon M. 15 marca 2021
Klimatyzacja, zakup i montaż, 56m², Kraków
Pozytywna opinia

Świetna współpraca, Pan Bartosz zna się na rzeczy, wykonuję pracę rzetelnie i terminowo. Bez wątpienia mogę go polecić każdemu. W przeciwieństwie do innych specjalistów, którzy chcieli mnie naciąć na droższe urządzenia, Pan Bartosz pokazał mi dlaczego mniejsza moc w moim wypadku wystarczy. Doradził mi także bardzo fajny klimatyzator LG, który nie dość, że pracuje mega cicho, to jeszcze jest stosunkowo niewielki, co też jest dużym plusem. Polecam gorąco!

Katarzyna P. 23 lutego 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z usług Flow Tech Conditioning - moim przypadku serwis klimatyzacji. Bardzo sprawna komunikacja i umówienie się na serwis, wszystko dokładnie sprawdzone, uzupełnione, wyczyszczone. Do tego dostałam cierpliwe odpowiedzi na wszystkie pytania, (a należę do osób dociekliwych), do tego wszystko wyjaśnione w prosty i przystępny dla laika sposób. Bardzo dziękuję i z czystym sercem polecam Flow Tech Conditioning.

Patryk Z. 18 lutego 2021
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto potrzebuje naprawić już istniejącą instalację lub położyć nową od zera. Wcześniejsi "fachowcy serwisowali tak, że problemy pojawiały się co jakiś czas, a teraz wszystko działa jak należy. Montaż bardzo sprawny, oraz pomoc przy dobrze urządzeń, staranność i trzymanie się terminów. Naprawdę polecam jeszcze raz i pozdrawiam.

Halina W. 15 lutego 2021
Szukam firmy do klimatyzacji, zakup z montażem, 51-100m², Chrzanów
Negatywna opinia

Jest miły dopóki nie sprzeda urządzenia, w razie problemu, brak kontaktu, nie odbiera telefonu i nie odpowiada na maile. Radzę nie korzystać z usług tej osoby jak i jego firmy.

Flow Tech Conditioning, 16 lutego 2021

Witam serdecznie, klimatyzator zamontowany u Pani posiada moc 7,0 [kW], zgodnie z Pani zamówieniem. Widać wyraźnie, że nie rozumie Pani oznaczeń na urządzeniu i myli moc 5 oraz 7 [kW]. Posiadam wszelkie dokumenty i faktury potwierdzające zgodność modelu z Panu wytycznymi. Proszę o sprostowanie fałszywej opinii, w przeciwnym razie będę musiał podjąć odpowiednie kroki w związku z pomówieniem jakiego się Pani dopuściła. Pozdrawiam.

Mariusz K. 8 marca 2020
Zapytanie o klimatyzator, zakup z montażem, do 50m², Kraków
Pozytywna opinia

Polecam. Pełen profesjonalizm. Klimatyzacja zainstalowana sprawnie. Montażysta przygotowany pod względem merytorycznej wiedzy i niespodzianek (ściana żelbetonowa). Duży plus za pozostawienie po sobie miejsca w idealnym porządku, (łącznie z poodkurzaniem własnym odkurzaczem).

Agnieszka L. 28 lutego 2020
Szukam firmy do klimatyzacji, zakup z montażem, do 50m², Kraków
Pozytywna opinia

Pan Bartosz jest profesjonalny, rzetelny, solidny o dużej kulturze osobistej. Współpraca z nim od samego początku przebiegała sprawnie i szybko. Jestem bardzo zadowolona z oferty jaką przedstawił i pracy jaką wykonał. Jego etyka zawodowa jest na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecam jego usługi! Nie mogłam trafić lepiej.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Flow Tech Conditioning
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Osiedle Teatralne 29/1, 31-947 Kraków

Telefon

728 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Bartosz Dziedzic Flow Tech Conditioning
Imię (pierwsze) BARTOSZ
Nazwisko DZIEDZIC
Data rozpoczęcia działalności 2019-10-21
NIP 6783182195
Regon 384678397

Siedziba

Kraj Polska

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2019-10-22
Data powstania 2019-10-21
Data rozpoczęcia działalności 2019-10-21

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
Przeważające PKD
3312Z NAPRAWA I KONSERWACJA MASZYN

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.